En İyi Kredi Kartı Hangisi? 2023 Tavsiyesi (BOL PUANLI)

03.01.2023
En İyi Kredi Kartı Hangisi? 2023 Tavsiyesi (BOL PUANLI)

Bankalar kredi kartları ürünleri ile müşterilerinin finansman ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olmaktadır. Kredi kartları ile banka müşterilerine pek çok avantaj sunulmasının yanı sıra aidatsız olma özelliği sayesinde ek maliyete gerek duymadan kartlar rahatça kullanılabilmektedir. Ülkemizde toplamda 172,4 milyon kredi kartı bulunuyor. Kart başvurusu yapılacak pek çok banka bulunuyor. Düzenlenen anketler ile en iyi kredi kartının hangisi olduğu bulunmaya çalışıyor. 2023 yılının en avantajlı, aidatsız ve en çok taksit yapan en iyi kredi kartı nı sizler için araştırdık. Ayrıca diğer bankalara ait kredi kartı ürünlerini ve kampanyalarını da içeriğimiz de bulabilirsiniz.

En iyi kredi kartları hangileri?

Bankaların faaliyet raporları incelenerek oluşturduğumuz bu bölümde sizlere Türkiye de en çok kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler sunacağız. Bu veriler ışığında Türkiye’de en çok kredi kartı kullanan müşterisi olan bankalar şöyledir:

  • Yapı ve Kredi Bankası World Card
  • İş Bankası Maximum Card
  • Garanti Bankası Bonus Card
  • Akbank Axess Card
  • Ziraat Bankası Bankkart Combo

Akbank Axess Card

Akbank’ ın kredi kartı ürünü olan Axess kart ile yurt için ve yurtdışında alışveriş yapabilir. Kart, sahiplerine yaptıkları alışverişlerde chip para kazandırmaktadır. Biriken puanlar ile anlaşmalı olunan mağazalardan bedava alışveriş yapılabilmektedir. 1 chip para 1 TL değerinde olmaktadır. Yapacağınız alışverişlerde kazanacağız chip paralar ile ülke genelinde alışveriş yapılabilmektedir. Ayrıca kredi kartına otomatik ödeme talimatı da verilebilmektedir. Vereceğiniz talimat ile birlikte her ay faturalarınızı takip etme derdinden kurtulmuş olursunuz. Otomatik ödeme talimatı Akbank Direk’ ten ve 444 25 25 nolu Akbank müşteri hizmetlerinden verilebilmektedir.

Vodafone, Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Mobil, Pocell, Teknosa Mobil ve Superonline faturalarından faiz alınmıyor. Diğer faturaların ise ödenme tarihlerinden itibaren yüzde 1,84 oranında faiz işletilmektedir. Ayrıca Axess kartınıza vereceğiniz yeni otomatik ödeme talimatlarında 100 TL değerinde chip para kazanabilirsiniz. Kasım ayında verilecek olan otomatik ödeme talimatları için FATURAC yazıp 4566‘ ya göndermek gerekecektir.

akbank-axess-card
En İyi Kredi Kartı Akbank Axess Card
  • 1 fatura 15 TL
  • 3 fatura 50 TL
  • 6 ya da daha fazla fatura için 100 TL chip para kazanabilirsiniz.

Kredi kartınız ile ödeyeceğiniz emlak ve çevre temizlik vergilerinde de taksitlendirme imkanı yakalayabilirsiniz. 30 Kasım tarihine kadar Axess mobil üzerinden kampanyaya katılarak bu imkandan yararlanabilirsiniz. Ayrıca 31 Aralık 2020 tarihine kadar 18 ila 30 yaş arasındaki üniversiteliler bu kart ile alışveriş yaptıklarında puan kazanıyor ve bu puanları ile bedava alışveriş yapabiliyor. Kış aylarının yaklaşması ile Akbank’ ın müşterilerine sunduğu farklı imkanlar da bulunuyor. Yapılacak olan doğalgaz fatura ödemelerine iki taksit yapılması gibi bir kampanya da bulunmaktadır. Faturanın ödenmesinden karta ödeme yapılana kadar işletilecek olan faiz oranı yüzde 1,59 olacaktır.

Kredi kartı ile günlük 500 TL nakit avans çekme imkanı da bulunmaktadır. Ekstre atlat özelliği sayesinde borçlarınızı bir sonraki aya da erteleyebilirsiniz. Kartın alışveriş faiz oranı yüzde 1,59′ tır. Hemen Axess kart başvurusunda bulunabilir ve Akbank’ ın müşterilerine sunduğu avantajlı dünyaya dahil olabilirsiniz.

Denizbank Bonus Card

Denizbank müşteirlerine Bonus kart ile pek çok avantaj sunuyor. Yurt içi ve yurt dışında yapacağınız harcamalarda biriktireceğiniz bonus puanlarınız ile pek çok anlaşmalı noktalarında bedava alışveriş yapabilirsiniz. Denizbank kart başvuru yapan müşterilerinin kartlarını verdikleri ikamet adreslerine göndermektedir. Yurt içinde yapılacak olan alışverişlerin yanı sıra Visa ve Mastercard amblemi olan tüm noktalarda alışveriş yaparak taksitlendirme imkanlarından yararlanabilirsiniz.

