Franchising Kredisi Veren Bankalar (KOSGEB DESTEKLİ)

03.01.2023
Franchising Kredisi Veren Bankalar (KOSGEB DESTEKLİ)

Franchising Kredisi Veren Bankalar Kosgeb destekli Sıfırdan işletme kurmak istemeyenler için bayilik veren firmalardan franchise imkanı sağlanıyor. Kosgeb destekli bazı firmalar şartları sağlayanlara kredi imkanı sunuyor. Halkbank cesur girişimci kredisi ile de girişimcileri desteklemeye devam ediyor. Yapı Kredi gibi bankalar da bayilik almak için kredi veriyor. Franchising nasıl alınır, hangi bankalar kredi veriyor, kosgeb destekli nasıl kredi alınabilir gibi merak ettiğiniz tüm detayları içeriğimizde bulabilirsiniz.

Franchising Kredisi Veren Bankalar

Yeni bir iş kurmak için bilindik markaların bayiliklerini alarak kendi işinizi kurmak her zaman en iyi iş kurma yöntemidir. Çoğu marka ülke genelinde verdiği franchising yöntemi ile büyümeyi ve markalarını daha çok müşteriye ulaştırmayı istemektedir. Bayilik veren firmaların markasından yararlanarak sizde yüksek kar marjı ile iş kurabilirsiniz, markanın isim hakkını kullanarak daha çok müşteriye ve hazır müşteri potansiyeline sahip olarak yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Bayilik veren firmaların isim hakkını kullanmanın yanında personel eğitimleri ile de kazançlarınızı maksimuma çıkarabilirsiniz.

Franchise veren firmaların birçok talebi olacaktır bu talepleri yerine getirseniz bile yüksek isim bedellerini karşılamak büyük bir sorun olacaktır. Bu yüzden bankalardan bayilik kredisi alarak bu sorununuzu da halledebilirsiniz. Peki bayilik kredisi veren bankalardan sermayenizi tamamlayabilir, aynı zamanda yeni işinizi kurmanız için kredi alabilirsiniz.

Bayilik Kredisi Veren Bankalar

Yapı kredi bankası başta olmak üzere, Vakıfbank, Akbank, Denizbank, Garanti Bankası, Halkbanktan bayilik franchising kredisi alabilirsiniz. İsterseniz bankaların bayilik kredisi şartlarına göz atalım.

Bayilik Kredisi Veren Bankalar
Bayilik Kredisi Veren Bankalar

Vakıfbank KOBİ Destek Paketi

Vakıf bankası KOBİ’lerin ihtiyaç duymuş oldukları ticari faaliyetleri için bankacılık çözümleri ile karşımıza çıkmaktadır. Kobi destek paketi ticari faaliyetler sayesinde anlık ulaşabileceği e- finans hizmetleri ile günlük piyasaları yakından takip ederek sizi sürekli olarak bilgilendireceklerdir.

Vakıfbank Kredi Başvurusu ve Evrakları Nelerdir?

Vakıfbank’ın sunmuş olduğu cazip kredi imkanlarından yararlanacak olan girişimcilerin hesap açtırması için gerekli olan belgeler aşağıda maddeler halinde yer almaktadır.

  • Ana sözleşme imzanlanması
  • Bağlı bulunmuş olduğunuz odaya ait kayıtlı olan oda kayıt belgesi
  • Yeni alınmış olan ticari sicil belgesi ve faaliyet belgesi
  • Vergi levhası
  • Kimlik fotokopileri
  • adi ortaklık sözleşmesi
  • Noter onaylı imza sirkileri

Maddeler dahilinde paylaşmış olduğumuz evrakları hazırlayan girişimcilerimiz banka sicillerinin temiz olması durumunda talep etmiş oldukları kredi miktarını çekebilir ve hayalini kurmuş oldukları işlerin sahibi olabilirler veya hali hazırda iş yeri olan ve ihtiyaçları için kredi talebinde bulunan vatandaşlarımız nakit ihtiyaçlarını karşılayarak işletmelerini büyütebilirler.

