1 Saat İçinde Senetle Altın Veren Kuyumcular (50 Çeyrek Gram)

05.01.2023
1 Saat İçinde Senetle Altın Veren Kuyumcular (50 Çeyrek Gram)

Acil nakite ihtiyacı olanlara ikrazatçılar, vakıflar, zenginler, faktoringler, kuyumcular ve bireysel şirketler senet karşılığı borç para vermektedirler. Bu firmalardan bazıları sanal tefeci olarak adlandırılırken, bazıları ise yasal şartları yerine getirerek, aralarında imzaladıkları bir borç beyan taahhütnamesi ile nakit para verirler. İstanbul Mecidiyeköy, Pendik,  Ankara Ulus’ ta Adana, Antalya’ da senetle altın alan var mı, sahibinden, online senetle altın nasıl alınır, Bursa’ da kapalı çarşı, kuyumcular çarşısı senetle altın veren kuyumcular iletişim adresleri ve merak edilenler yazımızdan bilgi alabilirler. 

SENETLE BORÇ PARA VEREN YERLER

Senetle borç para veriyorum ilanlarına başvurmadan önce, para veren kuruluş veya kişinin ne iş yaptığını, hangi amaçla nakit para verdiğini araştırmak gerekir. Bu kuruluşların iyi veya kötü niyetli olup olmadığını bilmeden kişisel bilgilerin verilmesi, çeşitli evrakların imzalanması sıkıntı yaratabilir. Bu sebeple, siz siz olun, kişileri ve şahısları araştırmadan hemen başvuru yapmayın.

senetle altın veren kuyumcular telefon senetle kredi senetle para veriyorum senetle para veren ikrazatçı senetle altın veren kuyumcu mecidiyeköy borç para verenlerin telefon numaraları borç para veren vakıflar manisada senetle para veren kuyumcular
Senetle altın satan kuyumculardan altın alabilirsiniz.

Bu yöntem ile nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler için Senetle para veren kuruluşları liste halinde sıralamak gerekirse;

 • Kuyumcular,
 • Vakıflar,
 • Zenginler,
 • Sanal tefeciler,
 • Bozdurma cep telefonu satan telefoncular
 • İkrazatçılar,
 • Faktoringler (müşteri senetlerini paraya çevirirler).

Her türlü altın, döviz, bono ve para birimini bozduran sarrafların bazıları yabancı para birimlerini bozdururken bozdurma parası altında prim alırlar. Özellikle turistik merkezlerde bu işlemle karşılaşılmaktadır. Kuyumcuların ve sarrafların tümü için borç para verilir ilanı verdiklerini söyleyemeyiz. Ancak, aylık taksitler halinde güvendikleri kişilere, altın satışı yapanlar mevcuttur.

 • Kuyumcuya senet imzalayarak, aylık taksit taksit altın alan vatandaş, bu altını aldığı kuyumcuya veya başka bir kuyumcuya bozdurarak anında nakit imkanı sağlayabilir.
 • Herhangi bir bankadan kredi kartı olan kişiler, taksitle altın alımı yaparlar. Kuyumcular vadeli satıştan kar ettikleri gibi, paranın ödenmemesi gibi bir durum da söz konusu olmadığından kişinin sicili bozuk olsa bile kuyumcular kredi kartıyla altın satışı yaparlar,
  • Bilezik,
  • Takı seti,
  • Cumhuriyet Altını,
 • Üçüncü ve en sık kullanılan yöntem ise sarraflardan taahhütname ve sözleşme imzalayarak senetle borç para alma yöntemidir. Bu yöntem de kuyumcular şahsın evi olup olmadığına, borcu ödeyip ödeyemeyeceğine bakarak faiz ve kar payı ile senet karşılığı para verirler.

