1 Saat İçinde Borç Para Veren Yerler (İSTANBUL ANKARA İZMİR)

03.01.2023
1 Saat İçinde Borç Para Veren Yerler (İSTANBUL ANKARA İZMİR)

Acil finansman ihtiyacı olanların artık kapı kapı gezmesine gerek yok. Sizlerle paylaşacağımız nakit bulma yöntemleri ile İstanbul, Ankara, İzmir, Adana gibi illerimizde 1 saat içinde para bulabilirsiniz. Çok sıkıştım para lazım diyenler, acil para yardımı arıyorum diyenler detayları içeriğimizde bulabilir. İnternet üzerinde borç para veriyorum şeklinde pek çok ilan bulunmakta ve bu şahısların telefon numaraları yer almaktadır. Bu şahıslar kötü niyetli de olabileceği için yasal olmayan yollara itibar edilmemesi gerekmektedir.

1 Saat İçinde Borç Para Veren Var mı?

Duyduğumuz en klişe sözlerdendir, para ile huzur olmaz, ancak parasız da olmaz. Ne kadar para gelirse ne yazık ki şu zamanda artık daha fazlası gidiyor. Bu ay ucu ucuna idare edeceğim derken ortaya çıkan acil bir ihtiyaç hesapları değiştirebiliyor. Tabi eşten dosttan para da almak her zaman kolay olmuyor. Çünkü günümüz insanları birbirine güvenmiyor. Ya da daha evvel birilerine tabiri caizse borç takarak ödemediyseniz adınız çıkıyor dokuza inmiyor sekize. Nasıl ki bankalar borçlarını geri almak istiyorsa, eşiniz dostunuz da bir gün çalıyor kapınızı. Böylece kendi kredinizi kendiniz bitirmiş oluyorsunuz. Babanın dahi oğluna güvenip para vermediği şu coğrafyada kime gideyim diye kara kara düşünüyorsunuz.

1-saat-içinde-para-bulmak
1 saat içinde para bulmak

Acil finansman ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile borç para vereceğini iddia eden pek çok şahıs var. Hatta yoldan geçerken dağıtılan el ilanlarında dahi ihtiyacı olan şahıslara finansman sağlanabileceği yazıyor. Bu ilanların da çok doğru olduğunu söylemek mümkün değil. En başta bu durum yasal değil. Çünkü kanunlarımızda yer aldığı ifadesi ile gelir ve kazanç elde etmek için para ticareti yapmak yasaklanmıştır. 

Borç Para Veriyorum Diyenlere Dikkat Edin!

Nakit para bulmak için icat edilmiş pek çok yöntem vardır. Çok sık gördüğümüz ve hayretler içinde kaldığımız bir durumu sizler ile paylaşmak istiyorum. İnternet üzerinde böbreğimi satmak istiyorum ne kadar eder vb. pek çok ilana rastlıyoruz. Öncelikle organ ticareti yapmanın yasaklanmış bir durum olduğunu bildirelim. Diğer bir husus ise böbreğinizi almayı taahhüt edecek kişinin muhtemelen organ mafyası olabileceği ihtimalidir. Elbette para önemsiz bir meta değil. Ancak canınızdan da değerli hiçbir şey yok şu hayatta.

İş adamı ya da hayırsever kisvesi altına bürünüp finansman sağlayacağını taahhüt eden pek çok şahıs var. Bu şahıslar da elbette gökten inmiş birer melek değil. Çünkü bu şahıslar para kiralayarak gelir elde ediyorlar. Anlaşma dahilinde size bir komisyon ya da faiz oranı sunuyorlar. Borçlarınızı vadesi içinde öderseniz belki sıkıntı olmuyor. Ancak ödemeyi geciktirmeniz durumunda hiç de mantıklı olmayan bir sistem işliyor. Faizler yüzde 100, yüzde 200‘ lere varan oranlarda artıyor ve zaten borç batağında olduğunuz o dönemde bu bataklık sizi daha da içine çekmeye başlıyor. Hatta bir kısmını ödesem abi diyerek sağdan soldan da borç alıyorsunuz.

