İntoko Borç Para Sistemi İle İntoko Borç Para Nasıl Alınır?

03.01.2023
İntoko Borç Para Sistemi İle İntoko Borç Para Nasıl Alınır?

Bu yazımızda acil para bulmak isteyen kişilerin en çok kullandığı intoko borç para sitesinden bahsedeceğiz. İntoko borç para verenler, Borç para veriyorum web, Borç para Veren Vakıflar, Senet karşılığı borç para verilir, Borç para veriyorum 2023, Borç para Veren hayırseverler, Borç para ilanları, İntoko borç para sistemi gibi konular hakkında araştırma yapan kişiler intoko borç para sistemi hakkında tüm bilgilere içeriğimizden ulaşabilir.

İntiko Borç Para Nedir? Nasıl Alınır?

Çoğu vatandaş artık düşük kredi notu ve çok yüksek faiz oranları gibi imkanları sunun bankaları tercih etmektedir. Tüm bu durumlarda, para arayışı genellikle banka dışındaki yerlerden borç para verme yollları ile karşılaşılır. Günümüzde telefon hattı üzerinden faturalı ve kredili kredi veren yerler bulunuyorken son dönemlerin en popüler para arama sitesi olan intoko daha uygun olabilir.

İntiko borç parayı nasıl veriyor birlikte inceleyelim;

İntoko Borç Para Nasıl Alınır?

Bankalar kredi verme konusunda sadece aramış oldukları şartları karşılayan kişilere hizmet vermektedir. Bu durumda olan binlerce kişiyi bankaların hizmet alanı dışında bırakmaktadır. Bir çıkmazın olduğu bu tür durumlarda yardım etmenin yollarından birtanesi de borç para veren yerlerin ilanları oluyor. Site size doğrudan para esnafkredi.net vermez ancak, neden buna ihtiyacınız olduğu ve borç veren insanlarla ne kadar paraya ihtiyacınız olduğu gibi bilgileri paylaşmanıza olanak tanır.

Sitede borç para ilanı oluşturarak ihtiyacınız olan;

 • Vade sayısını,
 • Ödeme yönteminizi,
 • Borç tutarı,

belirterek borç veren yerlerin size geri dönmesini beklemelisiniz. Bu yöntem internet ortamında bilgilerinin gizli tutulduğu senetle para veren kişiler, faizsiz borç para veren kişilerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

İntokonun en iyi yanı, sitede yardım eden hayırsever vatandaşlarında bulunması. İhtiyacınız olan parayı faizsiz olarak size verebilecek birden fazla kişi var. Bu insanlar borç para vermek, borç almak gibi mesajlar göndererek ihtiyacı olan insanlara yardım edebilirler. İntoko ile kredi veren kişilere direk mesaj göndererek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Acil Paraya İhtiyacım Var Diyenlere 1 Saat İçerisinde Nakit! hemen tıklayınız.

İntiko Borç Para Sisteminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Dolandırıcıların yanı sıra sitede yardımcı olmak isteyen yardımcı olmak isteyen kişilerde var. Bu sebepten dolayı kapora, kimlik bilgileri ve ön ödeme asla paylaşılmamalı. Mümkünse sizinle aynı şehirden insanlara ulaşmaya çalışın. Sosyal medya üzerinden para verdiğini iddia eden insanlardan da uzak durmanızı tavsiye ederiz. Bu yazımızda sizlere borç para almak için intoko borç para arayan kişilerin en çok neyi tercih ettiğini anlatmaya çalıştık.

YORUMLAR

 1. Hatice dedi ki:

  İyi günler acil 25000 liraya ihtiyacım var aylık 2500 lira ödeyebilirim emekliyim ayriyeten çalışıyorum kızım öğrenci babası 12 yıl önce bırakıp gitti hiç bir desteği yok bana bu şartlarda yardımcı olacakların cevaplarini bekliyorum

 2. Bahar dedi ki:

  Merhaba öğrenciyim acil 120000 tlye ihtiyacım bar her ay 10000 tl öderim. Ailemde para yok okula para ödemem gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.🙏🙏🙏

 3. serkan dedi ki:

  merhaba.2013 yilinda uzerime olan isyerini biladerlere vekalet birakip yurtdisina ciktim .sagolsunlar vergiye borclandirmislar.sikintili altlardan dolayi.hakkimda mahkemeye cikasilik yakalama var 7 yildir gelemiyorum.burdan trgov dan yapilandirdim.biladerlerden hayir yok gibi bu ayin songunune kadar yatirmam gereken 260000.her ay 25000 geri odeyebilirim. yardimci olabilirseniz tesekkur ederim.

 4. Fırat dedi ki:

  Acil 70 bine ihtiyacım var düğünden sonra kalan borçlarımı tek bir noktada birleştirmek istiyorum aylık 5 bin odeyebilirm bursa içi yüzyüze görüşüp elden teslim alabilirm teşekkürler durumum çok acil

 5. Faruk dedi ki:

  Merhaba 20000 bine ihtiyacım var 3 ay içinde geri öderim acil

 6. Şaig dedi ki:

  Merhaba. 500000 TL ihtiyacım var aylık 30000 TL odeye bilirim

 7. Servet dedi ki:

  Merhaba 50 000 ihtiyacim var aylik 10 000 odeyebilirim yardim bekliyorum

 8. Rabia dedi ki:

  İyi akşamlar çok acil paraya ihtiyacım var 50.000 TL aylık 2500 TL ödeyebilirim çok çok acil

 9. Hanife dedi ki:

  Acil 25bine ihtiyacım var aylık iki bin odeyebilirim

 10. Serdar poyraz dedi ki:

  Iyi günler acil 20000 e ihtiyacım var ayda 3000 ödeyebilirim öğretmenim

 11. Cansu dedi ki:

  50 bin ihtiyacim var.1500 tl olarak odiyebilirim.yardimci olurmusunuz.😔

 12. Elif dedi ki:

  Merhaba.. 50 bin tl ye ihtiyaçım var acill ayda 2000 tl ödeyebilirim. Çalışıyorum 3000 tl maaşım var gelir belgem yok babamın maaşının 4 de 1 ni alıyorum yıl sonu olduğu için ödemelerim çok fazla iş yerini üzerime alıcağım lütfen yardıma ihtiyacım var senet imzalarım makul şartlarda faiz de kabulüm yeter ki bu parayı bulayım lütfen..