Sahibinden Senetle Altın Almak İstiyorum

Sahibinden Senetle altın almak istiyorum  diyenler internetten sahibinden.com üzerinden satışa sunulan  bileklik bilezik vb. gibi ilanlar üzerinden senetle altım alımı yapabiliyor. Sahibinden.com üzerinden satışa sunulan altın bileklik, bilezik gibi buradaki gibi tüm kuyumcularda bulunan her türden altına senetle sahip olmak isteyenler internetten verilen bu tarz ilanlara koyulan altınların senet karşılığında verilebileceğinin söylenmektedir. Bu ilanlar üzerinden senetle altın alırken çok dikkatli olunması ve satıcı görünümlü tefecilere karşı uyanık olunmasında fayda var.

Sizde acil yollardan anında nakit para bulmak istiyorsanız buradan aldığınız altınları satıp nakite dönüştürmek istiyorsanız mutlaka daha yasal yolları denemeli ve tanımadığınız kişilerle bu tarz alışverişleri yapmamalısınız.

İstanbul, Ankara, Bursa’ da kuyumculardan senetle altın almak isteyenler için tüm kuyumcuların iletişim bilgilerine aşağıda yer verilmiştir.

Ulus Kuyumcular Çarşısı senetle altın veren kuyumcular iletişim adresleri

Ankara’ da da acil olarak para bulmanın bir diğer yolu da senetle altın veren kuyumculardan geçiyor. Ulus Kuyumcular Çarşısı senetle altın veren kuyumcular da bulunuyor. Ankara Ulus’ taki senetle altın veren kuyumcuları bulmak istiyorsanız www.google.com/maps sitesine girebilir ve arama kısmına senetle altın yazarak arata yapıp hangi kuyumcu ile iletişime geçmek istiyorsanız adresini anında öğrenebilirsiniz. Bu şekilde yapacağınız arama ile ikamet ettiğiniz yerin yakınında bulunan senetle altın veren yerlerin açık adreslerini ve iletişim için telefon numarası bulabilirsiniz.

Senetle Altın Veren Kuyumcu Mecidiyeköy- Pendik

Acil para bulmak isteyenler ilk olarak bankaların bireysel finansman ürünlerine başvurmaktadır. Kredi notu düşük olan, bankalar ile arası iyi olmayan sicili düzgün olmayanlar bankalardan olumlu yanıt alamayan ve  bu nedenle acil olarak para bulamayan kişiler nakit ihtiyaçlarını karşılamak için farklı çözüm yollarına başvurmaktadır. Farklı çözüm yollarını arayanlar ilk olarak senetle altın alan var mı? yanıtını ararken senetle altın alabilecekleri kuyumcuların da araştırmasını yapmaktadır. Ülkemiz de hemen hemen her yerinde senetle altın veren kuyumcular olmakla birlikte İstanbul’ un büyük illeri arasında yer alan Mecidiyeköy ‘ de de senetle altın veren kuyumcuların nerede olduğu araştırılmaktadır. İstanbul’ da peşinatsız senetle para bulmak isteyenler bu hizmeti almak için gidecekleri yer ise İstanbul Mecidiyeköy’deki Kuyumcular Çarşısı olacaktır. Bu çarşıda senet karşılığında ya da kredi kartına taksit ile altın ve nakit para vermektedir.

Senetle altın satışı yapan kuyumcular ise bu yöntem ile para bulmak isteyenlerden bazı kriterleri sağlamasını istemektedir. Bu kriterler ise kısaca kişinin ilk olarak  kimlik belgesi, ikametgah belgesi gibi kişinin bilgilerini talep edeceklerdir ve başvuru yapan kişinin e- devlet şifresi ile icra takibi sorgulaması yapılacaktır. Bu belgeler alışveriş yapılacak tarafların arasında güven oluşması için gerekli bazı belgelerdir. Senetle altın veren kuyumcular, e- devlet sistemi üzerinden kişinin icra takibi sorgulaması yaptıklarında kişinin üzerinde icra takibi bulunuyorsa bu durumda olan müşterilerine elden taksitle altın vermemektedir. Senet karşılığı altın alımları için icra takibinin bulunmaması ön koşuldur. Bu kriterleri sağlayan kişiler kuyumcular ile iletişime geçerek senetle altın alabilirler. Aldıkları altınları bozdurarak acil nakit ihtiyaçlarını giderebilirler.