Polis tarafından tefecilere yapılan baskınlar basına yansıyor. Silahlar, tüfekler vb. ekipmanlar ele geçiriliyor. Borcunuzu ödemediğinizde işte bu namlular aslında size doğruluyor. Bu sebeple yasal olmayan yollara ve bu şahıslara bulaşmayın, canınızı bağışlamaları için aman dilemek zorunda kalmayın.

borç-para-veriyorum
Borç para veriyorum

Nakit Para Bulmanın Yolları

Para bulmanın pek çok yolu vardır. Ancak bu yöntemlerden en doğrusu bankalara giderek ihtiyaç kredisi kampanyalarına başvurmaktır. Bankalardan kredi alabilmek için başvuru sonrası üzerinde inceleme yapılacak olan kredi geçmişinizin olumlu sonuçlanması gerekmektedir. Bu anlamda kredi notunuz yüksek olmalı, siciliniz temiz olmalı ya da herhangi bir kredi, kredi kartı borcunuz olmamalıdır. Bankalarda genel olarak yapılan bu incelemeler uzun sürmektedir. Acil finansmana ihtiyaç duyanların kredi notu yüksek ve gelirlerini belgeleyebiliyor iseler, bankaların oluşturdukları e-kredi kampanyalarına başvurmalarını öneriyoruz. İnternet üzerinden alınacak kredi başvuruları şubelere göre daha kolay sonuçlanmaktadır.

Ancak kara listede olanlar için durum hiç de zannettiğimiz kadar kolay değil. Bu şahısların bankalara yapacakları kredi başvuruları reddedildiği için farklı yöntemler arıyorlar. Şayet ihtiyaç duyduğunuz meblağ çok yüksek değilse bu şahıslar kredi kartlarından, kartlarının limitleri kadar nakit avans çekerek de acil finansman ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Kredi kartlarının nakit avans ya da taksitli avans yöntemlerinde akdi faiz uygulanmaktadır. Ancak taksitli nakit avans seçeneğinin tercih edilmesi durumunda masraflar çok fazla olacaktır. Bu sebeple nakit avans yönteminin tercih edilmesi ve borcun hemen kapatılması önem arz etmektedir.

nakit-para-bulmanın-yolları
Nakit para bulmanın yolları

Senetle Para Veren Yerler Var mı?

Senetle para vereceğini iddia eden pek çok firma ya da şahıs bulunmaktadır. Bu şahıslardan nakit aldığınızda vade kadar senet hazırlanır. Daha sonra borçlarınızı kapatırken taksit ödemesinden sonra bu senetleri almak gerekmektedir. Bu işin riskli tarafı aslında senetlerin üzerine tutarların yanlış yazılabileceğinin olması ihtimalidir. Böyle durumlar için uyanık olmak ve okumadan herhangi bir evrak hazırlamamak gerekiyor.

 1. İzmir’de acil para bulma yöntemleri
 2. Ankara’da senetle para veren yerler
 3. Bursa Kapalıçarşı’da senetle para veren yerler
 4. Antalya Muratpaşa’da senetle para veren yerler olduğu gibi bu uygulamalar ülkemizin her ilinde yapılmaktadır.

Bozdurma Cep Telefonu Alıp Satmak

Cep telefonu ya da elektronik eşya bozdurma son zamanların en kolay finansman bulma yöntemleri arasında yer almaktadır. Eskiden kredi kartlarına taksit yapılmadığı için bu durumun söz konusu olabilmesi adına geliştirilmiş çok farklı yöntemler mevcuttu. Elden taksitle, senetle, GSM operatörlerden cihaz alarak, kısa süre içerisinde bu cihaz satılıyor ve nakte çevriliyordu. Bu sayede düşük meblağlarda da olsa finansman ihtiyaçları giderilebiliyordu. GSM operatörlerinden cep telefonu almak için faturalı bir hatta sahip olunması gerekmektedir. Telefon bozdurma yöntemi ile ilgili hazırladığımız içeriği inceleyerek senetle ya da elden taksitle cihaz alabileceğiniz mağazalara ulaşabilirsiniz.

