1 Saat İçinde Borç Para Veren Yerler (İSTANBUL ANKARA İZMİR)

03.01.2023
1 Saat İçinde Borç Para Veren Yerler (İSTANBUL ANKARA İZMİR)

Acil finansman ihtiyacı olanların artık kapı kapı gezmesine gerek yok. Sizlerle paylaşacağımız nakit bulma yöntemleri ile İstanbul, Ankara, İzmir, Adana gibi illerimizde 1 saat içinde para bulabilirsiniz. Çok sıkıştım para lazım diyenler, acil para yardımı arıyorum diyenler detayları içeriğimizde bulabilir. İnternet üzerinde borç para veriyorum şeklinde pek çok ilan bulunmakta ve bu şahısların telefon numaraları yer almaktadır. Bu şahıslar kötü niyetli de olabileceği için yasal olmayan yollara itibar edilmemesi gerekmektedir.

1 Saat İçinde Borç Para Veren Var mı?

Duyduğumuz en klişe sözlerdendir, para ile huzur olmaz, ancak parasız da olmaz. Ne kadar para gelirse ne yazık ki şu zamanda artık daha fazlası gidiyor. Bu ay ucu ucuna idare edeceğim derken ortaya çıkan acil bir ihtiyaç hesapları değiştirebiliyor. Tabi eşten dosttan para da almak her zaman kolay olmuyor. Çünkü günümüz insanları birbirine güvenmiyor. Ya da daha evvel birilerine tabiri caizse borç takarak ödemediyseniz adınız çıkıyor dokuza inmiyor sekize. Nasıl ki bankalar borçlarını geri almak istiyorsa, eşiniz dostunuz da bir gün çalıyor kapınızı. Böylece kendi kredinizi kendiniz bitirmiş oluyorsunuz. Babanın dahi oğluna güvenip para vermediği şu coğrafyada kime gideyim diye kara kara düşünüyorsunuz.

1-saat-içinde-para-bulmak
1 saat içinde para bulmak

Acil finansman ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile borç para vereceğini iddia eden pek çok şahıs var. Hatta yoldan geçerken dağıtılan el ilanlarında dahi ihtiyacı olan şahıslara finansman sağlanabileceği yazıyor. Bu ilanların da çok doğru olduğunu söylemek mümkün değil. En başta bu durum yasal değil. Çünkü kanunlarımızda yer aldığı ifadesi ile gelir ve kazanç elde etmek için para ticareti yapmak yasaklanmıştır. 

Borç Para Veriyorum Diyenlere Dikkat Edin!

Nakit para bulmak için icat edilmiş pek çok yöntem vardır. Çok sık gördüğümüz ve hayretler içinde kaldığımız bir durumu sizler ile paylaşmak istiyorum. İnternet üzerinde böbreğimi satmak istiyorum ne kadar eder vb. pek çok ilana rastlıyoruz. Öncelikle organ ticareti yapmanın yasaklanmış bir durum olduğunu bildirelim. Diğer bir husus ise böbreğinizi almayı taahhüt edecek kişinin muhtemelen organ mafyası olabileceği ihtimalidir. Elbette para önemsiz bir meta değil. Ancak canınızdan da değerli hiçbir şey yok şu hayatta.

İş adamı ya da hayırsever kisvesi altına bürünüp finansman sağlayacağını taahhüt eden pek çok şahıs var. Bu şahıslar da elbette gökten inmiş birer melek değil. Çünkü bu şahıslar para kiralayarak gelir elde ediyorlar. Anlaşma dahilinde size bir komisyon ya da faiz oranı sunuyorlar. Borçlarınızı vadesi içinde öderseniz belki sıkıntı olmuyor. Ancak ödemeyi geciktirmeniz durumunda hiç de mantıklı olmayan bir sistem işliyor. Faizler yüzde 100, yüzde 200‘ lere varan oranlarda artıyor ve zaten borç batağında olduğunuz o dönemde bu bataklık sizi daha da içine çekmeye başlıyor. Hatta bir kısmını ödesem abi diyerek sağdan soldan da borç alıyorsunuz.