Bursa Kapalı Çarşı Senetle Altın Veren Kuyumcular

Bursa’da kuyumcuların bulunduğu kapalı çarşıda’ da senetle altın alabileceğiniz birçok kuyumcu mevcuttur. Kuyumculardan senetle altın almak isteyenler karşılıklı alışverişlerde güvene dayalı alışveriş yapacakları için kuyumcunun istediği şartları sağlamaları halinde altın alabilir, aldıkları altını bozdurarak acil nakit ihtiyaçlarını bu şekilde karşılayabilirler. Bursa Kapalı çarşı’ da senet karşılığında ya da kredi kartına taksit ile altın ve nakit para verilmektedir. Bursa’ sa yaşayanlar kapalı çarşı’ dan özellikle memur veya çalışan ve kredi notu yüksek olan bir kefil göstererek ve kredi notunuz düşük dahi olsa senet yaparak taksitli bir şekilde altın verebilir.

Bankalar Senetle Borç Para Verir mi?

Bankaları da bu işin işine katıp, kredi çeker gibi senetle para verdiklerini okuduğunuz olmuştur. Ancak gerek kamu bankaları gerek yerli ve yabancı mevduat bankalarının hiç biri senet karşılığında para vermezler. Eğer kuyumcular, cep telefoncular veya tefecilere başvurmak yerine bankalardan para almak isterseniz;

Türkiye’de hizmet veren bazı vakıflar üyelerine bütçeleri dahilinde kredi olanağı sağlarlar. Devlet destekli olan vakıflar ve özel vakıfların tümünden borç almak mümkün değildir. Örneğin tüm Kaymakamlıklar da bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı maddi durumu olmayanlara yardım yapan bir kuruluştur. Bu kuruluştan,

 1. Eğitim,
 2. Sağlık,
 3. Maddi destek,
 4. Yol parası,

vb. gibi ihtiyaçların giderilmesi için başvurmak mümkündür. Bazı SYD Vakıflarınca işyeri açmak isteyenlere de 15 bin liraya kadar faizsiz kredi imkanı sağlanmaktadır. Linke tıklayarak bu konuda geniş bilgi alabilirsiniz.

Acil Senetle Para Bulmanın Yolları

Senet karşılığında para bulmak isteyenler için senetle altın veren kuyumcuların haricinde aşağıdaki başlıklar halinde incelediğimizi yöntemler ile nakit ihtiyaçlarını anında karşılayabilirler. Bu yöntemler;

 • Senetle para bozduran faktoring şirketlerinden para bulma,
 • Cep telefonu Bozdurma ile nakit para bulma,
 • Çek senet işleri üzerinden para bulma yöntemleri ile nakit ihtiyaçlarınıza bir çözüm bulabilirsiniz.

İsterseniz şimdi de maddeler halinde bu yöntemlere göz atalım.

1) Faktoring Şirketleri

Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumuna kayıtlı bulunan ve Türkiye’de faaliyet gösteren faktoringlerden senet bozdurmak ve paraya çevirmek mümkündür. Elinde vadesi gelmemiş senet bulunan kimseler, bu şirketlere başvuru yaparak acil nakit para temin edebilirler. Bu para bulma yöntemine senet kırdırma işlemi adı verilmektedir.

Örneğin elinize 6 ay sonra ödemesi yapılacak olan ve karşılığı olan 100.000 TL. değerinde bir senetiniz var ise, bu seneti hemen paraya çevirmek için faktoring firmalarına başvurabilir, 70.000 TL, 80.000 TL. 90.000 TL. gibi bir tutara çevirip anında para imkanına sahip olabilirsiniz. Bireysel kredi veren faktoringler bulunmamaktadır.

