Ücretsiz Bayilik Veren 10 Firma ve Şartları

Ücretsiz Bayilik Veren 10 Firma ve Şartları

Ücretsiz Bayilik Veren 10 Firma ve Şartları: Sıfırdan bir işletme kurulumu ile uğraşmak istemeyenler ücretsiz bayilik veren firmalar ile anlaşarak pek çok avantajdan yararlanabilir. Sermayesiz giyim mağazası, ücretsiz bayilik ile cafe açabilir ya da gıda sektörüne dahil olabilirsiniz. Bazı firmalar franchise hizmetlerini ücretsiz verirken, bazıları ise katılım bedeli, isim hakkı bedeli ya da kar oranından pay gibi ekstra maliyetler talep etmektedir. 81 ilde bayilik hizmeti veren pek çok firma bulunmaktadır. Ücretsiz olarak bayilik alabileceğiniz farklı sektörlerden 10 firmayı sizler için araştırdık.

Bayilik Hizmeti Almak

Bayilik hizmeti almanın her yönden pek çok avantajı bulunmaktadır. Hatta tüketiciler nezdinde dahi olumlu karşılanacak bir durumdur. Bizler için önemli olan aradığımız ürüne en kısa sürede ulaşmamızdır. Firma sahipleri ya da girişimciler için ise onlarla iletişim kurma süremiz önem arz edecektir. Girmek istediğiniz sektöre karar verdikten ve bir iş planı hazırladıktan sonra bu işlerin ne kadar meşakkatli olduğunu göreceksiniz. Şayet işletmenin mobilyalarından raflarına, satılacak olan ürünlere ben karar vermek istemiyorum, parama yeter gücüm diyorsanız bayilik hizmeti veren firmalardan destek alabilirsiniz.

bayilik-hizmeti-almak
Bayilik hizmeti almak

Bu firmalar belirli bir tutar karşılığında sizi firmalarına ortak edeceklerdir. Bayilik hizmetinden yararlanırken dikkat edilecek olan bazı hususlar vardır. İsimler artık bir marka haline gelmiş, evet müşteri potansiyelinin artırılması, reklam giderlerinin azaltılması yönünden bu durum bizim karımıza olacak, ancak yüksek maliyet içeren durumlara dikkat etmemiz gerekiyor. Bazı firmalar isim hakkı bedeli, kardan pay, franchise başlangıç ücreti vb. ücretler ile yüksek meblağlar talep ediyor. Acaba ücretsiz bayilik hizmeti veren firmalar var mı? diye düşünüyorsanız, bu firmaları sizler için araştırarak aşağı listeledik. Cam balkon bayiliği alarak çok para kazanabilirsiniz!

Paşa Tatlı

Bursan’ nın Kemalpaşa ilçesinin meşhur tatlısı Kemalpaşa satışı ile üretime başlayan firma daha sonra konseptini geliştirmiş ve bayilik vermeye başlamıştır. Bursa’ dan çıkarak tatlı tüm ülke çapında bilinir bir hal almıştır. İş yeri özelliklerinin hat safhada olması gerekmiyor. Tatlıları var olan iş yerlerinde satabileceğiniz gibi pazarlama işi ile ilgileniyorsanız diğer ürünleriniz ile birlikte de satabilirsiniz.

  • Bir işletmeye sahipseniz
  • İş fırsatlarını değerlendirmek isteyen her türlü girişimci
  • Gıda sektöründe dağıtım ve pazarlamacı olarak çalışanlar hemen bayilik başvurusu yapabilir.

Ayrıca tek çeşit tatlı da yoktur. Çikolatalı Kemal Paşa’ ları denediniz mi? 1 koli siparişiniz ile herhangi bir sermayeye gerek duymadan iş fikrinizi uygulamaya başlayabilirsiniz. Türkiye’ de tatlı çok fazla tercih edilen bir yiyecek olduğu için kaybetme ihtimaliniz yok denecek kadar azdır. Hatta ek iş olarak da bu işi yapabilirsiniz. Başvuru formunu doldurarak bayilik alabilir ya da ürün siparişi verebilirsiniz.

