Acil Paraya İhtiyacım Var Diyenlere 1 Saat İçerisinde Nakit!

03.01.2023
Acil Paraya İhtiyacım Var Diyenlere 1 Saat İçerisinde Nakit!

Acil nakit yardım arıyorum, borç para nereden bulabilirim diyorsanız üstelik birde öğrenciyseniz, borç para veren Vakıflar, borç para ilanları, acil paraya ihtiyacım var ve bir saat içinde nakite mi ihtiyacınız var diyorsanız sizin için acil bulma yöntemlerini araştırdık.

Acil para bulmanın Yolları Nelerdir?

Öğrencilerin içinde yaşadıkları zorlu yaşam koşulları düşünüldüğünde hemen para bulmanın farklı yollarını aradıkları görülmektedir. Nakit bulmak için farklı yöntemler kullanmadan önce, yazımızo inceleyerek bir saatten kısa sürede acil para bulmak istiyorsanız bu yöntemleri denemenizi öneririz.

Ancak, aşağıda belirtilen farklı acil durum para bulma yöntemi ile parayı anında bulabilirsiniz.

 • Kuyumcular en kolay para bulma yöntemlerinden biridir.
 • Gelir belgesiz ödemesiz kredi veren bankaların internet şubelerine müracaat ederek kredi çekebilirsiniz.
 • Giriş-çıkış mantığı ile çalışan firmalardan ürün satın alıp nakite çevirerek nakit akışı ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.
 • Faturalı senetler için finans kurumları ve bankalarla görüşme fikri de sıcak olsa da, senet karşılığında kredi veren yerlere başvurunuz.
 • KKB notunuzu düşüren borcu esnafkredi.net yapılandırarak, kredi ilaveleri için çözümleme yöntemlerinden biri olarak sıralayabiliriz.
 • Öncelikle senetle bozdurma cep telefonu alım satımı yapabilirsiniz.
 • İkinci el araba yada araç satın almanıza ve onu nakite dönüştürmenize yardımcı olabilir.
 • Bankalardan düşük limitli ihtiyaç kredilerine başvuru yapmak acil para için geçici bir çözüm olabilir.

Acil Paraya İhtiyacım Var Diyenler için Para Bulmanın Yolları Var mı?

Bir çok vatandaş, borç içinde olan ve önceki düzensiz alışkanlıkları nedeniyle para bulmakta çok zorlanıyor. İhtiyaç ve tüketici kredilerinin bazı kişilere çıkmadığı ve bankaların kredi notları düşük olanlara kredi vermediği için kişiler farklı yöntemler ile kredi bulmanın yollarını aramaktadır. Bu durumda acil durum borçlanma yöntemleri kişilerin imdadına yetişiyor. Kredi parasını nerede bulabilirim sorusuna cevap mı arıyorsunuz? Kredi notunuzu e-Devletten sorgulayabilirsiniz.

Acil para yardımı arıyorum diyenlere, 1 saat içinde para bulma yolları:

 • Yasadışı borç verenler maalesef parayı bulmamıza yardım ediyor.
 • Senetle borç olarak altın veren kuyumcular,
 • Cep telefonlarını taksitle alıp değerinin altında geri satanlar.

Bu yöntemler ile mevcut borcunuzu geçici olarak erteleyebilirsiniz.

Telefon Satarak Acil Nakit İhtiyacı Nasıl Çözülür?

Para kazanmanın en çok tercih edilen yöntemlerinden biride elektronik yada beyaz eşya satın almak ve bunları satarak geçici olarak para kazanmak. Ayrıca, kendi hattınıza taksitle cep telefonu satın alabilirsiniz. Çoğu taşıyıcı, faturalı hatlara ek olarak taksitli telefonda vermektedir. Bu sayede faturalı hatlarınıza ek olarak bir cihaz aldığınızda o cihazın satışında geçici olarak para bulma çözümüne başvurabilirsiniz. Hangi yöntemi tercih ederseniz edin, bu parayı daha sonra aylık ödeme olarak geri ödeyeceğinizi unutmayın.

Acil Para Bulmak İçin Altın Alımı Mantıklı Mı?

Senetle altın alınır Mı? Fatura ile altın satan kuyumcular bulunmaktadır. Bunlar ile iletişime geçmek ister misiniz? Ülkemizde:

 • İstanbul Mecidiyeköy
 • Ankara ulus
 • Bursa Kapalı Çarşı

Bu illerde bulunan kuyumcular senet ile altın arayanlara yardım etmektedir. Acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak için online senetle altın temin edilmektedir. Senet ile altın nasıl alınır cevabını arayanlara senetle altın veren kuyumcuların bir kısmı taksitle satış yapmaktadır.

Acil Para Bulmak İçin Diğer Yöntemler Nelerdir?

