Ankara Senetle Cep Telefonu Satan Yerler (Peşinatsız Elden Taksitli)

03.01.2023
Ankara Senetle Cep Telefonu Satan Yerler (Peşinatsız Elden Taksitli)

Son zamanlarda finansman elde edilebilecek olan yöntemlerin başında peşinatsız senetle cep telefonu almak gelmektedir. Nereden alabilirim diyorsanız içeriğimizi sizleri bu konuda aydınlatmak amacıyla hazırladık. Elden taksitle cep telefonu almak istiyorum diyenler Ankara’da elden taksit yapan mağazalardan cep telefonu alabilir. Elden taksitin yanı sıra senetle satan yerler de vardır. Sahibinden, Arçelik gibi yerlerden de cihaz alımlarınızı yapabilirsiniz.

Ankara’da Peşinatsız Senetle Cep Telefonu

Cep telefonu almak için kredi kartlarının kullanımın kısıtlanması teknolojiyi yakından takip eden telefon meraklılarını oldukça zor duruma düşürmüştür. Son model cep telefonları içinde her zaman en iyi ve en yenisini kullanmak isteyenler önceden herkes gibi kredi kartlarının taksit seçeneklerini kullanarak bir teknoloji mağazasına giderek hayalini kurdukları cep telefonuna anında ulaşabiliyordu. Kredi kartlarına yapılan son düzenlemeler ile bu yoldan artık cep telefonu almak imkansız hale geldi. Günümüzde hayalini kurduğu cep telefonuna ulaşmak isteyenler kredi kartı yerine elden taksit ile senetle cep telefonu satışı yapan mağazalardan telefon alabiliyorlar. Kredi notu yüksek olan tüketiciler Ankara ve civarında peşinatsız ve kefilsiz olarak cep telefonlarını 24 ay ve 36 ay vadeli olarak Bimeks Evkur gibi mağazalardan elden taksitle senetle cep telefonu alabilirler.

Ankara’da Kredi Kartsız Cep Telefonu Satan Yerler Nerede Detaylar haberimizde..

Ankara da Senetle Cep Telefonu Nereden Alabilirim?

Kredi kartlarında cep telefonu satışlarının yasaklanması ile birçok firma kendilerine çeşitli yöntemler bularak satış işlemlerini gerçekleştiriyor. Bunlardan en çok kullanılan yöntem ise elden senetle peşinatsız ve kefilsiz cep telefonu satışı oluyor. Bu firmaların içinde oldukça büyük markaların mağazaları da yer alıyor. Bu mağazalar arasında en dikkat çeken ise Bimeks, Vatan bilgisayar, Evkur Genpa gibi çeşitli teknoloji markaları yer almaktadır. Bu mağazalar cep telefonu almak isteyen tüketicilere özel çeşitli yöntemler ile cep telefonu satışı yapmaktadır.

bimeks
Bimeks senetle telefon alabileceğiniz yerler arasındadır.

Bimeks Senetle Telefon

Bunlardan bir tanesi de Bimeks’in uyguladığı 24 ay taksitli cep telefonu satışı olmaktadır. Bimeks elden taksitle cep telefonu almak isteyenlere 24 ay vadeli olarak cep telefonu satışı yapan mağazaların başında gelmektedir. Ankara’da Bimeks mağazaları nerede? İsterseniz mağazaların iletişim adreslerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Senetle Telefon Satan Bimeks Mağazaları

 • Akköprü AnkaMall 1 / Altındağ/
 • Çankaya 365 / Çankaya/
 • Etlik Forum Outlet / Keçiören
 • Kentpark / Çankaya /
 • Mamak Anatolium / Mamak
 • Ankara Ostim / Yenimahalle
 • Ümitköy Gordion / Yenimahalle
 • Ankara Yenimahalle Acity Outlet / Yenimahalle

Bimeks yapmış olduğu anlaşma ile paytrust üzerinden kefilsiz ve kredi kartsız olarak cep telefonu satmaktadır. Anlaşmayı kendi web sitesinde de yayınlamıştır.