ÖNEMLİ NOT: Faktoring firmaları seneti paraya çevirirken, imza sahibi firmanın durumuna, karşılığı olup olmadığına dikkat ederler.

faktoring şirketleri
faktoring şirketleri

2) Bozdurma Cep Telefonu Nedir?

İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Antalya, Diyarbakır, Adana, Bursa, Konya gibi illerimiz de senet imzalayarak pahalı cep telefonu ve tablet gibi ürünleri satan, bu ürünleri anına para çeviren ve bozdurarak hemen nakit sağlayan mağazalar mevcuttur. Örnek vermek gerekirse;

32GB hafızaya sahip Iphone 7 marka cep telefonu şuan internet ortamında 3.500 TL. fiyatla satılmaktadır.

Senetle Satan Mağazaların fiyatı ortalama 6.000 TL. civarındadır.

Bozdurma Fiyatı: 3.500 TL. dir.

Bozdurma cep telefonu
Bozdurma cep telefonu satan yerlerden telefon alabilirsiniz.

1.300 TL. eksi ile yola çıkan vatandaş, senetle aldığı bu cep telefonunu ikinci el veya bozdurma telefon alıp satan mağazalara başvurarak bozdurur. Mağazaların 3.200 TL. civarında ki cep telefonuna verdikleri fiyat en fazla 2.750 TL. civarındadır.

 • Vatandaşın bu cihazı 2.500 TL. anında nakite çevirdiğini düşünürseniz, 3.200 – 2.500 = 700 lirada bu satıştan zarar edecektir.
 • İlk satışı yapan mağaza 1.300 TL. para kazandığı gibi, ikinci mağaza da, bu cihazı satın alarak 700 lira kâr ile ticarete başlar.
 • Cihazı 2.500 liraya satın alan ikinci mağaza babasının oğluna bu cihazı 2.800 ~ 2.900 TL.’ye peşin paraya satabilir.

Gel gelelim vatandaşın durumuna; en son satış sayesinde cebine 2.500 Tl. nakit para girer.

Borç durumuna da bakacak olursak, ilk mağazaya 4.500 TL. taksitli senet imzalamıştır. Her durumda kişi 2.000 TL. zarar yaparak 2500 lira para elde etmiş olur.

Bu paranın faizi, her türlü faktoring, ikrazatçı, bankalar, vakıflar ve sanal tefecilerin faizinden ve kar paylarından çok daha yüksektir. Bu alışverişi hiçbir müşterimize tavsiye etmiyoruz ancak, para lazım olunca da, bazen başka çare kalmıyor.

3) Çek Senet İşleri

Tefecilik her ne kadar ülkemiz de yasak olsa da, dar zamanda para ihtiyacı olanlar tabiri caizse denize düşen yılana sarılır misali, borç para bulabilmek için her türlü vatandaşa başvurarak her türlü değerli kağıda imza atarlar. Bunun bir sonucu olarak, boş senetlere atılan imzalar, geri ödeme gücü olmamasına rağmen yapılan borçlar dile gelir.

Senetle para veren yerler
Senetle para veren yerler

Ankara, İstanbul gibi illerimizde çarşıda gezerken kaldırım taşlarının üzerinde, duvarlarda, bilbordlar da Senetle Kredi Verilir ve Cep Telefonu Numarası yazan kırmızı renkli reklamları görmüşsünüzdür. Hiçbir firma ve kuruluşu kötülemek istemeyiz ancak bu kişilerden bazılarının sanal tefecilik ile uğraştıkları, ihtiyaç sahiplerini tuzağa düşürerek boş senet imzalattıklarını duyduğumuzu söylemek zorundayız.

