Reklam İzle Para Kazan Siteleri (Android Telefondan)

Reklam İzle Para Kazan Siteleri (Android Telefondan)

İnternet kullanmayı bilene aslında bir gelir kapısı mahiyeti taşıyor. Oyun oynarken para kazananlar, sitelerin anketlerini doldurarak aylık gelir elde edenler bir yana dursun artık reklam videoları izleyerek de kazanmak mümkündür. Reklam ve video izleyerek nasıl para kazanabileceğinizi, hangi siteler ve uygulamalar var bunların üzerinden bu işlemin nasıl gerçekleştirildiğini sizler için araştırdık.

Reklam ve Video İzleyerek Para Kazanmak ( Aylık 1500 TL)

Öncelikle internetten konu ile ilgili detaylı bir araştırma yapmak gerekiyor. Bu hizmeti sağlayan birçok şirket var. Öncelikle bu şirketlerin sistemlerine üye olmalısınız. Her gün düzenli olarak sisteme giriş yapmalı ve şirketlerin yayınladığı reklamları izlemelisiniz. Bu sayede reklamı alınan ürünler hakkında hem bilgi sahibi olur hem de para kazanmış olursunuz. Ayrıca sisteme dahil olduktan sonra anlaştığınız şirketler yaşadığınız şehirde mevcutsa birçok farklı hizmet ile de ekstradan kazanabilirsiniz. Örneğin dahil olduğunuz sisteme SMS ya da mail aracılığı ile tanıdıklarınızı da davet edebilirsiniz. Bu sayede hem siz hem onlar kazanabilir.

Her bir sms ve mail gönderimi için size para ödeyecek olan birçok şirket olduğunu unutmayın. Belirtmemiz gereken farklı bir nokta var ki internette çok fazla bilgi kirliliği ve art niyetli insan var. Doğru siteleri bulmak konusunda seçici davranın. Kişisel bilgilerinizi ve hesap numaralarınızı herkesle paylaşmayın. Para kazanacağım derken paranızdan olmayın. Ayrıca size çok yüksek meblağlarda ücret vereceği vaadini veren insanlardan uzak durun. Yapacağınız şeyin sadece reklamlara tıklamak ve onları izlemek olduğunu unutmayın. Bu sayede maksimum aylık 1.500 TL. kazanmanız mümkündür. Ancak, reklama tıkla 5 bin TL kazan gibi ütopik rakamlar kokan sloganlar hiç inandırıcı değildir. Bu kişilere inanmayın, banlayın ya da engelleyin gitsin.

Telefondan Reklam Video İzleyerek Para Kazan

Her internet sitesinin kullanma kılavuzu olarak da tabir edebileceğimiz bir gizlilik politikası vardır. Bunları iyi inceleyin. Amaç sonuç olarak siteye sadece üye olmak değil, siteden para kazanmak. Bu işi yapan tanıdıklarınız var ise onlardan bilgi alın. Ya da site üzerinde farklı kişilere ulaşabiliyorsanız sorun bakalım onlar kazanabilmişler mi? Ödeme nasıl yapılıyor? Reklam başına ne kadar veriliyor? Bazı internet sitelerinde bir reklama haftada bir kere tıklama hakkı olabilir. Bazıları ise referanslar üzerinden size para öderler. Siteye haftada tek tık demek bir reklam için haftada yalnızca bir izleme ile ücret alacağınız manasına gelir.

 • Bazı internet siteleri ise sizlere görevler verir.
 • Burada yapmanız gereken tek şey video izlemek değildir.
 • Aynı zamanda anket doldurabilirsiniz.
 • Sitenin önerdiği oyunları oynayabilirsiniz.
 • Bu sayede daha çok para kazanabilirsiniz.
 • Ancak önemli olan vaktinizi bu işe ayırabilmenizdir.
 • Şayet vaktiniz varsa kazanmanızın önünde hiçbir engel olmayacaktır.
 • Bir internet sitesi ile çalışmanın size hiçbir faydası yoktur.
 • Bu sebeple birden çok internet sitesi bulun ve hepsine üye olun.
 • Bu sayede daha çok reklam izleyebilir ve daha çok para kazanabilirsiniz.
 • Bu siteler için en önemli konu hitap edecekleri insan sayısının artmasıdır. Yani daha çok kişiye ulaşmak isterler.
 • Bu sebeple sisteme ne kadar çok kişi dahil ederseniz o kadar çok kazanırsınız.
 • Hatta üye yaptığınız kişi sayısı kadar size ekstra ücret öderler.
 • Bazı siteler ise kazandığınız tutarları forumlarında yayınlamanızı talep ederler.
 • Bu şekilde bir uygulama hem siteye olan güveni artırır hem de sitenin kanunlara uygun olarak kurulduğunu gösterir.
 • Üyelik ve referans işlerinde de oldukça çok para vardır. Üye yaparak para kazanacağınızı söyledik.
 • Fakat referans göstererek para kazanmanız mümkündür.
 • Ne kadar çok referans gösterirseniz sistem size o kadar kazandıracaktır. Ayrıca para kazandıran pek çok oyun da mevcuttur.