Senetle Telefon Evkur

Bimeks mağazası haricinde cep telefonunu kredi kartsız olarak elden taksitle alabileceğiniz mağazalar arasında Evkur mağazası yer almaktadır.

Ankara'da Kredi Kartsız Cep Telefonu Satan Yerler
Ankara senetle cep telefonu

Ev kur mağazasında kredi kartı yerine elden taksit imkanları ile cep telefonu dahil birçok teknolojik alet ve eşya alabilirsiniz. Ev kurun sunmuş olduğu bu imkanda vade farkı biraz daha fazladır. Yani Evkur 24  ay taksitle cep telefonunu elden taksitle alırken toplam vade farkını en fazla koyan mağazadır.

Evkur Ankara Mağazaları İletişim;

 • Evkur Kızılay Şubesi;Kızılay Mah. Atatürk Bulvarı No:92 Çankaya
 • Evkur Demetevler Şubesi; Demetevler Mah. İvedik Cad. No:444
 • Evkur Etlik Şubesi; Aşağı Eğlence Mahallesi, Giresun Cd. No:14, 06010 Keçiören/Ankara

Kredi Kartsız Taksitli Cep Telefonu

Bunların haricinde ise PTT ile anlaşmalı olarak cep telefonu satan yerler vardır. Bu mağazalar genellikle küçük mağazalardır. Cep telefonu satan küçük teknoloji marketleridir. Bunlar da yine KKB kredi notu skoruna göre PTT ile yapmış olduğu anlaşmalar üzerinden cep telefonlarını kredi kartsız olarak elden senetle satışını yapmaktadır 24 ay vadeli, 36 ay ve 48 ay vadeli olarak senetle cep telefonu satışı yapan küçük teknoloji marketlerinden vade farkı ödeyerek PTT ile anlaşmalı olarak kefilsiz belgesiz senetle satış yapmaktadır. Daha önceden bildiğiniz gibi peşin alıverişlerde vade farksız olarak cep telefonu alımı gerçekleşmekteydi. Yapılan düzenlemeler ile birlikte şimdilerde vade farkı ödeyerek cep telefonu alabileceğiniz mağazalar ve imkanlar bu bahsettiğimiz firmalar ile sınırlıdır.

Peşinatsız senetle cep telefonu satan yerlerden de telefon alabilir ve bozdurarak düşük limitli ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Senetle Alışveriş Yapılan Mağazalar

Kredi kartsız elden taksitle cep telefonu satan Bimeks, Genpa, Evkur, Avea, Vodafone mağazalarından cep telefonu satışları Payturst üzeriden yapılmaktadır. Paytrust ile cep telefonu almak isteyenler kimlik belgesi ile mağazalardan cep telefonu alabilirler.

Ankara'da Kredi Kartsız Cep Telefonu Satan Yerler
Ankara’da Kredi Kartsız Cep Telefonu Satan Yerler

TC kimlik numarası üzerinden kredi notu sorgulaması yaparak kredi notu skoru yüksek olan tüketiciler kredi kartsız elden taksitle kefilsiz evraksız istedikleri cep telefonlarını alabilirler. Yapılan KKB skoru sorgulamasında kişinin kredi notunda herhangi bir risk görülmüyorsa kişiler riskli grupta yer almıyorsa kredi kartsız olarak 15 bin liraya kadar kredi kartsız olarak elden taksitle elektronik eşya alışverişi yapabilirler. Sizde Ankara ve civarında Paytrust ile anlaşmalı olan GENPA, Avea ve Vodafone gibi cep telefonu satan mağazalarından kredi kartsız olarak  cep telefonu alımı yapabilirsiniz. Paytrust ile anlaşmalı üye işyerlerini görmek için tıklayınız.

Sizde elden senetle kefilsiz evraksız  cep telefonu almak için ünlü teknoloji firmalarından kredi kartsız cep telefonu alabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Sedat dedi ki:

  Kredi kartı borcum var elden taksitle telefon alabilirmiyim