Kredi Kartsız Altın Satan Kuyumcu Hakkında Bilgiler

01.01.2022
Kredi Kartsız Altın Satan Kuyumcu Hakkında Bilgiler

Taksitle senetle kuyumculardan altın alabilir, taksit seçenekleri ile acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Daha önceden bu yöntemle altın alışverişleri yapılmakta ve geçmişte bu yöntemle altın alınabilmekteydi. Senetle altın satışı tekrar gündeme geldiği gibi, bankalardan kredi çekemeyenler bu yöntem ile acil nakit ihtiyaçlarını karşılamaya başlamıştır. Senetle Satış Yapan Kuyumcular ve Mağazalar altın ve telefon alarak bunları başka bir yerde satarak paraya dönüştürme yöntemi de son zamanlarda nakite sıkışan vatandaşlarımız tarafından oldukça kullanılan yöntemlerden birisi haline geldi. Kuyumcular senetle altın satışlarında güvenilir kişilere satış yaptıkları için bu yöntem ile daha çok kuyumcu tanıdığı olanlar yararlanabilirken, senetle elektronik eşya satışı yapan mağazalardan telefon alıp bunu satarak telefon bozdurarak para sıkıntılarına acil olarak çözüm bulma imkanına sahip olabilirler.

Senet ve çekin güvenilirliğinin olmaması nedeniyle senetle satış yapan kuyumcular bu yöntem ile satış yapmamayı tercih etmektedir. Daha çok kredi kartı ile altın alışverişi için taksit imkanı sunan kuyumculardan alınan altınlar başka bir kuyumcuda bozdurularak acil olarak paraya çevrilirken, nakite sıkışan vatandaşlar bu yöntemle para sıkıntılarına çözüm bulmaktadır. Senetle kredi son yıllarda nakite ihtiyaç duyan vatandaşlarımız tercih ettiği bir yöntemdir.

kredi-kartsız-altın-satmak
Kredi kartı altın satan kuyumcular

Senetle Telefon Satışı Yapan Mağazalar

Devlet tarafından aşırı tüketimin önüne geçmek için yapılan düzenlemelerde kredi kartlarıyla yapılacak beyaz eşya ve telefon  alımlarında taksit sayıları düşürülerek sınırlandırılmış hatta yasaklandığı için birçok vatandaşımız beyaz eşya satışı yapan marka mağazalardan telefon alımlarını senet karşılığında yapmaya başlamıştır. Ev kur gibi beyaz eşya ve mobilya satışı yapan mağazalardan senet karşılığında telefon alarak telefonu başka yerde satıp paraya dönüştürebilirsiniz. Nakite sıkışan birçok vatandaşımız senetle yapılan alışveriş ile telefon alanlar sıfır telefonları başka bir yerde satarak nakite çevirmek suretiyle yani telefon bozdurma yöntemi ile paraya dönüştürerek acil nakit ihtiyaçlarını karşılamanın yolunu bulmuşlardır.

Geleneksel yöntemlerden birisi olan senetle satış yönteminde mağazalar öncelikle alım yapacak olan müşterinin T.C kimlik numarası üzerinden KKB kayıtlarından kredi notuna ulaşarak kredi notu yüksek olan müşterilerin satışlarına onay vererek telefon satışı yapmaktadır. Bu nedenle kredi notu düşük olan ve bankalardan kara listede olan kişiler beyaz eşya ve telefon  satışı yapan mağazalardan malesef senetle alışveriş yapma imkanına sahip olmamaktadır. Bu nedenle bu durumda ki vatandaşlarımız Borç para veren firma ve yerlere başvuruda bulunarak senetle borç para alarak acil para ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

Son zamanlarda altın fiyatlarının yükselmesi ve çeyrek altının 250 liraya yaklaşması ile birçok vatandaşımız gram altınlara yönelmektedir. Altın piyasanın dalgalanması tüketicileri gram olarak altın almaya iterken, yatırım araçlarından en güvenilir olan altına yatırım yapmak isteyenler ve acil para bulmak isteyenler senetle altın alarak yatırım yapabilir, aldıkları altınları bozdurarak paraya dönüştürüp nakit sıkıntısına acil çözüm getirebilmektedir.

Senetle Satış Yapan Kuyumcular ve Mağazalar

Altının en güvenilir yatırım aracı olması nedeniyle sizde hemen altın alarak yatırımınızı altına yapabilirsiniz. Eğer sizde aldığınız altınları bozdurarak paraya dönüştürmek istiyorsanız tek yapmanız gereken senet ve taksit ile altın satan kuyumcuları bulmaktadır. Senet ile veya kredi kartı ile satın aldığınız altınları bir başka kuyumcuya nakit olarak satarak acil para bulma yöntemlerinden olan altın bozdurma yöntemi ile acil nakite kavuşabilirsiniz. Bu yöntem ile para bulmak her zaman kolay olmayabilir. Karşılıklı güvene dayalı olarak senetle yapılacak altın alım satım işleminden altını bozdurup paraya dönüştürmek istiyorsanız, daha önceden çalıştığınız  kuyumcu ve tanıdık olan kuyumcular ile iletişime geçmeniz gereklidir.

