1 Saat İçinde Borç Para Veren Yerler (İSTANBUL ANKARA İZMİR)

03.01.2023
1 Saat İçinde Borç Para Veren Yerler (İSTANBUL ANKARA İZMİR)

Acil finansman ihtiyacı olanların artık kapı kapı gezmesine gerek yok. Sizlerle paylaşacağımız nakit bulma yöntemleri ile İstanbul, Ankara, İzmir, Adana gibi illerimizde 1 saat içinde para bulabilirsiniz. Çok sıkıştım para lazım diyenler, acil para yardımı arıyorum diyenler detayları içeriğimizde bulabilir. İnternet üzerinde borç para veriyorum şeklinde pek çok ilan bulunmakta ve bu şahısların telefon numaraları yer almaktadır. Bu şahıslar kötü niyetli de olabileceği için yasal olmayan yollara itibar edilmemesi gerekmektedir.

1 Saat İçinde Borç Para Veren Var mı?

Duyduğumuz en klişe sözlerdendir, para ile huzur olmaz, ancak parasız da olmaz. Ne kadar para gelirse ne yazık ki şu zamanda artık daha fazlası gidiyor. Bu ay ucu ucuna idare edeceğim derken ortaya çıkan acil bir ihtiyaç hesapları değiştirebiliyor. Tabi eşten dosttan para da almak her zaman kolay olmuyor. Çünkü günümüz insanları birbirine güvenmiyor. Ya da daha evvel birilerine tabiri caizse borç takarak ödemediyseniz adınız çıkıyor dokuza inmiyor sekize. Nasıl ki bankalar borçlarını geri almak istiyorsa, eşiniz dostunuz da bir gün çalıyor kapınızı. Böylece kendi kredinizi kendiniz bitirmiş oluyorsunuz. Babanın dahi oğluna güvenip para vermediği şu coğrafyada kime gideyim diye kara kara düşünüyorsunuz.

1-saat-içinde-para-bulmak
1 saat içinde para bulmak

Acil finansman ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile borç para vereceğini iddia eden pek çok şahıs var. Hatta yoldan geçerken dağıtılan el ilanlarında dahi ihtiyacı olan şahıslara finansman sağlanabileceği yazıyor. Bu ilanların da çok doğru olduğunu söylemek mümkün değil. En başta bu durum yasal değil. Çünkü kanunlarımızda yer aldığı ifadesi ile gelir ve kazanç elde etmek için para ticareti yapmak yasaklanmıştır. 

Borç Para Veriyorum Diyenlere Dikkat Edin!

Nakit para bulmak için icat edilmiş pek çok yöntem vardır. Çok sık gördüğümüz ve hayretler içinde kaldığımız bir durumu sizler ile paylaşmak istiyorum. İnternet üzerinde böbreğimi satmak istiyorum ne kadar eder vb. pek çok ilana rastlıyoruz. Öncelikle organ ticareti yapmanın yasaklanmış bir durum olduğunu bildirelim. Diğer bir husus ise böbreğinizi almayı taahhüt edecek kişinin muhtemelen organ mafyası olabileceği ihtimalidir. Elbette para önemsiz bir meta değil. Ancak canınızdan da değerli hiçbir şey yok şu hayatta.

İş adamı ya da hayırsever kisvesi altına bürünüp finansman sağlayacağını taahhüt eden pek çok şahıs var. Bu şahıslar da elbette gökten inmiş birer melek değil. Çünkü bu şahıslar para kiralayarak gelir elde ediyorlar. Anlaşma dahilinde size bir komisyon ya da faiz oranı sunuyorlar. Borçlarınızı vadesi içinde öderseniz belki sıkıntı olmuyor. Ancak ödemeyi geciktirmeniz durumunda hiç de mantıklı olmayan bir sistem işliyor. Faizler yüzde 100, yüzde 200‘ lere varan oranlarda artıyor ve zaten borç batağında olduğunuz o dönemde bu bataklık sizi daha da içine çekmeye başlıyor. Hatta bir kısmını ödesem abi diyerek sağdan soldan da borç alıyorsunuz.