Bu şekilde para kazanmanızı sağlayan birçok internet sayfası vardır.

Reklam İzle Para Kazan Siteleri 2023

Kullanıcılar tarafından en güvenli olarak tanımlanan siteler bulunmaktadır.

Reklam izleyerek para kazanma uygulaması ve siteleri ise aşağıdaki gibidir:

 • ProBux
 • Zapbux
 • Clixense
 • Bapcash
 • Aticlix
 • Clixtoyou
 • Viggle
 • Roddo
 • Superpay
 • Slidejoy
 • Offerbux
 • PTCshare
 • Zensurvey
 • Zoombucks

sitelerine referanslı ya da referanssız üye olarak hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

Şimdi bu sitelerdeki ücret yapılarının nasıl olduğunu anlatacağız.

ProBux (Günde 5 ile 10 Dolar)

Reklam başına ücret ödeyen sayfalardan biridir. Kullanıcıları sayfanın düzenli ödeme yaptığı için güvenilir olduğunu söylüyor. Ayrıca sitenin ana sayfasında en çok kazanan şahıslar ve ülkeler yer alıyor. Ödemeler Paypal ve Payza aracılığı ile ödenir. Sitenin belirlediği bir politikası var. Günde 4 adet 0,1 dolarlık reklam, 20 adet ise 0,001 dolarlık reklamlara tıklayabiliyorsunuz. Siteye referanssız olarak da üye olunabiliyor. Ancak referanslı üyeler daha çok kazanıyor. Siteden elde edilecek ücretler 0,1 ve 00,1 dolar arasında değişmektedir. Paypal’ dan ödeme alacaklar için reklam başı asgari tutar 0,05 dolardır. 1 Dolar 5,64 TL’ dir. Sisteme her gün giriş yaparak toplamda maksimum 24 video izleyerek para kazanabilirsiniz. Sitenin yaz kampanyasına göre ; 20 garantili kayıt yaptırmanız durumunda 2 dolar alırsınız. Üye olmak için tıklayınız.

probux
Probux sitesine üye olarak hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

Video İzleyerek Para Kazanma Şartları;

 • Video izleme ücretleri kullanıcı üyeliği aşamasında verdiğiniz bilgiler doğrultusunda yapılacaktır. Buradaki linkler dışında herhangi bir ödeme türü kabul edilmez. İade gibi bir durum söz konusu değildir. Geri ödeme ve iptal gibi işlemlerin yapılması durumunda hesabınız askıya alınır.
 • Üyelik onayı 24 saat içinde gerçekleşmektedir. Ödemeler 7 gün içinde yapılır. Ancak üyeliğiniz premium ise 24 saat içinde ödeme yapılacaktır.
 • Site tüm üyelerine 0,01 dolar tutarında Paypal ödeme yapar.
 • Hile yapanlar site tarafından banlanır ve ödeme işlemleri durdurulur. Bu manada ceza uygulaması tamamen sitenin tek elindedir.
 • 2 ay sayfanıza giriş yapmazsanız hesabınızda olan ödemeler geri çekilir. Bu nedenle sayfaya her gün düzenli giriş yapmalısınız.
 • Sayfadaki reklamlar google gizlilik politikasına uygun olmalıdır. Sitenin dili İngilizcedir. Ancak, Türkçeye çevirerek kullanabilirsiniz.
 • Sitenin pop-up limiti 1′ dir.(Pop-up açılır pencere engelleyicisidir. Zararlı içeriklerin sitede açılmasını önler.) edebilirsiniz.

Clixense Reklamdan Kazandırıyor

Bu para kazanma sitesi sektörün en eskisidir. 2007 yılından beri online durumdadır. Bir ProBux gibi sınırlı ödeme yöntemi söz konusu değildir. Clixense (ysense.com) bir çok şekilde kullanıcılarına ödemeleri ulaştırmaktadır. Paypal, Alertpay, Google Cheskout, Reserve ve Liberety hesaplarından ödeme yapılmaktadır. Siteye referanslı olduğu gibi referanssız da üye olabilirsiniz. Referans sistemi ile daha çok para kazanabileceğinizi unutmayın. Bu sitede ücretleme reklamların sürelerine göre yapılmaktadır.

clixense
Clixense para kazanmayı vaad eden bir internet sayfasıdır.

10-15 adet 3 saniyelik videolar 0,001 dolar, 1 adet 15 saniyelik video 0,005 dolar, 1 adet 30 saniyelik video 0,01 dolar değerindedir. Bu site üzerinden anket yapmak da mümkün olmaktadır. Para kazanmak için tek yapmanız gereken siteye üye olmaktır. Üyelik için siteye herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Site görev yöntemi ile çalışır. Video izlemeniz, videolara tıklamanız, anket doldurmanız istenir. Verilen görev bağlantılarına tıkladığınızda site size ücret öder. Ayrıca sitede mevcut birçok oyun vardır. Oyun oynayarak da para kazanabilirsiniz. 2007′ den bu güne sayfa kullanıcılarına ve verilen görevleri yerine getirenlere toplamda 32 milyon dolardan fazla ödeme yapmıştır.