Acil Para Arıyorum Nakit Lazım Diyenlere Nacizane Tavsiyeler✔

 1. Resmi olmayan kişilerin peşinden koşmak yerine öncelikle eğer kara listede iseniz, kredi sicil notuna bakmayan bankalara başvurun.
 2. Düşük limitlerle kredi kartı alın ve kredi kartıyla küçük meblağlı kredilere ATM cihazlarından başvurun.
 3. Banka hesabınıza ek hesap açtırarak nakit avans çekin,
 4. Eğer varsa, dayınızdan, emminizden, teyzenizden borç alın. Dostlar kötü günler için lazım.
 5. Bozdurma cep telefonu alın. EVKUR, Bimeks, Teknosa, gibi mağazalardan senetle telefon alın.
YORUMLAR

 1. Sinem dedi ki:

  Acil altibine ihtiyacim var senetle sahisim lutfen donus bekliyorum.

 2. Ozlem dedi ki:

  15 bin tl ye ihtiyacim var acil yardimci olurmusunuz

 3. Ekrem dedi ki:

  Acil 15 binlira lazım.

 4. Neslihan dedi ki:

  Acil 10000(on bin )tl ye ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

 5. Levent dedi ki:

  600.000 tl ihtiyacim var 15 bin odemeli bir kisim hipotek vere bilirim kefil verebiliri

 6. Kredi dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar 20Bin TL’ye kadar kredi ihtiyaclarinizi degerlendirip karşılıyoruz. Lutfrn bilgilernizi mail atin dönus yapılacaktir.

  1. Turgut dedi ki:

   Benim 10000 tl ihtiyacım var bana yardımcı olurmusunuz adım Turgut ararsanız sevinirim

  2. dogus dedi ki:

   10000 tl ihtiyacım var

  3. Esinn dedi ki:

   Dağınık olan kredi borçlarımi ödeyip kapatmak için 10.000 TL nakit ihtiyacım var. 24 ay vadeli odeyebilirim. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

  4. murat dedi ki:

   merhaba kredi ihtiyacım bulunmaktadır

  5. okan dedi ki:

   kolay gelsin izmirde oturuyorum 10000 tl ihtiyaçım var aylık 1000 tl ödeme halinde yapabilirim

  6. Ertugrul dedi ki:

   ben devlet memuruyum düğün yapıcam ve kimsem yok dolandırıldım kredi çektim akrabama alamadım mağdurum ve yardıma ihtiyacım var. her ay düzenli ödeme yapabilirim lütfen ulaşın bana

  7. sevgi dedi ki:

   Oncelikle selamlar daha once bir cok siteye mesaj attim ama hicbir sonuc alamadim lutfen ama lutfen bana donus yaparsaniz sevinirim 3000 tl ye ihtiyacim var odemede sorun olmaz. Saygilarimla

  8. Emre dedi ki:

   acil 6 bine ihtiyacim var 350 450 taksitlerle odeyebilirim yardimci olursaniz sevinirim

  9. Hasan dedi ki:

   Bana 10000 tl lazım yardım edermisiniz

  10. Giray yıldız dedi ki:

   Bana döner misiniz

   1. murat dedi ki:

    Selam yeni iş yeri açtım 15000 tl lazım

  11. Elif dedi ki:

   Merhaba . Acil 8 bin tl nakit ihtiyacim var lutfen bugun temin etmem lazim. Acil doner misiniz

  12. veysel şalk dedi ki:

   banada 20bın lazım lutfen acıl cevap yazar mısınız

  13. Savaş dedi ki:

   Merhaba acil 6000 tl ye ihtiyacım var.Devlet memuruyum kahramanmaraş andırında oturuyorum

  14. Zhra dedi ki:

   Acil 10.000 tl lazim saat 4 e kadar

  15. Ozlem dedi ki:

   Mrhaba acil 15 bin tl ye ihtiyacim var lutfen yardimci olurmusunuz

  16. Fuat kaya dedi ki:

   Merhaba 20000 e ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

  17. murat dedi ki:

   merhabalar istanbuldan yazıyorum 15.000 tl lazım belediye çalışanıyım yardımcı olurmusunuz acil..