Hacıalioğlu Çiğ Köfte

Bayilik konusunda en çok tercih edilen sektörlerden bir tanesi çiğ köftedir. Kurulum paketi 7 bin 500 TL‘ dir. Uygun fiyata bayilik veren çiğ köfte markaları arasında yer almaktadır. Etsiz çiğ köftenin yaygınlaşması ile birlikte bu sektör oldukça yaygınlaşmıştır. Bazı firmalar isim hakkı bedeli, cirodan pay vb. ek ödenekler talep ederken bu marka herhangi bir ek ücret talep etmemektedir. Marka bedeli ya da tabela bedeli vb. talep edilmemektedir.

hacıalioğlu-çiğköfte
Hacıalioğlu Çiğ Köfte

Kurulum paketinde yer alan ücretlerin gönderim tutarları bayiye ait olmaktadır. Bu tutar ise 900 TL’ dir. Ödeme nakit olabileceği gibi kredi kartına 12 taksit olarak da yapılmaktadır. Personel istihdam edilmektedir. Bunun yanı sıra iş eğitimi de verilmektedir. Bedelsiz çiğ köftelerin sözleşme süreleri 1 yıl olmaktadır. Açılacak olan dükkanın kirasının 5 bin TL’ yi aşmaması gerekiyor. Dükkan büyüklüğü ise en az 10 metre kare olmalıdır.

 Çiğ Köfteci açmak için devlet desteği de alabilirsiniz.

Lezizhan Çiğ Köfteci

Lezizhan Çiğ Köfte herhangi bir isim hakkı bedeli talep etmemektedir. Kurulum bedeli olarak 9 bin 500 TL istenmektedir. İlk bayi olmanız durumunda ise 1000 TL indirim kazanırsınız. Kurulum paketinde 300 kilogram çiğ köfte bulunmaktadır ve her ay eşit miktarlarda dağıtılır. Şayet 1 yıllık sözleşme süre dolmadan fesh edilirse ücretsiz haklarınız iptal olacaktır. 1 yılı donduranlar ancak işine devam etmek istemeyenlerin bazı eşyaları yarı fiyatına alınmaktadır. Toplam geri ödeme bedeli ise 2 bin TL’ dir. Günde 20 kg çiğ köfte satarsanız 40 kg çiğ köfte bedava verilmektedir. Bayilik şartlarını öğrenmek için tıklayınız.

Tripleks Oto Kimyasalları

Oto bakım ürünleri markası olan Tripleks markası ile siz de bayilik alarak kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Bayilik için aranan şartları yerine getirenler hiçbir isim hakkı bedeli ödemeden bayilerini açabilirler. Şu an itibari ile firmanın 28 şubesi bulunmaktadır. Katkı maddeleri, aerosol, kişisel ürünler ya da otomobil bakım ürünleri satabilirsiniz. Kazan ve kazandır prensibi ile çalışan firma bayilik alındıktan sonra da girişimcilerin yanında olmaya devam etmektedir.

tripleks-oto-kimyasalları
Tripleks oto kimyasalları

Vizyon Görsel

Merkezi Ankara’ da bulunan firma araştırma ve gelişmeleri çalışmaları neticesinde ürettiği ürünlerin satış ve pazarlamasını yapmaktadır. 1998 yılında Multimedya sektöründe faaliyet göstermeye başlanmıştır. Kitapevi, video, yerel market sektörleri içerisinde yer aldığını ifade etmek mümkündür. Açacaklar, dini semboller, rozet, t-shirt vb. ürünlerin üretimleri yapılmaktadır. Siz de bu firmadan bayilik alarak kişilere ya da kurumlara özel ürünler basabilir ve toptan satış yapabilirsiniz. Ayrıca bayilik alan müşterilere eğitimler de verilmektedir. Firma herhangi bir isim bedeli ya da kardan pay talep etmemektedir. Ürünleri incelemek için tıklayınız.

