En Hızlı Kredi Kartı Basan ve Gönderen Bankalar (5 DAKİKA)

03.01.2023
En Hızlı Kredi Kartı Basan ve Gönderen Bankalar (5 DAKİKA)

Tüketicilere ticari ve bireysel kredi kartı veren bankalar, teslimat sürelerini hızlandırdı. Öyle ki artık ertesi gün kredi kartını teslim edebilen banka mevcut. Bir zamanlar kartların üzerinde isim olmadığı dönemden bugüne kadar 2023 yılı içerisinde en çabuk ve hızlı kredi kartı teslimatı yapılıyor. Daha evvelden yalnızca gelir belgesi karşılığında kredi kartı veriliyordu. Artık çalışmayan vatandaşlara da düşük limitli de olsa kredi kartı veren bankalar bulunuyor. ING, Garanti gibi bankalar adrese teslim kredi kartı imkanı sağlıyorlar. Aynı zamanda aynı gün isimsiz kredi kartı veren bankalar da bulunuyor. Bankaların kredi kartı başvuruları ve anında kredi kartı veren bankaların listesine içerikten ulaşabilirsiniz.

En Çabuk Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bankalar alışveriş hizmetlerinde kullanıma sundukları kredi kartları için internet ortamından, banka şubelerinden, mobil uygulamalardan, internet sitelerinden başvuru yapılabiliyor. Bununla birlikte telefon bankacılığı hizmetleri de kullanılabiliyor. Kartın tarafınıza en kısa sürede ulaşması için önemli olan ilgili birime talebinizin doğru şekilde aktarılabilmesidir. Bu bağlamda en çok internet üzerinden yapılan başvuruların form doldurma esasına göre gerçekleştirilmesi nedeniyle en hızlı yöntem olduğundan bahsediliyor. Eğer karta isim yazılmayacaksa bu kez teslim süresi çok daha kısalıyor.

En hızlı gönderilen kredi kartları listesi:

 • Akbank Axess
 • Vakıfbank Bonus
 • Garanti Bankası Bonus
 • HSBC Advantage (Campus – Clasic)
 • Teb Bonus
 • Ziraat Bankası Maximum
 • Anadolu Bank World Card
 • Deniz Bonus, Clasic, Miles, Sea
 • ING Bank Maximum ve Bonus (ANINDA ONAYLI 5 DAKİKA DA TESLİM)
 • Fibabanka Milenyum World Kart
 • İşbank Maximum
 • Halk Bankası Paraf (https://www.parafcard.com.tr/Hizli_Basvuru)
 • Garanti Felixi, Bonus, Clasic, Aynalı Bonus vb.
 • Qnb Finansbank Cardfinans
 • Şekerbank Şeker Bonus
 • Yapı ve Kredi Bankası WorldCard

Akbank Axess Hızlı Başvuru

Akbank bir tek tıklama ile yapılabilen başvuru sonucunda en kısa süre içerisinde Axess kredi kartınızı adresinize gönderiyor. İster ev, ister yazlık, isterseniz işyeri adresinizi verin. Kartınız basım sonrasında imza karşılığında tarafınıza teslim ediliyor. Bu kartın chip para özelliği mevcut olup, 1 chip para 1 lira olarak hesaplanıyor. Üye işyerlerinden yapacağınız alışverişler sonrasında ne kadar chip biriktirirseniz o kadar karlısınız.

Yapı Kredi Bankası WorldCard

Yapı ve Kredi bu işlem için takip kontrol sistemi geliştirmiş. Başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra kartınızın basılıp basılmadığını, kargoya verilip verilmediğini, ne zaman teslim edilebileceğini, en çabuk ne zaman ulaşacağını görüntüleyebilmektesiniz. Yapı Kredi WorldCard Başvuru Takip Sistemi için tıklayın!