Fashioncash Reklam İzleyerek Para Kazanma Sistemi

Günde en az 4 reklam izleyerek para kazanabilirsiniz. Reklam tık değerleri site yönetimi tarafından belirlenmiştir. 0,01 dolardan 0,001 dolara kadar tık ücretli birçok video vardır. Sitenin size ödeme yapabilmesi için hesabınızda 5 dolar birikmiş olmalıdır. Eğer bakiyeniz daha azsa hesapta 4 dolar olana kadar hiçbir şekilde para çekme işlemi yapamazsınız. Videoya tıklamanız durumunda ödeme otomatik olarak hesabınızda olacaktır. Ödeme kanalları Payza, Paypal ve Egopay‘ dır. Tabi referanslı üye iseniz daha çok komisyon kazanabilirsiniz. Ayrıca siteye çevrenizdeki insanları da davet ederek onların sayfaya üye olmasını sağlayabilir ve daha çok kazanabilirsiniz. Fashioncash üye olmak için tıklayınız.

Ojooo Para Kazanma Sitesi

23 binden fazla kullanıcısı ile bu güne kadar 1 milyonu aşkın tık sayısına ulaşmış bir sitedir. İlk etapta hesabınızda 2 dolar olduğunda paranızı çekebilirsiniz. Ancak sonraki aşamalarda para çekme işlemi yapmak için hesapta 6 dolar olması gerekiyor. Ödeme kanalları Payza, Okpay ve Paypal’ dır.

Alman bir şirkete ait PTC sitesi olan Ojooo.com, açıldığından bu ana kadar tam tamına 23 kayıtlı üyeye sahip oldu. Ojooo Ptc sitesi internet üzerinden para kazanan kullanıcılar için reklam başına kazandırdığı para miktarı açısından oldukça gözde ve güvenilir bir Ptc sitesi haline geldi.

Ojooo video izleyerek para kazanmanızı sağlayacak güvenilir bir internet sitesidir.

Günlük reklam izleme kotası bulunmaktadır. En az 7, en fazla 10 reklam videosu izleme hakkınız vardır. Günlük elde edilecek kazanç 0,002 ile 0,005 dolar arasında olacaktır.

Kayıt olmak için tıklayınız

Sitenin bir yönlendirme programı mevcuttur. Reklamları başkalarına izletmeniz ve onları siteye yönlendirmeniz durumunda daha çok kazanç elde edebilirsiniz. Privilege hesaplar 9,2 dolar bonus kazanır. Sadece 5 sn ve 30 sn bekleyerek reklam izlemek, para yatırmak yok dünyaca güvenilirlik kazanmış bir sitedir.

RODO Online Para Kazanma

2012′ den beri online olan bir para kazandırma sitesidir. Günde 10 reklam izleme ve tıklama hakkınız vardır. Videoların tıklama değerleri 0,001 dolardır. 4 dolar tutarında videoya tıkladığınızda, üye olurken siteye bildirdiğiniz hesaba yatırılacaktır. Ödeme şekilleri Egopay, Paypal ve Payza‘ dır. Siteye üyelik tamamen ücretsizdir. Siteye referanslı ya da referanssız olarak üye olmak mümkündür. Ancak referanslı üyelerin daha çok kazanacağını unutmayın.

Totalde;

 • Günde 50 kişi referans bölümüne sizin adınızı yazarsa ve 5 reklama tıklarsanız bu 250 tık anlamına gelir.
 • Günlük kazancınız 1,25 dolar, aylık kazancınız 38 dolar ve yıllık kazancınız ise 500 dolar olacaktır.

Bu siteler reklamcılık üzerine kurulmuştur. Genel adları PCT‘ dir. Yani paid to click. Reklam izleme ve reklama tıklama sayesinde ücret almanızın sebebi budur. Size ödenen meblağlar da bu reklamlar sayesinde elde edilmiştir. Bu sektörde scam siteleri çok meşhurdur. Bu sayfalar bir nevi dolandırıcıdır.

Size para kazandıracaklarını vaad ederler. Fakat vaktinizi boşa çalmış olurlar. Sizler için yukarıda belirttiğimiz siteler bu sektör içinde en güvenilir olanlarıdır. Çok büyük meblağlar elde etmek profesyonellik gerektirir.

İlk etapta kazancınızı az bulmanız normal bir durumdur. Ancak bir site ile sınırlı kalmayın. Konu ile ilgili hizmet veren bütün sitelere ulaşın ve ücretsiz bir şekilde üye olun. Ayrıca, yeni üyeler referans bölümüne sizin kullanıcı adınızı yazarlarsa ekstradan tarafınıza para ödenir. Ancak, ponzi işlere bulaşmayın!

YORUMLAR

 1. Nuran Biçer dedi ki:

  Bu gerçekten kazandırıyor mu????