Polis tarafından tefecilere yapılan baskınlar basına yansıyor. Silahlar, tüfekler vb. ekipmanlar ele geçiriliyor. Borcunuzu ödemediğinizde işte bu namlular aslında size doğruluyor. Bu sebeple yasal olmayan yollara ve bu şahıslara bulaşmayın, canınızı bağışlamaları için aman dilemek zorunda kalmayın.

borç-para-veriyorum
Borç para veriyorum

Nakit Para Bulmanın Yolları

Para bulmanın pek çok yolu vardır. Ancak bu yöntemlerden en doğrusu bankalara giderek ihtiyaç kredisi kampanyalarına başvurmaktır. Bankalardan kredi alabilmek için başvuru sonrası üzerinde inceleme yapılacak olan kredi geçmişinizin olumlu sonuçlanması gerekmektedir. Bu anlamda kredi notunuz yüksek olmalı, siciliniz temiz olmalı ya da herhangi bir kredi, kredi kartı borcunuz olmamalıdır. Bankalarda genel olarak yapılan bu incelemeler uzun sürmektedir. Acil finansmana ihtiyaç duyanların kredi notu yüksek ve gelirlerini belgeleyebiliyor iseler, bankaların oluşturdukları e-kredi kampanyalarına başvurmalarını öneriyoruz. İnternet üzerinden alınacak kredi başvuruları şubelere göre daha kolay sonuçlanmaktadır.

Ancak kara listede olanlar için durum hiç de zannettiğimiz kadar kolay değil. Bu şahısların bankalara yapacakları kredi başvuruları reddedildiği için farklı yöntemler arıyorlar. Şayet ihtiyaç duyduğunuz meblağ çok yüksek değilse bu şahıslar kredi kartlarından, kartlarının limitleri kadar nakit avans çekerek de acil finansman ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Kredi kartlarının nakit avans ya da taksitli avans yöntemlerinde akdi faiz uygulanmaktadır. Ancak taksitli nakit avans seçeneğinin tercih edilmesi durumunda masraflar çok fazla olacaktır. Bu sebeple nakit avans yönteminin tercih edilmesi ve borcun hemen kapatılması önem arz etmektedir.

nakit-para-bulmanın-yolları
Nakit para bulmanın yolları

Senetle Para Veren Yerler Var mı?

Senetle para vereceğini iddia eden pek çok firma ya da şahıs bulunmaktadır. Bu şahıslardan nakit aldığınızda vade kadar senet hazırlanır. Daha sonra borçlarınızı kapatırken taksit ödemesinden sonra bu senetleri almak gerekmektedir. Bu işin riskli tarafı aslında senetlerin üzerine tutarların yanlış yazılabileceğinin olması ihtimalidir. Böyle durumlar için uyanık olmak ve okumadan herhangi bir evrak hazırlamamak gerekiyor.

 1. İzmir’de acil para bulma yöntemleri
 2. Ankara’da senetle para veren yerler
 3. Bursa Kapalıçarşı’da senetle para veren yerler
 4. Antalya Muratpaşa’da senetle para veren yerler olduğu gibi bu uygulamalar ülkemizin her ilinde yapılmaktadır.

Bozdurma Cep Telefonu Alıp Satmak

Cep telefonu ya da elektronik eşya bozdurma son zamanların en kolay finansman bulma yöntemleri arasında yer almaktadır. Eskiden kredi kartlarına taksit yapılmadığı için bu durumun söz konusu olabilmesi adına geliştirilmiş çok farklı yöntemler mevcuttu. Elden taksitle, senetle, GSM operatörlerden cihaz alarak, kısa süre içerisinde bu cihaz satılıyor ve nakte çevriliyordu. Bu sayede düşük meblağlarda da olsa finansman ihtiyaçları giderilebiliyordu. GSM operatörlerinden cep telefonu almak için faturalı bir hatta sahip olunması gerekmektedir. Telefon bozdurma yöntemi ile ilgili hazırladığımız içeriği inceleyerek senetle ya da elden taksitle cihaz alabileceğiniz mağazalara ulaşabilirsiniz.