Polis tarafından tefecilere yapılan baskınlar basına yansıyor. Silahlar, tüfekler vb. ekipmanlar ele geçiriliyor. Borcunuzu ödemediğinizde işte bu namlular aslında size doğruluyor. Bu sebeple yasal olmayan yollara ve bu şahıslara bulaşmayın, canınızı bağışlamaları için aman dilemek zorunda kalmayın.

borç-para-veriyorum
Borç para veriyorum

Nakit Para Bulmanın Yolları

Para bulmanın pek çok yolu vardır. Ancak bu yöntemlerden en doğrusu bankalara giderek ihtiyaç kredisi kampanyalarına başvurmaktır. Bankalardan kredi alabilmek için başvuru sonrası üzerinde inceleme yapılacak olan kredi geçmişinizin olumlu sonuçlanması gerekmektedir. Bu anlamda kredi notunuz yüksek olmalı, siciliniz temiz olmalı ya da herhangi bir kredi, kredi kartı borcunuz olmamalıdır. Bankalarda genel olarak yapılan bu incelemeler uzun sürmektedir. Acil finansmana ihtiyaç duyanların kredi notu yüksek ve gelirlerini belgeleyebiliyor iseler, bankaların oluşturdukları e-kredi kampanyalarına başvurmalarını öneriyoruz. İnternet üzerinden alınacak kredi başvuruları şubelere göre daha kolay sonuçlanmaktadır.

Ancak kara listede olanlar için durum hiç de zannettiğimiz kadar kolay değil. Bu şahısların bankalara yapacakları kredi başvuruları reddedildiği için farklı yöntemler arıyorlar. Şayet ihtiyaç duyduğunuz meblağ çok yüksek değilse bu şahıslar kredi kartlarından, kartlarının limitleri kadar nakit avans çekerek de acil finansman ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Kredi kartlarının nakit avans ya da taksitli avans yöntemlerinde akdi faiz uygulanmaktadır. Ancak taksitli nakit avans seçeneğinin tercih edilmesi durumunda masraflar çok fazla olacaktır. Bu sebeple nakit avans yönteminin tercih edilmesi ve borcun hemen kapatılması önem arz etmektedir.

nakit-para-bulmanın-yolları
Nakit para bulmanın yolları

Senetle Para Veren Yerler Var mı?

Senetle para vereceğini iddia eden pek çok firma ya da şahıs bulunmaktadır. Bu şahıslardan nakit aldığınızda vade kadar senet hazırlanır. Daha sonra borçlarınızı kapatırken taksit ödemesinden sonra bu senetleri almak gerekmektedir. Bu işin riskli tarafı aslında senetlerin üzerine tutarların yanlış yazılabileceğinin olması ihtimalidir. Böyle durumlar için uyanık olmak ve okumadan herhangi bir evrak hazırlamamak gerekiyor.

 1. İzmir’de acil para bulma yöntemleri
 2. Ankara’da senetle para veren yerler
 3. Bursa Kapalıçarşı’da senetle para veren yerler
 4. Antalya Muratpaşa’da senetle para veren yerler olduğu gibi bu uygulamalar ülkemizin her ilinde yapılmaktadır.

Bozdurma Cep Telefonu Alıp Satmak

Cep telefonu ya da elektronik eşya bozdurma son zamanların en kolay finansman bulma yöntemleri arasında yer almaktadır. Eskiden kredi kartlarına taksit yapılmadığı için bu durumun söz konusu olabilmesi adına geliştirilmiş çok farklı yöntemler mevcuttu. Elden taksitle, senetle, GSM operatörlerden cihaz alarak, kısa süre içerisinde bu cihaz satılıyor ve nakte çevriliyordu. Bu sayede düşük meblağlarda da olsa finansman ihtiyaçları giderilebiliyordu. GSM operatörlerinden cep telefonu almak için faturalı bir hatta sahip olunması gerekmektedir. Telefon bozdurma yöntemi ile ilgili hazırladığımız içeriği inceleyerek senetle ya da elden taksitle cihaz alabileceğiniz mağazalara ulaşabilirsiniz.

Beyaz eşyalarda da bu durum geçerlidir. Arçelik, Vestel, Beko, Evkur vb. mağazaların elden taksitle ürün sattıkları görülmektedir. Taksitle alacağınız bu ürünleri hemen satarak finansman ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ankara’da senetle cep telefonu satan pek çok mağaza bulunmaktadır.

Senetle Altın Almak Mantıklı mı?