Senetle cep telefonu satan mağazaları inceleyebilir ve buradan senetle telefon alıp bozdurarak finansman ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Ülkemizde İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Antalya, Kayseri, Eskişehir,  Konya ve Adana gibi büyük şehirler başta olmak üzere birçok şehrimizde borç altın veren kuyumcular ve senetle altın satışı yapan kuyumcular mevcuttur. Bu kuyumcular ile anlaşarak aylık taksitler halinde ödeme yaparak altın alımı yapabilirsiniz isterseniz aldığınız altınları paraya çevirerek acil para ihtiyacınız karşılayabilirsiniz, isterseniz de aldığınız altınları bankaların altın hesabına yatırarak daha kazançlı çıkabilir ve yatırım yapabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Gokmen dedi ki:

  Acil 4500 lazim yardimci olabilirmisiniz

 2. Chn dedi ki:

  Kamuda calisiyorum.acil 5000 tl ye ihtiyac var

 3. gokhan dedi ki:

  Senetle senetle altın almak istiyorum geri dönüş yaparsanız memnun olurum

 4. BURSA KAPALI ÇARŞI dedi ki:

  Bursa Kapalı Çarşı’da paraya ihtiyacım var.

  1. Yardim dedi ki:

   Nasıl ulaşabilirim

  2. sinan cengiz dedi ki:

   Ben su anda bursa kapalı carsıya gıtmekteyım senetle altın sarısı yapan kuyumcu aramak için telefon numaram yardımınıza ihtiyacım var 20000 tl ye ıhtıyacım var

   1. Yılmaz dedi ki:

    Bulabildnizmi efendim

  3. sedat dedi ki:

   merhaba ben senetle kredi almak istiyorum mümkünse bursa/osmangazi de oturuyorum çalışıyorum işim var ayda 1000 tl taksit ödeyebilirim.yaşım 24 ismin sedat iletişim kurarsanız sevinirim.

  4. Gürkan SARIALİOĞLU dedi ki:

   Hocam lütfen bana ulas acil ihtiyacım var en kısa zamanda gelirim yeter ki bana ulas telefon numaram para çok acil lazım

  5. cihat satır dedi ki:

   senetle kredi almak istiyorum ulaşabilirmisiniz.

  6. Ahmet dedi ki:

   Sartlariniz nelerdir gorusebilirmiyiz

  7. tolga dedi ki:

   Merhaba acil 20.000 tl ihtiyacım var. Kamuda çalışıyorum aylık 10 bin TL gelirim var. Ulasirsaniz sevinirim.

  8. Ilker dedi ki:

   Nasil gorusebiliriz

  9. süleyman dedi ki:

   bana ulaşırmısınız

  10. ersin dedi ki:

   Size nasıl ulasa bılurız

  11. Metin dedi ki:

   Slm acil para lazım yardımcı olursanız sevinirim

  12. SUAT ULUIRMAK dedi ki:

   senetle borç almak istiyorum çalışıyorum ve emekliyim kredi borçlarımı kapatıp tek bir yere ödeme yapacağım

  13. Zeki dedi ki:

   bilgilendirme talep etsem uygun oldugunuzda

  14. sebahattin bektas dedi ki:

   slm bana lazim ararsan sevinirim

  15. Tülay Özer dedi ki:

   10.000 TL icin faiz kac olur ? Ne kadar sürede odememiz gerekir ? Memur olarak calısiyorum.Cevabinizı bekliyorum.

   1. hüseyin dedi ki:

    tülay hanım merhaba ulaşabilirsiniz

  16. Ahmet dedi ki:

   Bursa kapalı çarşıdan senetle altın almak istiyorum görülebilir miyiz acaba

  17. Cihat dedi ki:

   Acil 30.000 bin lazım

  18. Avci dedi ki:

   Size nasıl ulasabılırım

  19. Bahri Karadağ dedi ki:

   Merhaba Aydın da oturuyorum.adım Bahri 15.000tl nakite ihtiyacım var.senetle veriyormusunuz.

  20. Gamze dedi ki:

   Benim de ihtiyacım var sart lar nedir açıl

  21. Çiçek dedi ki:

   Size nasıl ulaşabilirim

  22. İsa dedi ki:

   Nasıl iletişime geçebiliriz

  23. Nevra dedi ki:

   Merhaba senetle yada kiralık altına ihtiyacım var bursada yaşıyorum yardımcı olurmusunuz

  24. Serkan dedi ki:

   Kamu personeliyiz burdan iletişim bilgilerinizi yazarmısınız

 5. Ali dedi ki:

  Senetle altın almak istiyorum memurum tokattayim

 6. ibrahim dedi ki:

  25000 tl tutarında senetle altin almak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 7. Salih dedi ki:

  Acil 10000 tl ye ihtiyacım var öğretmenim

 8. ismail dedi ki:

  acil 15 milyara ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 9. Halis dedi ki:

  Mrb taksitle senetli elden altın almak istiyorum yardımcı olabilecekler ulassin lütfen 11 yildir calisanim 3500 TL gelirim var

 10. emre dedi ki:

  Acil 25000 tl senetle altin verecek kuyumcu ariyorum

 11. ahmet dedi ki:

  20000 tl nakit ihtıyacım var. senetle para veren kuyumcu arıyorumm. memurum

 12. Turgay dedi ki:

  Senetle altın veren kuyumcu arıyorum. Memurum. 10000 TL ye ihtiyacım var.

1 2 3 8