Beyaz eşyalarda da bu durum geçerlidir. Arçelik, Vestel, Beko, Evkur vb. mağazaların elden taksitle ürün sattıkları görülmektedir. Taksitle alacağınız bu ürünleri hemen satarak finansman ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ankara’da senetle cep telefonu satan pek çok mağaza bulunmaktadır.

Senetle Altın Almak Mantıklı mı?

Senetle altın almak da en çok tercih edilen yöntemlerden bir tanesidir. Çoğu kuyumcu yasal bir dayanağı olmadığından dolayı bu uygulamayı yapmıyor. Ancak tanıdık kuyumcular vasıtası ile senetle ya da elden taksitle altın alınabiliyor. İşte alacağınız bu altınları daha sonra yine kuyumcuya satarak nakite çevirebiliyorsunuz. Bu şekilde elinize para geçmiş oluyor. Kuyumcular senetle borç para verir mi isimli içeriğimizden konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

senetle-altın-almak
Senetle altın almak

Faktoring Şirketler

Yine yasal olmakla birlikte Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından denetim altında olan bu firmalardan da belirli koşullar dahilinde nakit alabilirsiniz. Ayrıca eskilerin daha iyi bildiği ikrazat firmaları da vardır. Bu meslek artık çok yaygın değildir. Ülkemizde çok az sayıda ikrazat firması faaliyet göstermektedir. Senetle nakit veren ikrazat firmaları içeriğimizden detaylı bilgi alabilir ve bu firmalara ulaşabilirsiniz. İkrazat firmaları senet usulü ile çalışmaktadır. Ellerinde ödenmemiş çek, senet olanlar bunlar ile faktoring firmalara başvurabilir.

Peşinatsız Ticari Araç Alımı

Bazı galeriler ya da otomotiv firmaları da senetle ve peşinatsız bir şekilde araç sattıklarını ifade etmektedir. Buralara giderek almak istediğiniz aracı belirlediğinizde senet düzenlenmekte ve vadeler belirlenmektedir. Tüketiciye bu şekilde ödeme planları hazırlanmaktadır. Üstelik bu firmaların alımlarda peşinat talep etmemesi acil finansman ihtiyacı olanlar için vali nimet sayılmaktadır. Aldığınız bu araçları hemen satarak finansman ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz. Peşinatsız araç satan galerileri inceleyerek buradan ticari araç alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Senetle ve  peşinatsız araç alımı yüksek meblağlara kısa sürede ihtiyaç duyanların başvuracakları yöntemlerin başında gelmektedir.

Hayırseverlerin Kapısını Çalmak

Ünlü iş adamlarının holdinglerinin internet sayfalarında maddi yardım bölümleri bulunmaktadır. Buralardan yardım alabilmeniz için karşı tarafa ciddi manada ihtiyacınız olduğunu kanıtlamanız gerekmektedir.

Borç Para Verenlerin Telefon Numaraları Doğru mu?

Borç para verenlerin telefon numaraları ve iletişim adresleri internet üzerinde en çok sorgulanan konuların başında gelmektedir. Bu işlemlerin yasal olmamasından dolayı size adres bilgisi ya da cep telefonu numarası veren kişilere itibar etmeyin. Elinize Tefeci Mustafa, Tefeci Ali vb. telefon numaraları geçse dahi bu kişiler ile irtibat kurmadan yukarıdaki yöntemlere başvurun. Ülkemizde tefecilik faaliyetleri ile ilgilenenlere hapis ve adli para cezası şeklinde yaptırımların uygulanması söz konusu olmaktadır.

Aslında yukarıdaki yöntemler şahıslar için tamamen kazançlı olmamaktadır. Sadece acil finansman ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile mantıklıdır. Örneğin bozdurma telefon alımlarında bu cep telefonlarını piyasa fiyatının çok üzerinde vadeli olarak alırsınız. Ancak zarar etmek de ticaretin bir gereği olsa gerek.

