Kolay Ticari Kredi Veren Bankalar

03.01.2023
Kolay Ticari Kredi Veren Bankalar

Esnaflar ticari faaliyetlerine devam etmek için finansmana ihtiyaç duyuyor. Bankalar kefilsiz ve kredi notu düşük olan esnaflara kredi verilebiliyor. İçeriğimizde esnaflara en kolay kredi veren bankalar ve kredi hesaplamalarına yer verdik. İşte detaylar.

Esnaflara Özel Ticari Kredi Veren Bankalar

2023 yılında da esnaf ve sanatkarlara özel kredi kampanyaları oldukça artış göstermiş, devlet destekli faizsiz esnaf kredileri, esnafa nefes kredisi, hazine destekli faizsiz esnaf kredileri, esnafa yeni bir iş kurma işyeri açma kredileri ile esnafların daha iyi bir yıl geçirmesi için finansman kuruluşları ve devletimiz ellerinden geleni yapmaya devam etmektedir. Ustalara meslek erbabı esnaf ve sanatkarlara, küçük ve orta ölçekli işletme Kobilere sunulan esnaf destek kredileri Ticari Kredi Veren Esnaf Bankaları  detayları ile haberimizde..

Vakıfbank Esnafa Halden Anlayan Kredi

Esnafa Halden anlayan Kredi kampanyası ile dikkat çeken Vakıflar bankası esnaflara özel ticari kredi veren bankalar arasında ilk sırada yer alıyor. Esnaflara  Mini ve Standart kredi adı altında 36 ay vadeli olarak uygun faiz oranları ile kredi veren Vakıfbank 5 farklı geri ödeme seçeneğiyle esnafların her zaman yanında olmaya devam ediyor. Esnafların gelir durumuna göre geri ödeme kolaylığı sunan Vakıfbank Aylık eşit taksitli, 3 ayda bir ödemeli eşit taksitli, 3 aya kadar ödemesiz dönemli, Değişken taksitli, 1 yıl içerisinde 4 taksite kadar ertelemeli olmak üzere 5 farklı geri ödeme seçeneğiyle esnafın yanında.

İndirimli faiz oranları ile ticari kredi veren bankadan kredi almayı düşünen esnaflarımız en yakın Vakıfbank şubesine giderek kredisini  alabilir, işletmesi için gerekli tüm finansman ihtiyaçlarını bu krediler ile karşılayabilir.

Garanti Bankası Esnafa Özel Ticari Kredi

Garanti bankası esnaf ve sanatkarlara özel 2023 yılında da Esnaf destek ve Ticari araç kredisi adı altında kendi işinin patronu esnaf ve sanatkarlara ticari kredi vermeye devam ediyor. 24 ay vadeli olarak esnaflara özel sunulan ticari krediler ile işletmeniz için gerekli finansman ihtiyacınızı giderebilir, tahsilatlar ve ödemeleriniz varsa bu kredi ile kolayca düzenleme imkanına sahip olabilirsiniz. Garanti bankası esnafa özel ticari kredi paketini incelemek için tıklayınız.

Halkbank Kolay Esnaf Destek kredisi

Ticari kredi veren esnaf bankaları arasında kamu gücünü elinde bulundurma özelliği sayesinde sıfır faizli kredi verme imkanına sahip olan Halk bankası 150 bin liraya kadar acil finansman ihtiyacı duyan esnaf ve sanatkarlara ticari kredi vermeye devam ediyor. Kendi işinin patronu olan esnaf ve sanatkarların işletme sermayesi ihtiyaçları ile acil nakit ihtiyaçlarına özel çözümler sunarken yıllık % 4’den başlayan faiz oranları ile esnaf destek paketini sunmaya devam ediyor. Halkbank ticari krediler olarak esnaf ve sanatkarlara Esnaf kredi kefalet kooperatifi kefaleti ile ESKKK kefaleti olmaksızın, Sıfır faizli esnaf kredisi ve Halk Esnaf destek paketi olarak çeşitli kredi ürünleri sunuyor. Halk Bankası esnaf destek paketini incelemek için tıklayınız.

Yapı Kredi Bankası Esnaf Destek Paketi

Yapı kredi bankası ticari kredi veren esnaf bankaları arasında her zaman yerini koruyor. 2023 yılında da esnaflara özel kredi vermeye devam eden  Yapı kredi bankası 36 ay vadeli  ile nakit destek kredisi, sezona destek kredisi, makine donanım kredisi, ödemesi kolay turizm kredisi paketlerini sunuyor. Yapı kredi bankası Kobi kredisi paketlerini bankanın web sitesinden inceleyebilirsiniz.. 18 ay vadeli 40 bin lira tutarında taksitli ticari kredi başvurularınızı internet üzerinden kolayca yapabilirsiniz ayrıca sms ile ve şubelerden de başvuru yapabilirsiniz. Yapı kredi bankası Taksitli Ticari kredi SMS ile başvurmak için Kredi Türü Taksitli Ticari Kredi için; ESNAF ve Business Kart için; BK  TCKN  Aylık Net Gelirinizi”* yazıp 4411’e göndererek yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Esnaf Destek Paketi
Yapı Kredi Bankası Esnaf Destek Paketi

TEB Esnafa Kolay Ticari Kredi

Türkiye Ekonomi Bankası TEB ticari kredi veren esnaf bankaları arasında oldukça dikkat çeken bankalar arasında yer alıyor. TEB esnaflara özel Nakdi kredi, Gayrinakdi kredi, AFD kredileri, Arena Sıfır faizli Teknoloji kredisi Hazine Müsteşarlığı kredisi, Kosgeb destekli krediler, Kadın patrona özel EBRD kredisi, Eximbank kredisi, KGF işbirliği olmak üzere esnaf kredisi çeşitlerini sunmaktadır.

Akbank Kolay Esnaf Destek Kredisi

Akbank esnafların birikmiş altınlarını Akbank altın hesaplarına yatırmaları şartıyla Esnafa Altından Kredi paketini sunmaktadır. Esnaflara kefilsiz, avantajlı koşullarda sunulan Esnafa altından kredi paketi teminat olarak sayılacak Akbank Altın Hesabı da size bir yandan kazandırmaya devam eder. Bunun yanında esnaflar Ticari Artı Para Kredisi ile Kredi Kartı kullanmanız durumunda Akbank şubelerinden havale, EFT işlemlerinizi ve çek tahsilatlarınızı, ADK’dan ise sınırsız havale ve EFT işlemlerinizi ücretsiz gerçekleştirebilirler. Esnaflara özel sunulan faiz komisyon ve fiyat avantajlarının yanında Esnaf Destek Kredisi ,Otomatik Ödeme Talimatı, Çek Karnesi Kredi Kartı, POS Hizmetleri, Vergi/ SGK Ödemeleri, POS Plus Sigortası, İşyeri Sigortası gibi bankacılık hizmetlerini de alabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.