Senetle altın almak da en çok tercih edilen yöntemlerden bir tanesidir. Çoğu kuyumcu yasal bir dayanağı olmadığından dolayı bu uygulamayı yapmıyor. Ancak tanıdık kuyumcular vasıtası ile senetle ya da elden taksitle altın alınabiliyor. İşte alacağınız bu altınları daha sonra yine kuyumcuya satarak nakite çevirebiliyorsunuz. Bu şekilde elinize para geçmiş oluyor. Kuyumcular senetle borç para verir mi isimli içeriğimizden konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

senetle-altın-almak
Senetle altın almak

Faktoring Şirketler

Yine yasal olmakla birlikte Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından denetim altında olan bu firmalardan da belirli koşullar dahilinde nakit alabilirsiniz. Ayrıca eskilerin daha iyi bildiği ikrazat firmaları da vardır. Bu meslek artık çok yaygın değildir. Ülkemizde çok az sayıda ikrazat firması faaliyet göstermektedir. Senetle nakit veren ikrazat firmaları içeriğimizden detaylı bilgi alabilir ve bu firmalara ulaşabilirsiniz. İkrazat firmaları senet usulü ile çalışmaktadır. Ellerinde ödenmemiş çek, senet olanlar bunlar ile faktoring firmalara başvurabilir.

Peşinatsız Ticari Araç Alımı

Bazı galeriler ya da otomotiv firmaları da senetle ve peşinatsız bir şekilde araç sattıklarını ifade etmektedir. Buralara giderek almak istediğiniz aracı belirlediğinizde senet düzenlenmekte ve vadeler belirlenmektedir. Tüketiciye bu şekilde ödeme planları hazırlanmaktadır. Üstelik bu firmaların alımlarda peşinat talep etmemesi acil finansman ihtiyacı olanlar için vali nimet sayılmaktadır. Aldığınız bu araçları hemen satarak finansman ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz. Peşinatsız araç satan galerileri inceleyerek buradan ticari araç alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Senetle ve  peşinatsız araç alımı yüksek meblağlara kısa sürede ihtiyaç duyanların başvuracakları yöntemlerin başında gelmektedir.

Hayırseverlerin Kapısını Çalmak

Ünlü iş adamlarının holdinglerinin internet sayfalarında maddi yardım bölümleri bulunmaktadır. Buralardan yardım alabilmeniz için karşı tarafa ciddi manada ihtiyacınız olduğunu kanıtlamanız gerekmektedir.

Borç Para Verenlerin Telefon Numaraları Doğru mu?

Borç para verenlerin telefon numaraları ve iletişim adresleri internet üzerinde en çok sorgulanan konuların başında gelmektedir. Bu işlemlerin yasal olmamasından dolayı size adres bilgisi ya da cep telefonu numarası veren kişilere itibar etmeyin. Elinize Tefeci Mustafa, Tefeci Ali vb. telefon numaraları geçse dahi bu kişiler ile irtibat kurmadan yukarıdaki yöntemlere başvurun. Ülkemizde tefecilik faaliyetleri ile ilgilenenlere hapis ve adli para cezası şeklinde yaptırımların uygulanması söz konusu olmaktadır.

Aslında yukarıdaki yöntemler şahıslar için tamamen kazançlı olmamaktadır. Sadece acil finansman ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile mantıklıdır. Örneğin bozdurma telefon alımlarında bu cep telefonlarını piyasa fiyatının çok üzerinde vadeli olarak alırsınız. Ancak zarar etmek de ticaretin bir gereği olsa gerek.

En güzeli ise kimseye muhtaç olmadan, dilenmeden, el açmadan ya da eyvallah etmeden artık ne derseniz diyin, ihtiyaçlarınızı karşılamış olursunuz.

YORUMLAR

 1. Esra dedi ki:

  50.000tl borcum var. Ödeyemiyorum senelerdir. Hacizlik ve kırmızı çizgi olduğundan kredi çekemiyorum. Çalıştığımda sigorta istiyorlar ve devlet el koyucak ben az bir miktarda geçinemiycem yine. Bu devlet bizler için borçlu olanlar için neden bişeyler yapmıyor. Nasıl geçinicez.

  1. Nuray dedi ki:

   Nakit problemlerınız için bana ulaşın

   1. Fırat dedi ki:

    Acil 10 bine ihtiyacım var

   2. Murat dedi ki:

    Merhaba

    Senetle kredi veriyor musunuz ?

   3. Hülya dedi ki:

    Sizinle nasıl irtibata gecebilirim

   4. samet oğuz" dedi ki:

    nasıl iletişime geçicez ???

   5. Hakan dedi ki:

    30000tlye ihtiyacım var

   6. Mesut dedi ki:

    50000 TL lazım nasıl ulaşırım

   7. Osman dedi ki:

    Nuray hanım 100 000 tl ihtiyacım var acil dönüş bekliyorum. 0530 0

   8. Fatma dedi ki:

    Bana 10 bin tl lazım aşlah rızası için yardım edin kızım için istiyorum hasta yardım edin daha 9 yaşında.