En güzeli ise kimseye muhtaç olmadan, dilenmeden, el açmadan ya da eyvallah etmeden artık ne derseniz diyin, ihtiyaçlarınızı karşılamış olursunuz.

YORUMLAR

 1. Mahir dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar acil nakit ihtiyacı olan iletişim kura bilir. Ödemeleri nakit bir şekilde yapiyorum.

  1. ferhat tetik dedi ki:

   mrb

  2. Yesim dedi ki:

   Bana mail yoluyla ulasırmısını

  3. FERAT dedi ki:

   BANA DA LAZIM 5000 YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM

  4. Erdi dedi ki:

   Merhaba çok acil 5000 tl ihtiyacım var yrdımcı olur musunuz

  5. mali dedi ki:

   nasıl ulasabiliriz sana

  6. İsmail dedi ki:

   Çok acil 37.000 TL bayram öncesi ödeme yapmam lazım bana ulaşabilirsiniz.bursa da ikamet ediyorum.

  7. Muammer dedi ki:

   İyi günler yardımcı olabilir misiniz devlet memuruyum

  8. isa dedi ki:

   öğretmenim ulasır mısın

  9. Atilla dedi ki:

   Merhaba benim acil 20 bine ihtiyacim var.emekliyim.komisyon veremem cunku binlar parayi alinca ilaetisim kesiliyor

  10. kemal can dedi ki:

   Size nasil ulasicaz

  11. Ferhat dedi ki:

   Banada Ulaşabilir misin 2 Bin Gibi Ufak Bi Meblaya ihtiyacım Var Lakin Gün içerisinde Aydan Aya 600 700 öderim yada 2 ay sonra kapatabilirim Mailden Ulaşırsanız Memnun Olurum

  12. Recep dedi ki:

   Bilgi verirmisiniz

  13. Uğur dedi ki:

   Benim acil 60000tl ihtiyacım var aylık 600tl olarak ödeme imkanım var yardımcı olabilirmisiniz

  14. Hakan dedi ki:

   Merhaba acil görüşebilir miyiz

  15. Onur dedi ki:

   Selam mahir nasıl iletişime geçicez numaran varmi

  16. sezgin dedi ki:

   Bana 20 bin lazım çok acil

  17. Fatih dedi ki:

   Çok zordayim

  18. İbrahim dedi ki:

   Acil nakite ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 2. SÜLEYMAN dedi ki:

  Acil 100 bine ihtiyacim var ödeyemezsem borçtan öleceğim yada hapse girecegim

  1. Hakan dedi ki:

   whatsaptan mezaj atin kredi konusunda yardimci oluyoruz

   1. mali dedi ki:

    vatsabınıza nasıl ulasırız

 3. Burcu dedi ki:

  Acil nakit paraya ihtiyacım var Dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Mahir dedi ki:

   İletişim kurabilirsiniz…

   1. Özcan dastan dedi ki:

    Bu perşembe 10bin acil lazım

  2. Mustafa dedi ki:

   Dönüş yapın ne kadar

   1. okan dedi ki:

    merhaba 50.000 tl ihtiyacım var dönüş sağlabilirmisiniz.

 4. Onur dedi ki:

  20.000 tl ihtiyaç var dönüş yaparsanız sevinirim…

 5. Ayhan dedi ki:

  Meraba 40000tlye ihtiyacım var yardumcı olurmu sunuz

 6. Hakan ÖKSÜZ dedi ki:

  Acil 5000 TL lazım bana yardımcı olabilecek kimse yok mu
  Cuma günü ne kadar 15 Haziran günü ne kadar lazım lütfen Bi yardımcı olun

 7. Rabia dedi ki:

  Siz para kredi konusunda yardımcımı oluyorsun

 8. Elifsirin dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var Oğlumu yurda aldılar onu yanıma almak için kendime bir ev kurmam lazım evimi düzenini kurmak için yeterli miktar bankalar kredi vemriyor satacak birseyimde yok lütfen yardımcı olun Allah rızası için

  1. ozan dedi ki:

