Ankara’da Kredi Çekemeyenlere Senetle Para Veren Yerler ADRESLER

03.01.2023
Ankara’da Kredi Çekemeyenlere Senetle Para Veren Yerler ADRESLER

Acil para bulmak isteyen kişiler ülkemizde özellikle de büyük şehirlerde yer alan Senetle Para Veren Yerler ve firmalara başvuru yaparak borç para alabilirler. Ankara’da Kredi Çekemeyenlere Senetle Para Veren Yerler bankaların kara listesinde girmiş ve sicili bozuk olan kişilerin para sıkıntılarını çözmeye yardımcı olmaktadır. Yalnız yüksek faiz ödemeyi de göz önünde bulundurduktan sonra el altında para veren bu firmalara başvuru yaparak senet karşılığında sizde istediğiniz miktarlarda borç para bulabilirsiniz.

Ulus, Başkent, Kızılay, Yeni Mahalle, Keçiören, Polatlı, Etimesgut gibi semtlerde 10 maaş tutarında kredi çıkartan, kredinizi biz çekelim siz ödeyin modeli ile çalışan, aylık taksit taksit senet karşılığında ödeme yapabileceğiniz borç para veren yerler Ankara ve ilçelerinde mevcuttur. Ayrıca senetle altın veren kuyumcular, senetle borç para veren şirketler ve Ankara’da bulunan faktoring şirketler yolu ile de finansman elde edebilirsiniz.

Senetle Kredi Nasıl Alınır?

Kredi notu yüksek olan ve sicili temiz olan 18 yaşını dolduran ve gelir belgesine sahip olan sabit düzenli bir geliri bulunan kişiler bankalardan ve finansman kuruluşlarından kolaylıkla ihtiyaç kredisi, taşıt ve konut kredisi alabilirler. Bunun haricinde bankalardan kredi çekemeyen özellikle de sicili temiz olmayan ve kredi notu düşük olan Ankaralı vatandaşlarımız borç para veren yerler ve senet karşılığında borç veren finansman kuruluşlarına mecburen başvuru yaparak borçlarını ödeme imkanı bulmaktadır.

Ankara’da Senetle Borç Para Veren Yerler

Nüfus yoğunluğu giderek artan ve geçim sıkıntısının bir hayli hissedildiği Ankara ilimizde borç para ile acil nakit ihtiyaçlarını gidermek isteyenler öncelikle bankalara başvuru yaparak finansman sorunlarına çözüm bulmalıdır. Bankalar ile arasında borç alacaklı ilişkisinde geçmişte sorun yaşamayan, borcunu zamanında ödeyen kişiler kolaylıkla istedikleri meblağlarda kredi alabilmektedir. Kredi geçmiş sicili bozuk olan, kara listeye düşen bu nedenle 60 ay boyunca yani 5 yıl boyunca kredi alamayan kişiler ise acil para ihtiyaçlarını senetle kredi veren yerlere başvuru yaparak gidermeye çalışmaktadır. Akla ilk gelen alternatif para bulma yöntemlerinden olan senetle borç para bulmak için mutlaka borç para veren yerler ile iletişime geçmeli ve dolandırılmamak için dikkatli olunmalıdır.

Ankara Kredi Çekemeyenlere Senetle Para Veren Yerler
Ankara Kredi Çekemeyenlere Senetle Para Veren Yerler

Para sıkıntınızı biran önce çözme olanağına sahip bu yerlerden yüksek faiz ödeyerek borç para alırken dikkat etmeli, aylık taksit miktarlarını belirlenirken uygulanacak faiz oranlarından daha az bir şekilde etkilenmek için vadeyi kısa tutmalısınız. Aylık olarak senetler halinde alacağınız borç paranızın ödemelerini de mutlaka zamanında günü geçmeden yapmaya gayret göstermelisiniz.

Kredi Çekemeyenlere Borç Para Veren Firmalar

Ülkemizde BDDK ile anlaşmalı olarak borç para veren faktoring şirketleri mevcuttur. Özellikle İstanbul’ da bu firmalar yoğunlukla mevcuttur ve yasal olarak bankalardan kredi çekemeyen kişilerin acil nakit ihtiyaçlarına özel yüksek faiz oranları ile kredi yani borç para vermektedir. Bunu da senet karşılığında verirler. Ülkemizde büyük şehirler arasında İzmir, İstanbul ve Ankara ‘ da bu şirketlere rastlamak mümkündür. Sizde kara listede iseniz, bankalardan 5 yıl boyunca hiçbir firmadan kredi, borç para alamıyorsanız bu firmalar ile iletişime geçerek borç para alıp, acil ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Başkent Ankara’da Senetle Para İmkanı;

Ankara’ da elden senet düzenleyerek aylık taksitler halinde geri ödemeli olarak borç para bulabileceğiniz birçok firma mevcuttur. Ankara merkez ve ilçelerinde zor durumda kalan kişiler için acil para veren yerler özellikle kuyumcular ve borç veren şirketlerdir. Senetle altın alarak, alınan altını bozdurup paraya dönüştürerek acil para ihtiyacı karşılanabileceği gibi, borç para veren yerlerden de senet karşılığında para alınabilir. Ankara ilinde faaliyet gösteren birçok firmadan şirketinden para alarak borç para veren firmalara kargo üzerinden alacakları çek veya faturaları zaman kaybı etmeden finanse edebilmekte mümkündür.