   9. Büşra dedi ki:

    merhaba size nasıl ulaşabilriim

   10. Hatice dedi ki:

    Size nereden ulasacagiz Nuray Hn

 2. Abdullah dedi ki:

  Kredi veya borç almak istiyorum ama yeterince kredim var çıkmıyor

 3. whatsapp kredisi 2020 dedi ki:

  Banka da skıntısı olan emeklılere kredı konusunda yardımcı olnur whatsap uzerınden msj atmanız yeterli

 4. murat dedi ki:

  Acil kredı kullanmak ısteyenler arayabılır herkese banka onaylı kredıler cıkartılır hacızlık olanlara dahıl cıkar üst limit 40 bin %10 komısyon ile çalışmaktayız 0539

  1. ferhat dedi ki:

   yardımcı olurmusunuz kredi ile ilgili

  2. emre dedi ki:

   lütfen yardım edin iletişim kurmak istiyorum

  3. mustafa dedi ki:

   iyi günler murat bey size nasıl ulaşabiliriz

  4. İdris dedi ki:

   Murat bey çok acil 40.000 TL ye ihtiyacım var bana yardımcı olurmusunuz lütfen yüzde 15 alın gerekirse çok acil ulaşın lütfen

   1. Gökkuşağı dedi ki:

    Bana yardımcı olur musunuz acil

  5. Kadir dedi ki:

   Bana ail para lazım mümkün

  6. Serhan dedi ki:

   Bana acil 5 hin tl lazim yardimci olurmusunuz

  7. Emre dedi ki:

   Murat bey ulaşabilir misiniz

  8. Volkan dedi ki:

   On bin lazım

   1. Seda dedi ki:

    400 tl ye ihtiyacim var yurt parami kapatamiyorum yardim edebilecek olan varmi lutfen cok skstm 🙁

  9. Serkan dedi ki:

   Nasıl irtibat kuracağız

  10. İhsan dedi ki:

   Kredi konusunda bilgi almak istiyorum

  11. kardelen dedi ki:

   BANA DÖNÜŞ YAPABİLİRMİSİNİZ

  12. kardelen dedi ki:

   mrb murat bey benim mail adresim yok daha doğrusu var ama şifreyi bilmedğim için aktif değil size ulaşmam lazım

  13. kardelen dedi ki:

   telefon numaranızı buraya yazabilirmisiniz

  14. Deniz dedi ki:

   Murat bey 40 şe 50 bine ihtiyacım var 3 aylık

  15. Ugur dedi ki:

   İyi günler askeri personeim nakite ihtiyacım var 30.000 kadar nasıl yardımcı olursunuz

  16. sadi AYDIN dedi ki:

   40000 tl kredi lazım yardımcı olurmusunuz

  17. Erdoğan dedi ki:

   Garip şeyler yazıp durmayın size nasıl ulaşacağız tel e posta gibi şeyler paylaşın arayayım acil para

  18. Hülya dedi ki:

   Hemen kullanabilirmiyim acil %10 komisyon tamam

  19. Mustafa dedi ki:

   lutfen arayun

  20. Murat dedi ki:

   Acil 30 bin tl

  21. Nazife dedi ki:

   Size nasıl ulaşım sağlayabilirim 30 bin’e ihtiyacımız var

  22. Mahmut n. dedi ki:

   Bilgi lütfen

  23. HALİLİBRAHİM ÖZTÜRK dedi ki:

   Murat bey hacizlik durumundayım ama acil 10 000 bin tl ye ihtiyacım var lütfen yardım edin.

  24. Mücahit gülün dedi ki:

   20.000 ihtiyacım calışıyorum yüksek emekli maaşım var kısa vade..

 5. whatsapp kredisi dedi ki:

  kredi icin msj atın önden para alanlara asla ıtıbar etmeyınız dolandırıcır emeklı sıgortalı sıgortasız farketmez whatsapta msj atın donus yapalım

  1. Çağla dedi ki:

   Merhaba acil 25000 TL lazım

   1. serkan dedi ki:

    bu meil adresınden ulaşabilirsiniz

    1. Ceren dedi ki:

     Banada cok acil para lazim donus saglarmisiniz

     1. Ibrahim dedi ki:

      Keşke öyle biri gerçekte olsa borç batagindayim annem babam yok hasta abim var ona bakıyorum biri de çıksa gerçekten elini uzatsa ama Allah buyuk