Vakıfbank kredi başvurusu ve evraklar

Yapı Kredi Bankası Bayilik Kredisi

Yapı Kredi bankası iş kurmak isteyen girişimcilere ticari faaliyetlerinde bayilik almayı düşünen kobilere ve  girişimcilere özel ayda bir. 3 ayda bir, 6 ayda bir ve 6 aya kadar ödemesiz seçenekleri ile kobilerin ve girişimcilerin finansal gereksinimlerini karşılamak amacıyla bayilik kredisi vermektedir. Yapı kredi bankası Bayilik  Kredisi 36 aya kadar vadeli olarak, üst limiti isim hakkı bedeli, dekorasyon, demirbaş alımı vb. ihtiyaçların %65’i kadar verilmektedir. Yapı kredi bankası bayilik kredisi başvuruları ve daha detaylı bilgi almak için Yapı kredi bankası şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Akbank Franchising Kredisi

Piyasada tanınan ve kendisini ispatlayan markanın isim hakkı bedelini alabilmeniz için Akbank franchise destek paketi adı altında bayilik kredisi veriyor. Bayilik işletmesi için sermaye ve finansman desteği sağlayan Akbank EFT/ Havale ve maaş ödemesi için avantajlar sağlamaktadır. Franchise destek paketi ile Franchise Destek Kredisi, İşyeri Kredisi, Taşıt,Filo Kredisi, Teminat Mektubu, Leasing Hizmetleri, Ticari Artı Para Kredisi, Çek Karnesi, POS Hizmetleri, Axess Business, Sigorta Hizmetleri, Maaş Ödemesi, Çek Tahsilatı gibi işlemlerde özel faiz komisyon ve fiyat avantajı sunmaktadır. Franchise destek paketi ile daha fazla bilgi almak için Akbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Denizbank Franchise Kredisi

Denizbank girişimcilere iş kurmak için bayilik kredisi vermektedir.  Denizbank bayilik alarak ticari faaliyette bulunacak olan girişimci ve Kobilere 36 ay vadeli yatırım bedelinin % 75’ini geçmemek şartıyla bayilik kredisi veriyor.

Bayilik Franchise Kredisi Veren Bankalar
Bayilik Franchise Kredisi Veren Bankalar

Bayilik sözleşme bedeli, Kobi sermayesi ve yatırım amaçlı finansman ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla verdiği bayilik kredisini  alarak sizde bayilik sözleşmesinde isim hakkı bedelini ödemekte zorlanmadan kendi işinizi piyasada kendini ispatlamış marka ile kurabilirsiniz.

Halkbank Franchising Kredisi

Ünlü markaların başarısından pay almak isteyenlere Halkbank Franchising kredisi veriyor. Halkbank girişimcilere bayilik kredisini uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile sunmaktadır. Kendi işini kurmak isteyen girişimcilere bayilik için bayilik bedeli ücretini ödemeleri ve işyerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri amacıyla verilmektedir. Kredi en az 60 ay vadeli olarak, ayda, 3 ayda, 6 ayda bir eşit taksitli ve serbest taksitli 6 ay ödemesiz dönemli olarak kullandırılmaktadır. Halkbankasının kendi işini kurmak isteyen girişimcilere sağladığı bayilik kredisinin limiti, bayilik giriş bedeli ile işyerinde kullanılacak ekipman ve demirbaşların alınması ve işyeri dekorasyonunun yapılması ve mevcut işyeri için yapılacak tüm harcamaların % 75’i olarak belirlenmektedir. Halkbankası bayilik kredisinin detaylarını öğrenmek için en yakın Halkbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

TEB Franchising Kredisi

TEB; Bayilik alarak iş kurmak isteyen girişimcilere taksitli ticari kredi, KGF Teminatlı Franchise Girişimci Kredisi verilmektedir. KGF Teminatlı Franchise Girişimci Kredisi  TEB & KGF İşbirliğiyle franchise alacak girişimcilerin 60 aya varan vadeli olarak uygun esnek geri ödeme imkanı 3 ayda 6 ayda 9 ayda ve 12 ay geri ödemesiz daha sonrasında taksitle ödeme yapabilme imkanı ile 200.000 TL’ye kadar teminatsız kullanabileceği kredidir.