Yapı Kredi Bankası WorldCard
Yapı Kredi Bankası WorldCard

5 Dakikada Teslim Edilen Kredi Kartı; Bugün başvuru yapar yapmaz teslim edilen kredi kartı azdır. Bazı bankalar şubelerden yapılan başvurular sonucunda, kartları hemen teslim edebilmektedir. INGBank bu bankalara örnektir.

Anında Kart Veren Banka INGBank

Eğer INGBank şubelerinden birine şahsen başvuru yaparsanız, başvurunuz sonrasında 5 dakika içerisinde kartınız tarafınıza teslim edilir. Acil paraya ihtiyaç duyanlar ve hemen alışveriş yapması gerekenler için en çabuk verilen kart bu karttır. Diğer kartlardan farkı ise kartın üzerinde kart sahibin ADI VE SOYADI bulunmamaktadır. Bu sebeple hemen teslim edilebilmektedir. Şifrenizi almak için ise;

Anında kredi kartı ve şifre işlemi

Acil ihtiyacınızı giderdikten sonra, kartınızın üzerine isim yazdırmak isterseniz, telefon bankacılığından başvuru yaparak, isminizin yazılı olduğu kartın adresinize gönderilmesini talep edebilirsiniz. İsim yazılı kartı beş lira ücretle teslim alabilirsiniz.

İşBank Üniversiteli ve MaximumCard

Bu kartlar temassız alışveriş özelliğine sahip olup, isterseniz başvuru esnasında aktif edebilirsiniz. Ayrıca maximum card istediğiniz vakıf ve kuruluşun logosu ile de hazırlanabilmektedir.

Kuveyt Türk Bankası Sağlam Kart

Anında kredi kartı basan bankalar arasında olan Kuveyt Türk, yeni hizmete sunulan sağlam kart ile yıllık 200 lira alışveriş sözü verenler her yıl 50 lira chip puana sahip oluyor. Cep telefonu, benzin, gıda, giyim ve her türlü harcamanız için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Alışveriş yaptığınız firma taksit yapmasa bile bankanın sağladığı avantajla 100 lira üzerinde yaptığınız her alışverişiniz taksitlere bölünebiliyor. Her türlü seyahat harcamanız 9 taksit, elektronik eşyalar 6, diğer harcamalar 1 yıla kadar taksitlendirilebilir.

Ziraat Bankası Maximum Kart

Ziraat SMS bankacılığı, Mobil uygulama, Tablet uygulamaları, Çağrı merkezleri, internet şubesi ve tüm atm cihazlarından başvuru yapılabilen Maximum kart vermektedir. Çiftçilerimize başak kart imkanı sağlayan Ziraat, memur, emekli, işçi, çalışmayan ve esnaflara ise bu kartı anında teslim etmektedir. Siz limiti belirleyin, Tc. Kimlik numaranız ve cep telefonunuz ile hemen başvuru yapın, taksitli alışveriş ve nakit avansın keyfini çıkarın.

Ziraat Bankası Maximum Kart
Ziraat Bankası Maximum Kart

Advance Karttan Anında  1.000 TL-7.000 TL Arasında Kredi

HSBC Advance sahipleri, acil paraya ihtiyaç duyduklarınd arayarak hesaplarına aktarılmasını sağlayabilirler.

 • 1.000 TL. için 75 TL
 • 2.000 TL. için 125 TL
 • 5.0000 TL. için 275 TL
 • 7.000 TL. için ise 375 TL

masraf alınmakta olup, 9 ay süre ile vade yapılmaktadır. Kart sahibi olanlar bahse konu krediyi kendilerine verilen süre boyunca anında başvurup, anında çekebilirler.

YORUMLAR

 1. Tahir dedi ki:

  Ben neden kredi karti alamiyorum

  1. paola andrea dedi ki:

   şirket sahibiyim blançom epey yuksek 4 banka ile çalışıyorum ama kimligim 99 ile başadıgından bankalar kredi kartı vermiyor artı kefilimde mevcut ne alaka nereye başvururuz