Acil para bulmanın diğer yollarından şu şekilde bahsedebilirsiniz;

 • Evkur şirketinden senet karşılığında elektronik satın alabilirsiniz. (Kimse güvenmeyeceği müşterilerine para vermek istemeyecektir.)
 • Bu zor zamanlarda arkadaşlarından ve yakın çevresinden borç para bulamayanlar, tefeci dediğimiz inanılmaz ilgi gören kurumların maalesef kollarına düşecekler.
 • Bu tür yasadışı kurum ve kişilerden uzak durmanızı ve kontrolden çıkmadan masum para bulma yöntemlerini tercih etmenizi hatırlatmak isteriz.
 • Senetle para bulmanın yollarını deneyebilirsiniz. Her kuruluşun belirli bir faiz alma yöntemi vardır.
 • Ne de olsa kimse babasının iyiliği için bu kadar çok para alıp kimseye vermiyor.
 • Güvenilir kurumlar dışında tefecilerden ve güvensiz borç verenlerden ne kadar uzun süre uzak kalırsanız, durumunuz o kadar iyi olacaktır.

BDDK gözetiminde faktoring şirketlerine yada ikrazatçılarada başvuru yapabilirsiniz. Para internette komisyonsuz olarak verilir. Reklamlara güvenmeyin!

Öğrenciler Acil Nakit İhtiyaçlarını Nasıl Karşılar?

Öğrencilerin eğitim-öğretim yılları dışında hemen para bulmanızı sağlayacak bazı yöntemlerden bahsetmek istiyoruz. Lise veya üniversitede öğrenci olmak çok zor. Öğrenci olup acil nakit bulmam gereken kişiler için acil para bulmanın yollarını şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Eğitim materyali hazırlayarak para kazanabilirsiniz.
 • SED yardımı olarak verilen esnafkredi.net Sosyal Ekonomik Desteklere başvuruda bulunabilirsiniz.
 • En öğrenci dostu kredi kartlarını sunan bankalar da başvurabilirsiniz.
 • Bankaların 18 yaş altı öğrencilere sunduğu kredi ve kart olanaklarından yararlanarak para bulabilirsiniz.
 • Sosyal Yardımlaşma Kurumunun sunduğu Şartlı Eğitim Yardımından yararlanabilirsiniz.
 • Evden çalışarak içerik düzenleme veya grafik tasarım çalışmaları yapabilirsiniz, bu sayede serbest çalışarak ek gelir elde edebilirsiniz.
 • Yarı zamanlı çalışarak da gelir elde edebilirsiniz.

Üniversite Öğrencilerine Kredi Kartı Veren Bankalar Güncel bilgi almak için tıklayınız.

Borç Para Veriyorum İlanları 2023

İnternette gezindiğinizde özellikle acil para aradığınızda, borç para veriyorum ilanları bulunmaktadır. İnsanlara neden borç bataklığının içinde olduğunu hatırlatmak istiyoruz. İletişim bilgilerini isteyen pek çok gerçek kullanıcı masum insanların iyi niyetini kötüye kullanarak borç para veriyorum diyen ilan veren kişi ve kurumlara güvenerek cevap veriyor. Acil paraya ihtiyacım var bu nedenle, bu tür reklamları yanıtlarken cep telefonunuzu ve iletişim bilgilerinizi açıkça paylaşmayınız.

İntoko Borç Para Sistemi Nedir?

Acil paraya ihtiyacım var diyen biri iseniz doğru yerdesiniz. Bildiğiniz gibi bankalar artık sadece kendi kredi şartlarını karşılayan kişilere hizmet veriyor. Bu binlerce insanı zor duruma düşürebilir. Bu noktada yeni sistem İntoko Borç Parası sistemi karşımıza çıkacaktır. Bu sitenin amacı, para arayan kişilerin reklam yayınlayarak seslerini duyurmalarına yardımcı olmaktır. Mevcut miktardaki paraya da ihtiyacınız varsa, bu siteye giderek talep ettiğiniz tutarı ve ödeme koşullarını paylaşan bir ilan verebilirsiniz. Böylece para veren veya senet şeklinde para veren kişilere anında ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. kemal dedi ki:

  acil 200 bin TL ihtiyacım var her ay 10 bin TL öderim

 2. Mehmet dedi ki:

  Çok Acil paraya ihtiyacim var senetle 10 bin TL, sigortalı çalışan biriyim 2 ay içinde öderim, Çanakkale

 3. levent dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacim var45.000tl iki hafta icinde tamamını ödeyeceğim yurt disindan mirasimi alabilmek için avukat ücreti odemem gerekiyor bu yuzden acil ihtiyacım var

 4. levent dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacim var45.000tl iki hafta icinde tamamını ödeyeceğim

 5. Eray dedi ki:

  Benim 8, bine ihtiyacım var yeni işe girdim verecek kiseye temin ediyoyorum 1ayiceresinde ödeme yaparım geri

 6. Hüseyin Altıntaş dedi ki:

  Selamın aleyküm benim acil 20000 TL ye ihtiyacım var bı arabam var motorunu yaptırmam lazım. Hiç bı çevrem yok .yardımcı olabilecek biri varsa ulaşsın Allah rızası icin

 7. Ayla şenel dedi ki:

  Çok acil paraya ihtiyacım var 250.000tl geri dönüş yaparsanız detaylı anlatırım tşkler

 8. Turgay purut dedi ki:

  5 milyar lazım acil

 9. Abdullah dedi ki:

  Acil ihtiyaclarim için size başvurmak istedim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler 30000tlihtiyacim var bana ulaşırsanız sevinirim

 10. Gökhan dedi ki:

  Acilen 30.000 ₺ nakit ihtiyacim var. Yardımcı olma şansınız?