  18. Mustafa Akkaya dedi ki:

   nişanım var acil 15000 tl lazım yardımcı olurmusunzolurmusunz?

  19. Murat dedi ki:

   Acil krediye ihtiyacım var esnafım lütfen geri dönüş yapın

  20. ibrahim duman dedi ki:

   10000 tlye ihtiyaç var kahvaltı ve çiğköfte dukkanım var

  21. murat dedi ki:

   devlet memuruyum 10000 lazım

  22. Özlem dedi ki:

   Merhaba 20 bin tlye acil ihtiyacım var aylık 1000 tl taksitle ödeyebilirim.Kredi kartlarım geçmişte gec ödendi diye kredi alamıyorum

  23. Tekin dedi ki:

   Bana 10000 kredi lazim

  24. HÜLYA dedi ki:

   10000 TL YE İHTİYACIM VAR ULAŞABİLİR MİSİNİZ BANA

  25. Melis dedi ki:

   Merhabalar bnm çok acil 10.000 tl nakite ihtiyacim var donüş yaparsaniz sevinirim

  26. Hikmet Özcan dedi ki:

   Iyi günler benim 15000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

  27. Ferdi dedi ki:

   Merhaba acil 20bin lazım acil bordrolu çalışanim

  28. Özen dedi ki:

   Acil 7000tl ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

  29. volkan dedi ki:

   acil 15000 tlye ihtiyacım var

  30. Serpil dedi ki:

   Acil 20.000 TL ye ihtiyacım var. Çalışan emekliyim. İstanbul’da yaşıyorum.

  31. ismail dedi ki:

   tekel bayım var acil borçum oldugundan 20 binlira lazım

  32. Mehmet Sinan SAÇAK dedi ki:

   Kolay gelsin. 20.000.TL’ye ihtiyacım var. 10 ayda ödeyebilirim. dönüş yaparsanız sevinirim.

 7. Ali dedi ki:

  25000 ihtiyacım var. Bodrom 2250 tl olup ssk vardır

 8. Mustafa dedi ki:

  Borçlarım dağınık
  Bandırmada yaşıyorum aylık 3500 tl gelirim var 50000 tl ye ihtiyacım var düzenli ödeme yapıp kalanını da eylül 2018 de ödeyebilirim
  Yardımcı olabilir misiniz

 9. cem dedi ki:

  merhaba istanbul da yasıyorum acıl 5000 nakıte ıhtıyacım var yardımcı olursanız sevınrıım

 10. metin dedi ki:

  Acil 10bin tl ye ihtiyacim var memurum 4 bin maas var

 11. Sedat dedi ki:

  15000tl ihtiyacım var

  1. Sedat dedi ki:

   Yardım edebilir misiniz

 12. kubilay dedi ki:

  OTOMOTİV DEN KREDİ VERİLİR ALT LİMİT 3000TL ÜST LİMİT 25000TLDİR.UZUN VADEMİZ YOKTUR.EN FAZLA TAKSİTLENDİRME ORANI 18 AYDIR.ENAZ TAKSİTLENDİRME ORANI 6AYDIR. ÖRNEK ÖDEME 3000TL KREDİ ÇEKEN MÜŞTERİMİZİN 6AYLIK FAİZİ 1200TLDİR.AY BASINA 200TL FAİZ İŞLENMİŞTİR.ALMAK VE KREDİ KULLANMAKİSTEYENLER FİRMAMIZI ZİYARET EDEBİLİR KESİNLİKLE TEFECİLİK KUYUMCULUK V.S HERHANGİ BİRŞEY YOKTUR.HERŞEY TAMAMEN NOTER HUZURUNDA YAPILIR.