   Selamlar elif ablacığım yaşım 22 aynı durumu zamanında kendi annem ile yaşadım. Bu zamanları ve sizi anlayabiliyorum. Nolur canınızı sıkmayın 12-13 yıl önce aynı durumdaydım şuan bir işim ve bir hayatım var. Oğlunuz emin ellerde olacaktır. Sizden tek istediği onu hergün aramanız ve yanına gidemeseniz bile haftada bir defa onu ziyaret etmeniz olacak. Oğlunuz kendi açısından zor zamanlar geçirebilir ilk yıl fakat bu işin sonunda oğlunuzun güzel bir eğitim alması ve lise mezunu olsa bile 4200 lira maaşa memur olması var. Kendinizi lütfen yormayın. Benim elimden gelse size yardımcı olurdum. Bu durumdan dolayı çok üzgünüm. Dediğim gibi canınızı sıkmayın ve oğlunuzu geri alamıyorsanız lise hayatını bitirinceye kadar dişinizi sıkın. Hem oğlunuz hem siz.. Kendinize çok iyi bakın..

  2. mehmet özer dedi ki:

   selem elif hanim numaranizi yazin

 9. Osm dedi ki:

  Ne kadar lazım ucar bu mail adresine yazabilirsiniz.

  1. Murat Demir dedi ki:

   Merhaba acil 10 bin lazım 12 ayda geri ödeyebilirim çalışıyorum

  2. Omer dedi ki:

   Acil 9 bin tl ihtiyacim calisiyorum calistigim belgeleye bilirim kirmizi cizgim oldugu icin bankadan kredi vekemiyorum yardim edin lutfen

 10. Nuray dedi ki:

  Nakit ihtiyacı olanlar sadece çalıştığınızı belgeleyerek kredi imkanı sağlıyoruz.sıraya girip 15 gün içinde 50000 tl ye kadar olan nakit sıkıntınızı giderebilirsiniz.36 aya kadar ödeme imkanı ile nuray

  1. Nurettin dedi ki:

   Acil 5000 TL ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz

  2. Rıdvan dedi ki:

   Merhaba Nuray hanım araba tamir üzerine dükkanım var benim acil olarak bana 25 bin TL lazım bu konuda yardımcı olursanız sevinirim iletişim numarası mail adresim gmail

  3. Özge dedi ki:

   Acil yarına kadar 3.000 lira bulmam lazım lütfen yardım edin

   1. Oğuzhan dedi ki:

    Acil 2bin tl bulmam lazım olum askere gidecek paramız yok parasız gitmesin istiyorum kredi vermiyorlar yardımcı olun lütfen

  4. emre dedi ki:

   selamın aleykum reis 30bine ihtiyacım var yardımcı olurmusun lutfen numaramı yazım watsaptan yazarsan sevinirim

  5. Buket dedi ki:

   size nasıl ulaşabilirim

  6. Hülya dedi ki:

   50.000 tl kredi kullanmak istiyorum

  7. İbrahim türk dedi ki:

   WhatsApp nonuz nedir. Nasıl ulaşabilirim size

  8. Fatih aslan dedi ki:

   Merhaba Nuray hanım
   30000 TL acil ihtiyacım var.
   Öğretmenim SEBEBSİZ yere işten atıldım. 1 YILLIĞINA BORÇ verirseniz sevinirim. KEFİLİM DE ALLAH.

  9. fatih dedi ki:

   Yardimci olurmusunuz lutfen.. 5000 tl cok acil lazim

  10. Mücahit gülün dedi ki:

   Hem çalışıyorum hemde yüksek emekli maaşım var 20.000 liraya ihtiyacım var

 11. Kara listeye 30 bin lira dedi ki:

  Bir saatte kredi isteyene 30 dakika da 30 bin lira veriyorum. Faiz oranı yoktur ve Kara liste fark etmez.

  1. AHMET dedi ki:

   İLETİŞİME GEÇEBİLİR MİSİNİZ?