Bazı firmalar ise Ankara’da bankalar haricinde acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler için düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredisi imkanı sunarken, bankalardan kredi alamayan, sicili bozuk olan kişilere de birçok firma ve şirket Ankara ilinde senetle borç para vermektedir.

Ankara Faktöring Firmaları

 • Doğa Faktoring; Bağdat Caddesi No: 361-4 Ostim / ANKARA
 • Lider Faktöring; Ufuk Universitesi Cad. Ambrosia Is Merkezi No: 18/36, Cukurambar – Cankaya – ANKARA
 • Başer Faktöring; Balgat, Ceyhun Atıf Kansu Cad. No:100 D:49, 06520 Çankaya/Ankara
 • Bayramoğlu Factoring; Aziziye Mahallesi, Cinnah Cad. No:43 D:13, 06690 Çankaya/Ankara
 • Lider Faktöring Ostim Şubesi; Uğur Mumcu Mahallesi, 1604. Sk (211. Sk.), 06370 Yenimahalle/Ankara

Paraya İhtiyacı Olanlara Ankara Sosyal Yardımlaşma Kurumu Yardımı

Sosyal Yardımlaşma kurumunca Başkent Ankara’da paraya ihtiyaç duyanlara para verilmektedir. Kuruluşun yapıtğı yardımlar şunlardır;

 • Sosyal destek para yardımı,
 • Eğitim yardımı, (öğrenciler için)
 • Yol yardımı,
 • Sağlık yardımları,
 • Barınma Yardımı,
 • Şehit ve gazi yardımları,
 • Afet yardımları
yardım-yapan-kuruluşlar
Paraya İhtiyacı Olanlara verilen yardımlar

Bu yardımlardan yararlanmak isterseniz, bazı evrakları hazırlamanız gerekmektedir. Bu evraklar şunlardır;

 • Başvuru Dilekçesi
 • Nüfus cüzdanı Önlü Arkalı Fotokopisi
 • Sevk Belgesi
 • Varsa Sağlık Kurulu Raporu
 • Öğrenci iseniz, öğrenim belgesi,
 • Sağlık amaçlıysa alınan ilaçların rapor ve faturaları

Eğer öğrenci değilseniz, deprem ve benzeri durumlar ve sağlık nedeniyle de bir yardım başvurunuz yok ise, kuruluş bir defaya mahsus para yardımı yapmaktadır. Bu yardım için nüfus cüzdanınız, başvuru dilekçesi ile başvurmanız yeterlidir. Ankara merkezde ve ilçelerinde ikamet ediyorsanız,  İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına müracaatta bulunmalısınız.

Başvuru Adresi; Tanzimat Caddesi Varlık Mahallesi No:67  Varlık -Yenimahalle /ANKARA

Telefon Numarası; 306 66 85-86 İkinci Başvuru Numarası; 306 66 84

Ayrıca borç para veren kişilerle de irtibata geçebilirsiniz. Ancak bu kişilerin yasal olarak faaliyet gösterdiklerinden emin olmanız gerekmektedir.

Bankalardan herhangi bir nedenden dolayı ihtiyaç kredisi alamayan kişilere özellikle de sicili bozuk olan veya kredi notu düşük, 18 yaşını doldurmadığı için kredi almaya hak kazanmayan, sigortalı olarak bir yerde iş görmeyen ve hiç bir gelir belgesine sahip olamayan ev hanımları başta olmak üzere tüm vatandaşlara hizmet veren borç para veren yerler ile iletişime geçmek isterseniz, ihtiyaç duyduğunuz miktarı, geri ödeme gücünüzü yani gelirinizi ve ne kadar süreli olarak alacağınızı ilan vererek belirtebilir, firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. SEÇKİN UĞUR dedi ki:

  Kredi puanım 600 fln kredi çekemiyorum yapılandırdığım bankaları ödemek istiyorum toplam 250.000 TL ye ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

 2. SAMET dedi ki:

  acil 15 bin ihtiyacım var kamuda çalışıyorum ailem de biri ameliyetı için gerekli yardımcı olurmusunuz

 3. Harun dedi ki:

  Acil nakit ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz özel sektör çalışaniyim

 4. Hatice dedi ki:

  Ben kamu işcısıyım tek basıma 3cocuk bakıyorum kredi borcum var elden parayla butun borclarımı kapatmak istiyorum lutfen yardımcı olurmusunuz

 5. arif dedi ki:

  acil 5000 tl nakit ihtıyacım var yardımcı olursanız sevınırım tcdd demıryoları çalışanıyım memurum yada nerden bulabllecegım konusunda yon verırsenız sevınırım

1 30 31 32