   2. Selim17 dedi ki:

    Acil 25000 nakit ihtiyacı var faiz vs şuan önemi yok 0545 kirk

  2. Nur dedi ki:

   Dönüş yaparmısınız

  3. Soner dedi ki:

   Acil ihtiyacım var yardımcı olursanız memnun olurum

  4. Hüseyin dedi ki:

   acil arayin beni

  5. Aleyna dedi ki:

   Numara nedir

  6. Osman feyat onursal dedi ki:

   Size nasıl ulasibilirim

  7. Ahmet dedi ki:

   Merhaba açık para lazım ulaşırsınız sevinirim

  8. Şule keklikkaya dedi ki:

   Kuran kursu öğretmeniyim acil nakite ihtiyacım var

  9. Gizem dedi ki:

   Numara alabilir miyim

  10. zeki dedi ki:

   İletişim için tel no yazarmısınız

  11. Hatice dedi ki:

   Kredi icin yaziyorum.Acil 50.000 tl.
   Emekliyim hacizli borclar var
   Yardimci olurmusunuz.
   Icralari kapatip 50.000 tl borcumu aylik odemek istiyorum.
   Baska carem yok.Cok borcumuz var

 6. Seda dedi ki:

  Dönuş yaparmısınız

 7. Sadık dedi ki:

  Merhabalar bana 30 bin lazim yardımcı olurmusuniz

  1. Sema yurt dedi ki:

   Ne olur yardım edin 15 TL ihtiyacım var çok zor durumdayım

   1. Gülsemin dedi ki:

    Merhabalar ben kredi kartımı yapılandırdım kredi notum dustu ve kredi cekemıyorum benım 15000 bıne ihtıyacım var acıl ne yaptıysam bı yontem bulamadım darda kaldım bana yardımcı olursanız cok sevınırım lutfen ?

  2. muhsin dedi ki:

   öncelikle merhaba sadık bey size yardımcı olabiliriz, bize bankalarla olan sorununuzu biraz anlatabilirmisiniz?

   1. Berrin dedi ki:

    Öyle büyük paraları ödeyebilecek durumum yok eşimden ayrıldım tek başına ayakta kalmaya çabalayan bir anneyim acil olarak 500 liraya ihtiyacım var kiramı ödeyemedim yardımcı olabilecek varsa dan mesaj atabilir

   2. Naz dedi ki:

    Lütfen acil geri dönüş sağlayın acil

    1. erol dedi ki:

     borç verebilirim

     1. Gökhan dedi ki:

      Bana donusaglarsaniz svnm

     2. Ayla dedi ki:

      Neredesiniz? Semt neresi

     3. Seda dedi ki:

      Bna uladirmisiniz cok bi mikar degil

     4. Mustafa dedi ki:

      Merhaba murat bey benimde krediye ihtiyacım var lütfen yardımcı olursanız sevinirim 507 9

 8. Sedat şekerci dedi ki:

  MOBIL ÖDEMENEZİ 10 dk san nakite çeviriyoruz

  1. Serpil dedi ki:

   Nasıl oluyo

   1. Ezgi dedi ki:

    Bana da dönüş yapar misiniz

  2. Metin dedi ki:

   Merhaba benim çok acil 5000 TL ihtiyacım var bankalarla sıkıntım var nasil yapabiliriz

  3. Nurettin sahin dedi ki:

   Nasıl cevırebılırız yardımcı olabılırmısınız

   1. Ilhan dedi ki:

    Kredi kartını yatiramayanlara 5 bin lira limite kadar yardımcı olunur

    1. Gökhan dedi ki:

     Nasıl olacak 4000 TL lazim

    2. Buğra dedi ki:

     Acil dönerseniz sevinirim 5.000 tl lazım

    3. Can dedi ki:

     Merhabalar. İstanbul’da yaşıyorum üniversite 3. sınıf öğrencisiyim. 3.000TL nakite ihtiyacım var. Maksimum 1 ay içinde geri ödeme yapabilirim.

  4. Ayse dedi ki:

   Mobil odemeyi nakite nasil ceviriyorsunuz bilgi alabilirmiyim

 9. ömer dedi ki:

  çok acil para lazım ne kadar olursa

 10. Zynr dedi ki:

  Çok acil 1500 tl ye ihtiyacım var nolur yardımcı olun

 11. Doğan dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var malulen emekliyim. Dönüş yaparmisiniz.

  1. Serkan dedi ki:

   Acil 10000 lira ihtiyacim var yardimci olrmusunuz

 12. esen dedi ki:

  merhabalar acil 10.000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olur musunuz?