Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar

04.01.2023
Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar

Yeni evlenecek çiftlere ya da beyaz eşya alacakları müjde! Bankalar uygun faiz oranları ile mobilya ve beyaz eşya kredisi veriyor. Akbank gibi bankaların yanı sıra Koç Finans şirketi de beyaz eşya alımları için finansman sağlıyor. Bankalar tarafından verilen beyaz eşya kredisi kampanyalarını, faiz oranlarını ve diğer detayları içeriğimizden öğrenebilirsiniz.

Beyaz Eşya Kredisi Nedir Nasıl alınır?

Evlenmek isteyen evinde eşyalarını yenilemek amacıyla sunulan beyaz eşya kredileri bankalar tarafından ihtiyaç kredisi kapsamında tüketicilerin hizmetine sunulmaktadır. Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar ve anlaşmalı mağazalardan faturalı eşya kredisi nasıl alınır, başvuru şartları nelerdir detaylar haberimizde..

Ev Eşyası Kredisi

Evlenmek isteyen ve evini yenilemek isteyenlerin alacakları mutfak malzemeleri, beyaz eşya, televizyon, mobilya alımları için bankalar tarafından sağlanan özel ihtiyaç kredisi olarak ev eşyası kredisi verilmektedir. Bankalar tarafından düğün öncesinde finansman desteği bulmak isteyen gençlere evlilik kredisinin yanında bir de evlerini istedikleri gibi eşyalarını alabilmeleri için beyaz  eşya kredisi verilmektedir. Beyaz eşya kapsamına giren, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre set üstü ocak, davlumbaz, fırın, buzdolabı, televizyon, ütü, elektrik süpürgesi gibi beyaz eşya alımlarını faturalandırıp, beyaz eşya kredisi veren bankalardan kredilendirebilmek mümkündür. Daha uygun faizlerde uygun ödeme koşulları ile verilen beyaz eşya kredilerini alarak sizde evinizin ihtiyacı olan beyaz eşyalarınızı alabilirsiniz.

ev-eyşası-kredisi
Ev eşyası kredisi

Faturalı Alışveriş Kredisi

Bankalardan beyaz eşya kredisi alabilmek için beyaz eşyalarınızı aldığınız firmanın banka ile anlaşmalı olması gereklidir. Banka ile anlaşmalı firmalardan yapılacak olan beyaz eşya alımlarının faturalarını beyaz eşya kredisi veren bankaya göstererek bu krediden yani faturalı alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz. Bilgisayar, cep telefonu, beyaz eşya alımlarınızda fatura alıp, bankaya götürerek, bankanın anlaşmalı olduğu firmadan alışveriş yapmak şartı ile faturalı alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz. Bu konuda size İşbankası yardımcı olacaktır.

İşbankası Faturalı Alışveriş Kredisi

İş bankası faturalı alışveriş kredisi kullandıran bankalar arasındadır. İşbankasından Faturalı alışveriş kredisi almak isteyenlerden istenen belgeler ise; bankaya öncelikle başvuru formu doldurmak gereklidir. Başvuru formunun yanından kişinin nüfus cüzdanı veya sürücü belgenizin aslı ve fotokopisi ile çalışanlardan gelir durumlarını gösterir belge  ile alışveriş tutarını belgeleyen faturayı ibraz ederek İşbankasından bu kredi ürününden yararlanabilirsiniz.​​

Fıbabanka Beyaz Eşya Alışveriş kredisi

Fıbabanka da eğitim, evlilik, bilgisayar, mobilya, beyaz eşya gibi alışverişler için duyulan nakit ihtiyaçları için 36 ay vadeli olarak uygun ödeme koşulları ile 30 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi vermektedir.

Teknosa ING Bank

Tüm teknosa mağazalarından kullanılacak olan kredi tutarı kadar beyaz eşya alımı gerçekleştiren tüketiciler  500 TL’den 15 bin liraya kadar 36 aya varan vade seçenekleri ile masrafsız kesintisiz, anında Teknokredi hizmete sunan ING bankası teknosa.com üzerinden yapacakları kredi başvuruları ile beyaz eşya kredisi alabilirler. Yalnız yapılacak kredi başvurusu kredi tutarının altında olmamalıdır. 750 TL ve 15 bin lira arasında teknosa.com üzerinden kredi başvurusu yaparak kredilerini en yakın ING şubesinden nüfus cüzdanı ve gelir belgesi ile kullanabilirler.

Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar
Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar

Evlilik öncesinde çeyizinizi Teknosa’dan alın, ING bankasına faturanız ile başvuru yaparak beyaz eşya kredisi kullanın.

Odeabank Vatan Bilgisayardan Telefon Nasıl Alınır?

Aynı bunun gibi Odeabank ile anlaşmalı olan Vatan bilgisayardan da 36 ay vadeli olarak beyaz eşya alımları özellikle de telefon alımları gerçekleştirilebilmektedir.

Odeabank kredisi ile Vatan bilgisayar mağazasından 36 ay taksitle cep telefon almak isteyenler; Vatan Bilgisayar’dan almak istediğiniz cep telefonunu belirledikten sonra VATAN () TC Kimlik numarası () Cep telefonu tutarını yazarak 8444‘ e SMS göndererek geri dönüş yapıldıktan sonra taksit seçenekleri ve ödeme koşullarını belirledikten sonra, Odeabank şubesine giderek kredi için istenen kimlik belgesi, gelir belgesi gibi belgeleri ve gerekli evrakları imzaladıktan sonra kimlik ile Vatan Bilgisayar mağazalarına giderek beğendiğiniz telefonu alabilirler.

Denizbank Mediamarkt’tan Web’de Kredi

Denizbank bireysel krediye başvurmak için T.C. Kimlik numarası ve cep telefonu numaranızı girip, Mediamarkt.com.tr de satın aldığınız ürünleri herhangi bir kredi veya kredi kartıyla ödemesini yaptıktan sonra satın alma işlemi sonunda faturanızı alarak, 7 gün içinde Denizbank şubelerine giderek kredinizi hemen kullanabilirsiniz.

Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar
Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar

Kredinizi kullanıp yaptığınız beyaz eşya alışverişinizi 36 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. 36 ay vadeli olarak sunulan kredinizin mediamarkt.com.tr den yaptığınız harcama kadar kredi kartınıza eft yapılacak, kalan kısmı da hesabınıza yatırılacaktır.

Aktifbank Taksitli Alışveriş Kredisi

Aktifbank beyaz eşya kredisi veren bankalar arasında yer almaktadır. Üst kredisi limiti 30 bin TL’ dir. 36 ay ay vadeler ile kredi kullanabilirsiniz. TAKSİT boşluk T.C. kimlik numaranızı 3050′ ye gönderebilirsiniz. Banka tarafından onay mesajı gönderilecektir. Başvuru numarası ile birlikte ürünü satın alacağınız bayiye gitmeniz gerekiyor. Şayet talep olumlu sonuçlanırsa kredi sözleşmesini imzalayarak, satın alacağınız ürünü bayi tarafından teslim edilecektir.

Beyaz Eşya Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Beyaz eşya alımlarınızı yaptığınız mağazalar ile anlaşmalı bankaların şubelerine yapılan harcama faturası ile birlikte nüfus cüzdanı, gelir belgesi gibi başvuru evraklarını götürerek beyaz eşya kredisi başvurusunu yapabilirsiniz. Bankalar ile anlaşmalı olan mağazalardan alınan ürünleri krediler ile taksitli bir şekilde 36 ay vade ve 48 ay vadede ödemek için mutlaka başvuruların bankaların şubelerinden yapılması gereklidir. Bankaların internet bankacılığından web sitesi üzerinden de beyaz eşya kredisi başvurusu yapılabilmektedir. Beyaz eşya kredisi için yapılan harcama faturasının mutlaka elinizde olması gereklidir.

Düğün, Nişan, Balayı, Eşya alımı gibi giderleriniz içinse Düğün Kredisi Veren Bankalara başvurabilirsiniz.

Fatura olmadan beyaz eşya kredisinden yararlanamazsınız. Bu konuda dikkat etmeniz gereken nokta ise faturanızın elinizde olması ve mutlaka kredi limitinizi bilmeniz gerekliliğidir. Çünkü bankanın yapacağınız beyaz eşya alımlarınızda ne kadar kredi vereceğinizi önceden biliyor olmanız önemlidir. 15 bin lira üzerinde limit belirlendiyse ve siz bunun üzerinde harcama faturası ibraz ettiyseniz fatura karşılığında kredi alamazsınız. Bankaların beyaz eşya harcamalarınız için ne kadar kredi vereceğini önceden öğrenmeniz oldukça önemlidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.