Taksitli ticari kredisi ise; 36 aya varan vadeli olarak  projenin ihtiyacına göre 125.000 TL’ye kadar teminatsız, 350.000 TL’ye kadar teminatlı olarak 3-6-9-12 ay geri ödemesiz daha sonrasında taksitle ödeme yapabilme imkanı ile verilmektedir. Teb bankası şubelerinden bayilik kredisi ile ilgili olarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İş Bankası Bayilik Kredisi

İş Bankası Bayilik Kredisi ile kendi işini kurmak isteyen girişimcilere bayilik sistemine girişte ödeyeceğiniz bedelin %75’ine kadar krediyi 36 aya varan vade imkanı ile veriyor. İş Bankası işyerinin dekorasyonu ve  demirbaş temininde doğacak finansman ihtiyacınızı karşılamanız amacıyla  fatura bedelinin %75’ine kadar kredinin geri ödemelerini ister aylık taksit ödemeli, ister esnek vade planlı olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Sizde kendi işinizi bayilik alarak ünlü markanın çatısı altında güvenli bir şekilde kurmak istiyor ama sermaye için nakite ihtiyaç duyuyorsanız bayilik kredisi veren bankalardan kredi alarak işletmenizi bayilik krediler ile kurabilirsiniz.

İşbankası Bayilik Kredisi
İş Bankası Bayilik Kredisi veren bankalar arasında yer alıyor.

Garanti Bankası Esnaf Destek Kredisi

Garanti bankası müşterilerini sürekli olarak düşünerek yeni projeler ile ve avantajlı kredi imkanları ile karşılarına çıkıyor. Garanti bankası kendi işinin patronu olan esnaf ve sanatkarlarımızın yanında olduğunu göstererek indirimli faiz oranları ile kredi kullanmanızı sağlamaktadır. Bankanın sunmuş olduğu bu avantajlar sayesinde finansman desteğini kolayca kullanabilirsiniz. Bu sayede tahsilat ve faiz ödemelerini kolayca düzenleyebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra bankacılık sistemi içerisinde ürün ve hizmetler açısından pek çok avantaja sahip olabilirsiniz.

Esnaf destek kredisi sayesinde her türlü yatırım ve işletme sermayesi ihtiyaçlarınız için taksitli ticari kredi sistemini kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda 24 aya varan vade imkanlarından da kolayca yararlanabilirsiniz. Garanti bankasının müşterisi iseniz ve bankaya ait olan pos cihazı, şirket kredi kartı ve çek karnesi kullanıyor iseniz kullanmış olduğunuz her bir ürün için faiz indiriminden yararlanabilecek ve daha uygun koşullarda franchise kredilerinden de yararlanabileceksiniz.

Ayrıca bankanın sunmuş olduğu ticari araç kredilerinden de yararlanmanız mümkün olacağı gibi uygun ödeme koşulu ve uygun vade süreleri ile rahatça ticari alanda kullanabileceğiniz aracınızı alabilirsiniz. Ayrıca banka müşterilerine özel indirim ve faiz oranları uygulayarak daha uygun koşullarda kredi çekmenizi destekleyeceklerdir.

İş kurmak, ticari araç ya da iş yeri açmak için kooperatifler tarafından ortaklarına verilen esnaf kefalet kredisi hakkında bilgi alabilir ve uygun faiz oranları ile kredi çekebilirsiniz.

Sıfırdan bir işletme kurmanın yükünden kurtulmak isteyenler 2023 yılında bankalar tarafından verilen bayilik kredilerine başvurabilir ve franchise hizmeti almanın avantajlarından yararlanabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.