Beyaz eşyalarda da bu durum geçerlidir. Arçelik, Vestel, Beko, Evkur vb. mağazaların elden taksitle ürün sattıkları görülmektedir. Taksitle alacağınız bu ürünleri hemen satarak finansman ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ankara’da senetle cep telefonu satan pek çok mağaza bulunmaktadır.

Senetle Altın Almak Mantıklı mı?

Senetle altın almak da en çok tercih edilen yöntemlerden bir tanesidir. Çoğu kuyumcu yasal bir dayanağı olmadığından dolayı bu uygulamayı yapmıyor. Ancak tanıdık kuyumcular vasıtası ile senetle ya da elden taksitle altın alınabiliyor. İşte alacağınız bu altınları daha sonra yine kuyumcuya satarak nakite çevirebiliyorsunuz. Bu şekilde elinize para geçmiş oluyor. Kuyumcular senetle borç para verir mi isimli içeriğimizden konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

senetle-altın-almak
Senetle altın almak

Faktoring Şirketler

Yine yasal olmakla birlikte Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından denetim altında olan bu firmalardan da belirli koşullar dahilinde nakit alabilirsiniz. Ayrıca eskilerin daha iyi bildiği ikrazat firmaları da vardır. Bu meslek artık çok yaygın değildir. Ülkemizde çok az sayıda ikrazat firması faaliyet göstermektedir. Senetle nakit veren ikrazat firmaları içeriğimizden detaylı bilgi alabilir ve bu firmalara ulaşabilirsiniz. İkrazat firmaları senet usulü ile çalışmaktadır. Ellerinde ödenmemiş çek, senet olanlar bunlar ile faktoring firmalara başvurabilir.

Peşinatsız Ticari Araç Alımı

Bazı galeriler ya da otomotiv firmaları da senetle ve peşinatsız bir şekilde araç sattıklarını ifade etmektedir. Buralara giderek almak istediğiniz aracı belirlediğinizde senet düzenlenmekte ve vadeler belirlenmektedir. Tüketiciye bu şekilde ödeme planları hazırlanmaktadır. Üstelik bu firmaların alımlarda peşinat talep etmemesi acil finansman ihtiyacı olanlar için vali nimet sayılmaktadır. Aldığınız bu araçları hemen satarak finansman ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz. Peşinatsız araç satan galerileri inceleyerek buradan ticari araç alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Senetle ve  peşinatsız araç alımı yüksek meblağlara kısa sürede ihtiyaç duyanların başvuracakları yöntemlerin başında gelmektedir.

Hayırseverlerin Kapısını Çalmak

Ünlü iş adamlarının holdinglerinin internet sayfalarında maddi yardım bölümleri bulunmaktadır. Buralardan yardım alabilmeniz için karşı tarafa ciddi manada ihtiyacınız olduğunu kanıtlamanız gerekmektedir.

Borç Para Verenlerin Telefon Numaraları Doğru mu?

Borç para verenlerin telefon numaraları ve iletişim adresleri internet üzerinde en çok sorgulanan konuların başında gelmektedir. Bu işlemlerin yasal olmamasından dolayı size adres bilgisi ya da cep telefonu numarası veren kişilere itibar etmeyin. Elinize Tefeci Mustafa, Tefeci Ali vb. telefon numaraları geçse dahi bu kişiler ile irtibat kurmadan yukarıdaki yöntemlere başvurun. Ülkemizde tefecilik faaliyetleri ile ilgilenenlere hapis ve adli para cezası şeklinde yaptırımların uygulanması söz konusu olmaktadır.

Aslında yukarıdaki yöntemler şahıslar için tamamen kazançlı olmamaktadır. Sadece acil finansman ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile mantıklıdır. Örneğin bozdurma telefon alımlarında bu cep telefonlarını piyasa fiyatının çok üzerinde vadeli olarak alırsınız. Ancak zarar etmek de ticaretin bir gereği olsa gerek.