Oba Döner

Yiyecek sektöründe faaliyet gösteren firma müşterilerinden herhangi bir isim hakkı bedeli talep etmemektedir. Gıda mühendisleri gözlemi ile üretim yapılmakta ve bayilere dağıtılmaktadır. Ayrıca yurt dışında da şubeleri bulunmaktadır. Bayilik hizmeti alacak olan girişimcilere firma yüksek kar oranı sunmaktadır. Şu an itibari 21 adet şubesi bulunmaktadır. Bayilik almak istediğinizde sizden herhangi bir isim bedeli ya da kar oranı talep edilmiyor. Girişimcilerin ise firma yönetimi ile şahsen ilgilenmeleri isteniyor. Dükkan büyüklüğünün ise 30 metre kare ile 100 metre kare arasında olması isteniyor. Ücretsiz franchise başvurusu yapmak için tıklayınız.

oba-döner
Oba Döner bayilik

Köftey’s Köfte

Köftey’ s Köfte ortağı olmak istemez misiniz? Yatırım tutarları bölge seçimine göre değişiklik arz etmektedir. Ciro üzerinden yüzde 5 oranında kar payı talep edilmektedir. Mağaza için kurulum, proje desteği verilmektedir. Bazı mağazalara kira yardımları yapılmaktadır. Bayilik ücreti bulunmamaktadır. Ayrıca reklam aşamasında da firma danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Alışveriş merkezlerinde 40 metre kare dükkan büyüklüğü şartı aranmaktadır. Cadde konseptinde ise 70 metre kareden 250 metre kareye kadar dükkan olabilmektedir.

Çay Taze

Bu markaya genel olarak alışveriş merkezlerinde rastlıyoruz. 3 farklı mağaza konsepti bulunmaktadır. Ancak genel olarak kiosk tarzı ve mağaza konsepti uygulanmaktadır. Kiosk için 7,5 metre kare dükkan büyüklüğü yeterli olmaktadır. Mağaza için ise 100  metre kare alana ihtiyaç vardır. Alışveriş merkezlerinde açılacak olan konseptlerin kurulumları yaklaşık 1 ay sürmektedir. İsim bedeli talep etmeyen firma kurulum için 30 bin ila 50 bin TL arasında bir bedel talep etmektedir. Başvuru formunu doldurarak bayilik talebinde bulunabilirsiniz.

çay-taze
Çay Taze bayiliği

Paspasmatik

Paspasmatik markası herhangi bir isim bedeli istemeden bayilik hizmeti vermektedir. Vergi levhası ve kimlik fotokopisi ile başvuru yapabilirsiniz. Bayilik alacak kişilerin herhangi bir suçtan dolayı hüküm giymemiş olması gerekiyor. Talebin olumlu karşılaşması durumunda firma tarafından geri dönüş sağlanacaktır. Daha sonra 2 hafta içerisinde bayilik kaydı oluşturulacaktır. Bayinizde otomat, paspas, oto aksesuarlarının yanı sıra yazılım hizmeti de verebilirsiniz. Franschise başvurusu yaparak hemen bayilik alabilirsiniz.

Dream House

Mobilya bayiliği alarak çok para kazanmak ister misiniz? Dream house herhangi bir franchise bedeli talep etmeden bayilik vermektedir. 2014 yılında açılan firmanın şu an 3 adet şubesi bulunmaktadır. Mobilyanın yanı sıra ev aksesuarları ve tavan sistemleri de yapılmaktadır. Ana bayisi Ankara’ da bulunan firmanın (0312) 441 65 50 iletişim numarasını arayarak bayilik hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz firmaların hepsi hiçbir isim hakkı bedeli talep etmemektedir. Girmek istediğiniz sektöre karar verdikten sonra bu sektörde bulunan ve faaliyet gösteren tüm firmalardan fikir almanız, yatırım ve bayilik bedellerini araştırmanız gerekiyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.