  1. Mustafa dedi ki:

   5000 tl lazim yerimiz nerde ben konyadayim

  2. Serdar Şimşek dedi ki:

   Araç değil nakit ihtiyacım var 25000 TL ona nasıl çözüm üretiyorsunuz

  3. yunus dedi ki:

   Nasil ulasabilirim size veye siz arayin numaram

   1. Bedir dedi ki:

    Bugün 15 bin liraya ihtiyacım var nereye başvuru yapabilirim
    adıma motosiklet var 20 bin civarında adıma tapulu ev var 300 bin civarinda
    Not (bunlar var ama 15 bin llira için ev satılmaz )(motosiklet alım satım işleride 2 gün sürüyor satışta şuan zaten )

  4. mehmet dedi ki:

   merhaba biraz bilgi verebilirmisiniz yeriniz nerede tel no

  5. Selahaddin dedi ki:

   Selam 5000 tl lazim yurtdisinda calisiyorum

  6. Yalcin budak dedi ki:

   20.000 tl nakit ihtiyacim var aylik 1500 tl oderim 2 tane kefilim var

  7. Esma dedi ki:

   Merhaba nasıl iletişim kurabiliriz

  8. Haluk dedi ki:

   5000 tl lazim yardımcı olabilirmisiniz

  9. Batuhan dedi ki:

   Acil 15000 bin tl ihtiyacim var yardimci olurmusunuz.5.000 bin tl gelirim var.

  10. murat tilkici dedi ki:

   selam benım numaram yardımcı olursanız sevınırım

  11. Ahmet dedi ki:

   Mrb 10000 tl ye ihtiyacim var size nasil ulasabilirim

  12. Ziya dedi ki:

   İzmirdeyim gorusebilirmiyiz

  13. öner dedi ki:

   bana uyar yeriniz nerde 15 000de işimi görür

  14. muammer dedi ki:

   kubilay bey merhaba

   yeriniz hangi şehirde görüşmek istiyorum.

  15. Mustafa akyıldız dedi ki:

   bu numaradan ulaşabilirmisiniz bende kredi almak istiyorum

  16. ALİ dedi ki:

   s.a adana dan 3000 tl ihtiyacım var acil yardımcı olur musunuz

  17. Savaş dedi ki:

   6000 tlye acil ihtiyacım.Devlet memuruyum

  18. fatih dedi ki:

   25000 ihtiyacım var 30000 değerinde arabam var 18 ay taksit bana uygun geri odemem ne olur aracımı ipotek verebilirim gerekirse …para duğun için lazım arabamı satmadan yapmak istiyorum …

  19. YALÇIN dedi ki:

   YALÇIN 10000 TL İHTİYAÇ VAR YARDIMCI OLURMUSUNUZ HANGİ ŞEHİRDESİNİZ

  20. Kursat dev dedi ki:

   Bana 15000 tl lazim acil olarsk antalyada ikamet etmekteyim yardimvi olsbilirmisiniz

  21. Saban dedi ki:

   Cok acik 15binbihtiyacim var sartlatiniz nelerdir bikgi verirmisiniz uetinoz nerde

  22. Ali can dedi ki:

   Yeriniz nerdedir

  23. Serhat dedi ki:

   Merhaba 5000 tl kredi çekmek istiyorum. Dönüşünüzü rica ederim

  24. Hamdi dedi ki:

   Merhabalar nasıl yardımcı olabiliyorsunuz şartlarınız nedir benim çok acil yarın 25000 ödemem var yerinizi şartlarınızı söylerseniz çok menmun olurum

  25. Osman dedi ki:

   Irtibat numaraniz varmi

  26. kaanburhan dedi ki:

   acil 3000 tl lazım şirketinizin yeri neresi

  27. Ecdar dedi ki:

   İyi gunler ben Denizli’de ikamet ediyorum metal ilnde çalışıyorum öperatör olarak 2600 aylığım var evimitadilat yaptırıyorum acill 10000 tl yi ihtıyacım var ödeme koşullarını konuşuruz telefonum iyi günler dilerim