En güzeli ise kimseye muhtaç olmadan, dilenmeden, el açmadan ya da eyvallah etmeden artık ne derseniz diyin, ihtiyaçlarınızı karşılamış olursunuz.

YORUMLAR

 1. Semih dedi ki:

  Acil 3000 tl ye ihtiyacım var.

 2. Önder dedi ki:

  Gercekten biraz xor durumdayım yardımcı olursan su mubarek ramazan ayında mutlu olurum evliyim 2 cocugum var ulasırsan ozelden durumumu anlatırım inanmazsan yardım etmezsin

 3. Zeynep dedi ki:

  Lütfen biri donus yapsın acil nakit lazım çok zor durumum

  1. senetle para dedi ki:

   senetle para ve kredi verilir…
   gmail uzantılı mailim.

   1. Emin dedi ki:

    Ben istiyorum 10 bin tl f

   2. mevlüt dedi ki:

    15 bin kullanmak istiyorum.

   3. murat dedi ki:

    acilen 5000 TL gerekiyor dönerseniz sevinirim

   4. Duygu dedi ki:

    Merhaba acil paraya ihtiyacım var bana ulaşır mısınız

   5. Emre dedi ki:

    10000 lazım acil

   6. Svm dedi ki:

    Ulaşabilirseniz sevinirim çok acil

 4. gürkan dedi ki:

  Kredi konusunda yardımcı olunur ön ödeme yok kredi bankadan çıkartıyoruz %30 komisyon alınır krediniz onaylanırsa alıyoruz kabul ederseniz mail atın ahmet

  1. Ferhat dedi ki:

   Merhaba bana yardımcı olun 50000 tl lazım

   1. Deniz yücel dedi ki:

    Acil paraya ihityacım var.. Banka hesaplarımı kiralayabilirim. 5435

  2. Pınar dedi ki:

   merhaba gürkan bey iletişim adresi verir misiniz

   1. Ahmet dedi ki:

    harflerle yazıp ayırmadan ekleyin gmail hesabım a gönderin

  3. İbrahim dedi ki:

   Nasıl yapıyoruz acaba Gürkan bey yardımcı olursanız sevinirim 15000 TL’ye ihtiyacım var çok acil

  4. yunus emre dedi ki:

   merhaba iş konusunda acil 25.000 tl ye ihtiyacım var çalışıyorum aylık gelirim 4 civarı ahmet bey geri dönüş sağlarsanız

  5. Nurettın sahın dedi ki:

   Mrb metin bey bende kredi kullanmak istiyorum ama bir turlu beceremıyorum inanın çok ıhtıyacım var iki küçük çocuğum var ekmak alacak para bulamıyorum sabit maasım var ama kılı kılına yetiyor çok sıkıstık yardımcı olursanız çok seviniriz 🙁

  6. Gizem dedi ki:

   İcralık olmak üzere yim ne yapabilirim 1.000 TL

   1. Ramazan dedi ki:

    hattın üzerine kredi çekebilirsin 2000 3000 vb..

   2. Ömer dedi ki:

    Ulaşın bana nedir durumunuz bilgi almak istiyorum.

  7. Hasan hikmet dedi ki:

   Ulaş bana reis hala geçerliyse

 5. onur dedi ki:

  Merhaba bursa da yasiyorum 5000 tl lazim 3 ay sonra 10000 tl olarak geri odeyebilirim durum cok acil okeö burdaan ulasin lutfen

 6. Fatma dedi ki:

  5 bine ihtiyacım var

 7. Saliha dedi ki:

  Önce yol masrafını istiyorsunuz madem güvenilirdiniz yol masrafını vereceniz krediden kesin yol parasını alınca krediyi yollicanızı nerden bilim

  1. hakan dedi ki:

   borç para verebılırım

   1. yasin dedi ki:

    5000tl lazım

   2. yalçın dedi ki:

    memurum 10000 tlye ihtiyacım var 12 ayda öderim

   3. Muharrem dedi ki:

    Bana acil 10000 bin lira lazim

   4. hasan dedi ki:

    hakan bey merhaba nasıl irtibata geçeriz

   5. Kenan dedi ki:

    Hasan bey bana verebilirseniz sevinirim

   6. Yasmin dedi ki:

    Merhaba okulumun son senesi ve ödemem gereken 2 taksit kaldı ödemezsem mezun olamayacağım. Yardım edebilirseniz çok sevinirim. Lütfen acil dönüş yapar mısınız?

