Hat Üzerinden Kredi Çekme Yöntemi 2023 (10.000 TL NAKİT)

Hat üzerine kredi çekme ve nakit ihtiyacınızı karşılamak için Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell faturalı hatta kredi imkanlarını Hat Üzerinden Kredi Çekme Yöntemi 2022 içeriğimizden öğrenebilir ve sorgulama yapabilirsiniz.

02.01.2023
Hat Üzerinden Kredi Çekme Yöntemi 2023 (10.000 TL NAKİT)

Acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için çözümlerin içinde Hat Üzerinden Kredi çekme imkanı ile ihtiyaçlarınızı aynı gün içerisinde kolaylıkla giderebilirsiniz. Genellikle sicili kötü olan, kredi puanı olmayan kişiler kredi kullanamıyor. Bu sebeple acil nakite ihtiyaç duyan kişiler için , Vodafone, Türk Telekom, Turkcell hat üzerinden kredi çekme nasıl yapılır, operatörler faturalı hatta kredi veriyor mu, nakit para veriyor mu, hat kredi sorgulama ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgileri öğrenebilir ve faturalı hatta kredi için çözümleri bulabilirsiniz.

Faturalı Hatta Kredi Nasıl Oluyor?

Faturalı hatta kredi 2023 yılında vatandaşlar tarafından tercih edilen en kolay nakit bulma yöntemleri arasında yer alıyor. Faturalarına ek olarak alacakları telefonların tekrardan satışlarını yaparak ellerine geçen nakit para ile ihtiyaçlarını giderebilirler. Ancak, Bankadan alınan krediler gibi faturalı hatta alınacak olan telefonlarda da kişilerden bazı şartlar ve yeterli puanının olması istenmektedir. Aksi takdirde bankalardan kredi alamadıkları için bu yöntemi tercih eden kişiler aynı şekilde GSM operatörlerinden veya telefon mağazalarında da kredi kullanmaları mümkün değildir.

Faturalı Hatta Kredi Çekme Nasıl Yapılır?

Hat üzerinden kredi çekme yöntemi vatandaşların faturalı hatları üzerinden alacakları telefonları veya bilgisayarları kullanmadan veya kısa süre kullanarak tekrardan satışını yaparak aldıkları nakit ile ihtiyaç kredisi kullanmış olacaklar ve faturalarına ek telefon aldıklarından dolayı her ay düzenli olarak faturalarına yansıyan bedelin ödemesini yaparak kredilerini ödeyecekler. Bu yöntem ile her ay faturalarını düzenli olarak ödeyen ve her cihazı alma hakkı bulunan kişiler yüksek miktarlı kredi kullanabilirler.

Örneğin: Kredi puanı yüksek olan bir kişi 7.500 TL değerinde iphone 11 alarak aynı şekilde satışını yaptığında 7.500 lira kredi kullanmış olacak. 3.500 TL üzeri cihazlarda vade süresi 3 ay ile sınırlandırıldığından dolayı kişilerin kısa vade ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olacaktır. 3.500 TL altında telefon alımlarında 12 ay vade ile kredilerini kullanabilirler.

Faturalı Hatta Kredi Alma Şartları Nelerdir?

Hat üzerinden ek cihaz alarak cihazları acil nakite dönüştürmek isteyenler faturalı hatlara kredi çekme yöntemi için aranan şartları sağlamaları gerekmektedir.

2023 yılında faturalı hatlara kredi çekme şartları:

 • Hat sahibi olabilmek,
 • Başka operatöre kesinlikle borcunuz olmaması
 • Kara listede hattınız olmamalı ve
 • En az 6 ay aynı hat kullanılması,
 • 2 yıl aynı faturanın kullanılması,
 • 2 yıl ev ve iş telefon aboneliğinin bulunması,
 • Kişinin adına kayıtlı faturalı hattı olması,
 • 2 yıl ve üzeri internet aboneliğinin olması faturalı hatta kredi çekmek için aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Faturalı hatta kredi çekme yöntemi için aranan şartları sağlayan kişiler hat kullanıcısı oldukları operatörlere başvuru yaparak tarifelerine ek cihaza almaları ile kredi kullanabilirler.

Faturalı Hatta Kredi Sorgulama 2023

Faturalı kullanmış olduğunuz hatta kredi sorgulamasını mobil uygulama üzerinden, bayilere giderek ve müşteri temsilcisiniz arayıp sorgulama yaptırabilirsiniz. Bu sayede faturanıza çıkacak cihazların modellerini, aylık ve toplam geri ödeme tutarlarını da öğrenebilirsiniz. Size en yakın GSM operatör adres bilgili için aşağıdaki haritayı kullanabilirsiniz.

Hat Üzerinden Ne Kadar Kredi Çıkar?

Faturalı hat üzerinden alınacak olan kredi kişilerin kredi puanlarına bağlı olarak verilmektedir. Kredi puanı yüksek olan ve düzenli fatura ödemesi yapan kişilerin kullanacakları krediler yüksek olacaktır. Ancak, fatura üzerinden alınan kredilerde vade süresi önemlidir. Vade süreleri ise 3.500 TL ve altı cihazlar için 12 aya varan vade imkanı sunuluyorken 3.500 TL ve üzeri telefonlarda vade süresi 3 ay ile sınırlandırılmıştır. Bu nedenle faturalı hatta kredi almak anlık ihtiyaçlar için uygun olup uzun vadeli kredi almak isteyenler için doğru bir yöntem olmayacaktır.