  28. Murat dedi ki:

   Acil 25.000 tl krediye ihtiyacım var esnafım lütfen geri dönüş yapın

  29. ömer dedi ki:

   nasıl ulaşabilirim size acil

  30. Murat dedi ki:

   Bana telinizi yazarmısınız yabancı bir firmada aylık 4500 tl ye çalışmaktayım 2 aylık 15000 tl ye ihtiyacım var

  31. Berna dedi ki:

   Bilgi alabilir miyim

  32. murat dedi ki:

   benimde 10000 ihtiyacım var 10 ayda öderim memurum

  33. mehmet dedi ki:

   emekli çalışanım,maaşım iyi,maaş bankamdan kredi çektim ama yetersiz 18 aylık 6000 tl lazım

  34. Ümit yaşar dedi ki:

   Merhaba acil nakit ihtiyacım var geri dönüş yapar mısınız?

  35. Tekin dedi ki:

   Sizinle nasıl iletişim e geçeriz

  36. İnanç dedi ki:

   Tamam öyleyse numaran ararsanız konusalım

  37. Şeref dedi ki:

   Merhaba Kubilay Bey Ben Istanbuldan Şeref benim 20 bin tl ye ihtiyacım var bin ila binbeşyüz tl arası taksit ödeyebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim irtibat numaram

  38. Tahir babacan dedi ki:

   Merhaba 5000 TL ye ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz? kolay gelsin

  39. Tuna dedi ki:

   Merabalar ben 25 30 bin lazım nasıl yardımcı olabiliriz

  40. ercan dedi ki:

   Size nasıl ulaşabiliriz telefon yok adres yok

  41. Nuriye polat dedi ki:

   Acil paraya ihtiyacim var en fazla 1000milyar yardmci olursaniz sevinirim lutfen donusunuzu bekliycem

  42. Ercan dedi ki:

   Merhaba kubilay bey 30 bin nakit ihtiyacim var. Ozel sektorde yonetici olarak calisiyoru.. 8 ay icinde faiziyle birlikte tek seferdede odeyebilirim . Bana donus yaprsaniz sevinirim

   1. Burak dedi ki:

    ERCAN BEY DÖNÜŞ OLDUMU. BENDE ULAŞMAK İSTİYORUM.

  43. Ahmet dedi ki:

   Yeriniz nerededir nasıl ulaşırız size dan ulaşır mısınız bana

   1. Burak dedi ki:

    ahmet bey dönüş oldumu size.

  44. Burak dedi ki:

   Kolay gelsin. Size nasıl ulaşabilirim.

  45. Koray Demir dedi ki:

   Gelirim gayet iyi. Acil 13500’e ihtiyaç var. İstanbul’dayım, kamu personeliyim. Hemen ulaşırsanız çalışabiliriz. Selamlar

  46. Turgay dedi ki:

   25 bin 18 ay ihtiyavcım var bilgilerinizi verirseniz arayalım lütfen

  47. Kerim dedi ki:

   Yeriniz nerede hangi otomotiv yaparsanız sevinirim

  48. ayşe dedi ki:

   SİZE NASIL ULAŞABİLİRİZ PEKİ?

  49. Nihal dedi ki:

   Kredi konusunda nasıl yardımcı olursunuz bilgi rica ediyorum

  50. Murat dedi ki:

   Bana acil nakit lazım sağlık personeliyim 0 lütfen ulaşın bana

  51. mustafa arslan dedi ki:

   merhaba ben 25000 tl kullanmak istiyorum

  52. zubeyir dedi ki:

   size nasil ulasa birm

  53. Serkan dedi ki:

   Kubilay kardeş bana da yardımcı olabilir misin

  54. Eren dedi ki:

   80 bin ihtiyacim var yardimci olabilecek varmi pazartesi gunune kadar almam lagzim cok acil

  55. Deniz böçkün dedi ki:

   Size nasıl ulaşabilirim yeriniz nerde