   1. Ümmü dedi ki:

    5.000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

  2. ADEM dedi ki:

   Slm reis bana acil 6 bin TL lazim

   1. Öğretmen dedi ki:

    Acil 250 tl ye ihtiyacım var çalışiyorum ama ayı döndüremedim.ayın 5’i ile 15 i arasinda maaş alıyorum.hemen geri ödeme yapacam.lutfen irtibat kurun

  3. Ela dedi ki:

   Ben istiyorum nasıl iletişime geçicem?

  4. Aslı dedi ki:

   Geri dönüş bekliyorum

  5. Rıza dedi ki:

   Merhaba nasıl iletişim geçebiliriz

   1. Doğu dedi ki:

    Acil 17 bin tl ye ihtiyacım var, yardımcı olabilicek biri iletişime geçsin.

  6. Yasin dedi ki:

   bilgi almak isyorum

  7. İsa dedi ki:

   Geri dönüş yaparsanız sevinirim 915

  8. Selim17 dedi ki:

   20000 TL te ihtiyaç var acil olarak hicbir şekilde bir çıkar yol yada kredi olanagim yok

  9. Sinan dedi ki:

   iletşime geçin lütfen

  10. Ayşenur dedi ki:

   İyi günler yardımcı olabilir misğniz 2 bin tl ye ihtiyavım var

  11. Sahan dedi ki:

   Nasıl iletişim kurabiliriz

  12. Elif dedi ki:

   Lütfen yardım edin 3000 tl gerek

   1. Gizem dedi ki:

    Acil 20 22 bine ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

  13. Hülya dedi ki:

   Acil 30.000 tl nasıl alabilirim. Nasıl irtibata gecebilirz

  14. İbrahim türk dedi ki:

   Şartlarınız nelerdir 20000 lazım bana. Kara listede değilim ama açıkta eskiden kalan dosyam kalmış. Bu nedenle banka kredisi onaylanmıyor.

  15. mesut dedi ki:

   25 bin liraya ihtiyacim var

  16. esma öztürk dedi ki:

   merhaba acil dönüş rica ederim..

  17. Fatih aslan dedi ki:

   SELAMIN ALEYKÜM
   30000 TL BANA 1 YILLIĞINA BORÇ VERİR İSİNİZ. ÖĞRETMENİM İŞTEN SEBEBSİZ YERE ATTILAR. ZOR DURUMDAYIM. KEFİLİM DE ALLAH. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

  18. Nurullah dedi ki:

   Yardımcı olur musunuz 15bine ihtiyacim var kamu sektöründe çalışıyorum

  19. Charnewa dedi ki:

   İstiyorum

  20. Nazife dedi ki:

   Lütfen iletisim bilgisi alabilirmiyim

  21. Ali güven dedi ki:

   Acil5000bin lazım. Bolu

  22. Fatma dedi ki:

   Benim ihtiyacım 10 bin tl ihtiyacım var allah rızası için yardım edin kızımı babası zorla aldı benden mahkeme kızı babasına verdi 9 yıldır görmüyorum kızım beni hatırlamaz görse bile maddi durumum çok düşük gidip göremiyorum allah rıza için yardım edin kızıma kavuşturun beni lütfen lütfen allah rızası için

  23. Serhat dedi ki:

   Usta senetle bile kredi almayı göze aldım artık kafayı yicem böyle 4 5 bin gibi çok büyük olmayan rakamların böyle büyük stres skntı yaratması beni yordu artık bankalarda kırımızı çizgim yok sadece puanım düşük ve işsizim aylardır tek problem bu lütfen sesimi duyan abiler kardeşler burdan arayabilirsiniz artık dayanacak gücüm kalmadı lütfen duyun sesimi

  24. Hasan Özbek dedi ki:

   selam burda telefon ya da mail çıkmıyor ama acil

  25. Nuray dedi ki:

   İyi günler cok acil nakite ihtiyacım var 30 bin tl ucraligim onu kaldırmak istiyorum bankadan kredi alamiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  26. Fatih dedi ki:

   Hemen nasıl iletişime geçebiliriz 30 nin çekeyim memurum rahat öderim

 12. Emre dedi ki:

  İyi günler bunu okuyanlara
  Sadece ekmek parası istiyorum çok açım ne olur boş geçmeyin Allah rızası için yardım edin