GSM Operatörleri Faturalı Hatta Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vodafone, Türk Telekom ve Türkcell operatörlerinden kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler internet üzerinden başvurudan bulunamazlar. Bu nedenle hangi operatör kullanıcı iseniz operatörün bayisine giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bayileri gittiğinizde sizden kimlik ve faturalı olarak kullanmış olduğunuz numara istenerek sorgulamalar yapılır ve hattınıza çıkan cihazlardan seçiminizi yaparak kredinizi kullanabilirsiniz.

Vodafone, Türk Telekom ve Türkcell bayilerine giderek fatura sorgulaması yaptırarak hattınıza çıkan telefonların bilgilerini alarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Turkcell Hat Üzerinden Kredi Çekme 2023

Turkcell faturalı hatta kredi imkanı ile faturalı hatlara özel hazırlanan kampanyalar ile uygun fiyatlara cihaz alarak kampanya dahilinde aldığınız cihazları kampanya dışı fiyatından kutusunu dahi bozmadan tekrardan satışını yaparak kredinizi kullanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında olan cihazlar:

 • Samsung Galaxy S20 FE modelinde 3 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz. Aylık ödemeleriniz 2.141,55 TL olacağından dolayı kısa vadeli ihtiyaç kredileri için uygundur.
 • Samsung Galaxy A11 cihazını düşük ihtiyaç kredisine ihtiyacı olan kişiler 12 ay vade ile aylık 266.71 TL ödeme yaparak kullanabilirler.

Faturaya ek telefon alımların da yüksek tutarlı hicazlar üzerinden kredi kullanmak isteyen kişiler kısa vadeli kredi sahibi olabiliyorken düşük miktarlı cihaz alımlarında vatandaşlar uzun vade imkanları ile kredi sahibi olabilirler.

Size en yakın Turkcell bayisine giderek faturalı hattınız ile alabileceğiniz telefonların sorgulamasını yapabilirsiniz.

Borç Kapatma Kredisi tüm borçları kapatan kredi imkanlarından faydalanarak kredinizi hemen bilgi alabilir ve krediye başvuru yapabilirsiniz.

Vodafone faturalı Hatta Kredi Başvurusu 2023

Vodafone faturalı hat kullanıcılarına özel olarak geliştirilen CEPTETEB kampanyası ile her abone 1 kez olmak şartı ile CEPTETEB’den Vodafone’a özel faiz oranıyla ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Kredinin alt ve üst limiti 1.000 TL ile 75.000 TL olarak sınırlandırılmıştır. Uzun aralıklı vade süresi ile 3 ile 36 ay vade imkanlarından yararlanarak ihtiyaç kredinizi kullanabilirsiniz. Cepteteb müşterisi olmayan Vodafone operatörü kullanıcıları dahil olmak üzere kredi başvurusunda bulunabilirler. Şubeye gitmeye gerek kalmadan online hizmet kanallarından başvuru yapan kişiler müşteri hizmetlerinden onay bilgisi için aranmaktadır. Kredisi onaylanan kişiler CEPTETEB mobil ve internet şubelerinden onaylanan kredilerini hesaplarına aktarabilirler. Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

CEPTETEB kredileri onaylanmayan kişiler ise hat üzerinden kredi imkanlarını deneyebilirler.

3,6 ve 12 ay vadeler ile kullanacakları krediler için tercih edebilecekleri cihazlar:

 • Samsung Galaxy A21S modelini peşin fiyatına 32.99 TL’ye alabiliyorken tarifeye ek alındığında 3.996 TL toplam geri ödeme ile 12 ya vade seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Cihazı bozdurma işlemi yaptığınızda peşin fiyatı üzerinden değerlendirileceğinden dolayı 3.000 TL tutarında kredinizi 12 ay vade ile kullanabilirsiniz.
 • Xiaomi Redmi 9T cihazını aylık 645 TL ödeyerek toplamda 6 ay vadeli kredinizi kullanabilirsiniz. Cihazın geri ödemesi 3.870 TL olmaktadır. Satışını 3.500 TL üzerinden kutusunu bozmadan yapabilirseniz eğer 6 ay vadeli 3.500 TL kredi kullanabilirsiniz.
 • Kısa vadeli nakit ihtiyacınızı Apple İphone 12 alarak karşılayabilirsiniz. Kredinizin vade süresi 3 ay olarak aylık ödemeleri 4.115 TL olmaktadır. Toplam geri ödemeniz 3 ayın sonun 12.345 TL’dir.

Türk Telekom Faturalı Hat Üzerine Kredi Çekme Yöntemi 2023

Türk Telekom (Avea) Hat üzerinden krediye başvurmak için şunu bilmelisiniz ki 6 ay boyunca faturanızı düzenli ödemiş olmalısınız. Sonrasında en yakın Türk Telekom mağazalarına giderek faturalı hat üzerinden telefon alım işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru formunu doldurarak taksitlendirme seçeneğinin belirlenmesi gerekmektedir. Bu operatör üzerinden 3 ay vadeli cihaz alabilir ve ödeme yapabilirsiniz. Sonrasında cihazı aynı gün içerisinde kutuyu açmadan başka bir mağazaya satarsanız hat üzerinden kredi alabilirsiniz.

Türk Telekom üzerinden faturaya ek olarak alınacak telefonlarda peşin alım fiyatı 3.500 TL’yi geçmeyen cihazlar için 6 ile 12 ay vade imkanı sunuluyor. Ancak, 3.500 TL üzeri cihazlar üzerinden kullanılacak kredileri için en fazla 3 ay vade süresi verilmektedir. Bu nedenle Türk Telekom fatura üzerinden kredi kullanmak için yüksek limitli kredilerinizi kısa vadede kullanıyorken uzun vadeli kredilerinizi düşük tutarla ile kullanabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.