3 Ay Ödemesiz 0.79 Faizli 50 bin TL. Kredi Desteği

04.01.2023
3 Ay Ödemesiz 0.79 Faizli 50 bin TL. Kredi Desteği

Bankalar esnaflara olan desteklerini 2023 yılında da sürdürüyor. Esnafa özel paketler hazırlayarak esnafların hizmetine sunulan kredi paketleri arasında en cazip destek paketi olarak Şekerbanktan Esnafım Paketi karşımıza çıkıyor. Oldukça avantajlı faiz oranı ile esnaflara sunulan kredi desteğinin ayrıca taksit öteleme imkanı sunulması da bu süreçte esnafın yüzünü güldüreceğe benziyor.

Esnafların ihtiyaç duydukları finansmana erişimlerini kolaylaştırmak amacıyla peşpeşe bankalar esnaf paketlerini tanıtıyor. ”Şekerbank Esnafım Paketi’ ise bu destekler arasında en cazip olan destek paketi olarak sunuluyor. Esnaflara Şekerbank tarafından taksit erteleme ve avantajlı faiz oranları ile sunulan kredinin detayları hep birlikte incelersek;

Şekerbank’tan Esnafım Paketi

Şekerbank’tan ”Esnafım Paketi” ile esnaflar pandemi sürecinde rahat nefes alabilecek. 50 bin liraya kadar belirlenen limitler ile sunulan 3 ay erteleme fırsatı ile esnafların bu süreçte rahat bir nefes almasını kolaylaştıracak olan Esnafım Paketinden sizlerde yararlanabilir, bu süreci en az kayıpla atlatabilirsiniz.

Şekerbank’tan esnafım paketi avantajlarını kısaca özetleyecek olursak:

  • İlk üç ay ödeme yok
  • Yılda bir kez Taksit erteleme
  • 0,79 avantajlı faiz oranı
  • 50.000 TL’ye varan Nakit desteği

Esnaflara özel olarak sunulan kredinin başvuruları devam ediyor. Hemen Şekerbank Şubelerine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilir, avantajlı faiz oranından yararlanabilirsiniz.

Şekerbank Esnafım Paketi Özellikleri

Şekerbank resmi internet sitesi üzerinde yer verilen Şekerbank Esnafım Paketi Özellikleri ise şu şekilde;

  • 60 aya varan vadelerle; avantajlı faiz oranlarıyla kredi kullanabilirsiniz.
  • 3 aya kadar ödemesiz dönem seçeneğinden yararlanabilirsiniz.
  • Ödemelerini düzenli yapan esnaf ve işletmelere yılda bir kez olmak üzere taksit erteleme imkanı sunulmuştur.

Esnaflar başvurularını dijital bankacılık üzerinden gerçekleştirebileceği gibi banka şubelerinden gerekli evrakları götürerek yapabilir.

Esnaflara Özel 5 bin TL Limitli Ücretsiz Üreten Kart

Yine esnaflara özel “Üreten Kart” ücretsiz olarak sunulmaktadır. Şekerbank, “Esnafım Paketi” olarak esnaf ve işletmelere sunmuş olduğu ticari nakit desteğinin yanında Ülkemizde ve Avrupa’da ilk defa kredi kartı ve banka kartını birleştirdiği ürünü “Üreten Kart”ı 5.000 TL limit ile tam1 yıl boyunca ücretsiz olarak sunmaktadır.

Şekerbank üreten kart sahibi olmak ve Şekerbank Esnafım Paketinden yararlanmak isteyen esnaflar başvurularını hemen buradan Bankaya ileterek finansman desteğinden kolaylıkla yararlanabilirler.

Şekerbank’tan Esnafa 50 Bin Lira Kredi Desteği Başvuruları

Esnaflar 50 bin liraya kadar limitli olarak sunulan bu krediye Dijital Bankacılık-Mobil Uygulamadan Kredi Başvurusu üzerinden anında başvuru yapabilir.

Esnaf ve işletmelere anında kredi sunan Şekerbank Esnaflara ve işletmelere işinin başından ayrılmadan Şeker Mobil Şube ve Şekerbank İnternet Şubesi’nden hızlı kredi ile finansal destek sunuyor.

Başvuruda bulunmak isteyen esnaf ve işletmeler Şeker Mobil Şube ve Şekerbank İnternet Şubesi’nden giriş yapmadan istedikleri krediye başvurma imkanına sahip oluyor. Başvurularda gerekli belgeler ise;

  • Kişisel bilgiler,
  • Mevcut ve talep edilen kredi bilgileri,
  • Çalışma ve gelir bilgileri,

Mobil üzerinden başvuru yapmak isteyenler Şeker Mobil Şubeyi indirerek başvurularını gerçekleştirebilirler.

Detaylı bilgi almak isteyenler Şekerbank şubelerinden ya da 0850 222 78 78 numaralı Çağrı Merkezi’nden destek alabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.