 8. Esra dedi ki:

  30.000tl acil ihtiyacım var nasıl ulaşabilirm

 9. betüş dedi ki:

  acil görüşmek istiyorum

  1. Cıhan dedi ki:

   5 ıle 10.bın tl arası ihtıyaclarınıza bır kaç gun içerisinde yardımcı olunur. Teb bankasıyla sorun yaşayan yazmasın .. Teb müşterisi olanların işi daha kolay..

   1. Nejat dedi ki:

    Teb müşterisiyim. Kamuda calisiyorum. 15000 tl lazim

   2. Sezai dedi ki:

    Merhaba , Teb müşterisiyim bu banka ile sorunum yok ancak diğer bankalarla problemliyim. 5.000 Tl ye ihtiyacım var iletişime nasıl geçeriz…

   3. Seda dedi ki:

    Dönuş yaparmısınız

   4. Mustafa dedi ki:

    İyi günler. Bana. Çok acil. 6000. Tl. Lazım. Aylık. 1000 tl öderim. İstanbulda oturuyorum

   5. Ahmet dedi ki:

    TEB misterisiyim

   6. İbrahim dedi ki:

    Yardimci olurmusunuz

   7. Rabia dedi ki:

    Nasıl oluyor acaba inanmak zor

 10. Fatoş dedi ki:

  Hasan by acil nakit lazim

  1. Ali cetin hollanda dedi ki:

   Bana 200000milyol para laxon is icin makineler alinaca varsa bana veril yuzde 15 veriyom senedesenedeki

 11. Fatma dedi ki:

  Hasan Bey size nasıl ulaşılır?

 12. Hasan dedi ki:

  Senetle nakit imkanı sağlanır arayın 0

  1. Elif dedi ki:

   Bilgi verir misiniz hasan bey..

   1. Selami dedi ki:

    İletişim nerden kuracaz

  2. Mevlüt dedi ki:

   merhaba Hasan bey bilgi alabilirmiyim

  3. Hakan yıldız dedi ki:

   Esnafım 10 bin lira lazım.1 aylık

  4. nuri dedi ki:

   merhaba hasan bey ismim nuri acil ihtiyacım var. görüşmek istiyorum

  5. Saliha dedi ki:

   İlla çalışanmı olmak gerekiyor

  6. erhan turgut dedi ki:

   selam bana acil 10 bin lira lazim

  7. Dursun aksu dedi ki:

   6000 lazım aylık 1000 ödemeli kamu personeliyim5

  8. Müjde dedi ki:

   Sizinle nasıl irtibat kurabilirim. 10 bin liraya çok acil ihtiyacım var lütfen

  9. Müjde dedi ki:

   Hasan bey size nasıl ulaşabilirim lütfen

   1. Saffet dedi ki:

    Acil ihtiyaçlarınız noter tasdikli avukat eşliğinde 12 ay ile 120 ay vade arası 10 bin ile 250 bin TL ye varan kredi imkanları ile sağlanmaktadır detaylı bilgi için numaradan veya ulasabilirsiniz

    1. ilkay dedi ki:

     saffet bey iyi günler yardımcı olursanızı 30000 tl nakite ihtiyacım var

    2. ugur dedi ki:

     merhaba

     acil nakit ihtiyacım var bana yardımcı olur musunuz.

    3. YAkup dedi ki:

     Cevap yazarmısımız

    4. Murat dedi ki:

     Saffet bey 24 aylik 50000bin lazim

  10. Ahmet dedi ki:

   Hasan bey yardımcı olursanız sizden en kısa surede haber bekliyorum 0554 ulasabılırsınız

  11. Nur dedi ki:

   Yardımcı olurmusunuz

1 2 3 7