1 Bonus 1 TL değerinde olmaktadır. Kart zarfını teslim alır almaz SIFRE yazıp boşluk bırakarak kendi belirleyeceğiniz bir 4 haneli şifre ile kredi kartınızın son 3 hanesini yazarak 3280‘ a göndermeniz gerekmektedir. Kayıt ve çalıntı durumlarında 444 0 800 numarasını aramanız gerekiyor. Bonus kartın akdi faiz oranı yüzde 1,59 olarak belirlenmiştir. Klasik kart için 98 TL, Gold Kart için  107 TL yıllık kullanım aidatı ödemeniz gerekmektedir. Nakit çekim işlemlerinden yüzde 1,59 oranında komisyon alınacaktır. Ayrıca Kasım ayı sonuna kadar kredi kartınız ile Black Friday indirimlerinden yararlanarak uygun fiyata ürün alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

denizbank-bonus-card
En İyi Kredi Kartı Denizbank Bonus Card

Bonus kredi kartı kampanyalarını öğrenebilir, başvuru formunu doldurarak kolayca kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ziraat Bankası Bankkart Combo

Ziraat Bankası’ nın alışveriş faiz oranı yüzde 1,59‘ tır. Ziraat Bankası yeni uygulaması ile banka ve kredi kartı özelliklerini aynı kartta toplamıştır. Kartın arka tarafından banka kartı bilgilerine ulaşabilirken, ön yüzünden ise kredi kartı bilgilerine ulaşılabilmektedir. ATM’ de işlem yaparken ise kredi kartı ya da banka kartı türlerinden bir tanesini tercih ederek işlem yapmanız gerekmektedir.

Kartın müşterilerine sunduğu pek çok imkan bulunmaktadır. Kartınız ile taksitle alışveriş yapabilir, yaptığınız alışverişlerden puan kazanabilirsiniz. Pek çok kampanyaya katılabilir ve çeşitli indirimlerden yararlanabilirsiniz. Günün her saatinde nakit avans çekebilirsiniz. Ayrıca kazandığınız puanlar ile bedava alışveriş yapabilirsiniz. Hem banka kartında hem de kredi kartında 3D güvenlik ayarını kullanarak güvenli alışveriş imkanlarından yararlanabilirsiniz. Yüksek limitli kredi kartı veren bankalar ile ilgili bilgi alarak hemen kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

Visa ya da Mastercard amblemi bulunan yurt içi ve yurt dışı mağazalarından alışveriş yapabilirsiniz. Kartınız ile taksitli avans çekmeniz durumunda yine alışveriş faiz oranında faiz ödemeniz gerekmektedir. Taksitli avans en çok 9 aylığına taksitlendirilebilir. Ekstrenizi zamanında ödemediğinizde yüzde 1,89 gecikme faizi uygulanacaktır. Kredi kartı başvurusunda bulunmak için tıklayınız. Bankanın gol, platin, genç, kobi ve personel kredi kartı ürünleri de bulunmaktadır.

ziraat-bankası-bankkart-combo
En İyi Kredi Kartı Bankkart Combo Ziraat Bankası

Halkbank Paraf Card

Halkbank’ ın kredi kartı ürünü olan Paraf ile anlaşmalı mağazalardan alışveriş yapabilir, puan kazanabilir ve alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz. Visa ya da Mastercard amblemi bulunan iş yerlerinden yapılacak olan alışverişlerde Paraf Para kazanabilirsiniz. Ayrıca ek kart sahipleri de Paraf Para imkanından yararlanabilir. Taksitlendirme imkanı sayesinde vade farkı ödemenize gerek kalmaz. Anlaşmalı mağazalardan alışveriş yapılması durumunda taksit erteleme ya da taksit ekleme avantajlarından yararlanabilirsiniz.

İnternet şubelerinden ya da Halkbank şubelerinden otomatik ödeme talimatı vererek faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Kartınız ile ödeyeceğiniz Telekom, GSM, doğalgaz, su ya da televizyon faturalarınıza vereceğiniz otomatik ödeme talimatlarından herhangi bir işlem ücreti talep edilmemektedir. PARAF boşluk  T.C kimlik numaranızı ve gelir tutarınızı yazarak 3452‘ ye gönderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Halkbank 0850 222 0 400 müşteri hizmetlerinden de kredi kartı başvurusu yapmanız mümkündür.

Kredi kartınız ile yapacağınız alışverişlerde akdi faiz oranı  yüzde 1,59‘ tır. Ekstre ödemelerinizi geciktirmeniz durumunda ise yüzde 1,89 faiz oranı uygulanacaktır. Asıl kartınız için ilk yıldan sonra 32 TL aylık aidat ödemeniz gerekmektedir. Aile fertleriniz ya da çalışanlarınız için ek kart çıkarabilirsiniz. İlk yıl ek kartlar için de herhangi bir ücret ödemezsiniz. İlk yıldan sonraki ek kart yıllık aidat tutarları ise 16 TL civarında olmaktadır.

halkbank-paraf-card
En İyi Kredi Kartı Paraf Card Halkbank

TEB Bonus Kart

Türk Ekonomi Bankası müşterilerine Bonus kredi kartı ürününü sunmaktadır. Kartınız ile yurt içi ve yurt dışından alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca otomatik ödeme talimatı vererek faturalarınızın düzenli ödenmesini sağlayabilirsiniz. Asıl kartınıza ek olarak bir kredi kartı çıkararak limitleri kendiniz kontrol edebilirsiniz. Kartın müşterilere sunduğu pek çok avantaj bulunmaktadır. Hafta içi yapacağınız 100 TL alışverişlerde, o hafta sonunda yapacağınız tiyatro ve sinema harcamalarında yüzde 50 oranında indirim kazanabilirsiniz. Kartınız ile harcama yapacağınıza dair taahhütte bulunarak 500 TL kazanmanız mümkün olmaktadır.

Banka kartı ile yapılacak olan tüm işlemler kredi kartı ile de yapılmaktadır. Kartınız ile nakit avans da çekebilir ve acil finansman ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.  0 850 200 0 666 numarasını arayarak bir talimat verebilir ve harcama bilgilerinizin size e-posta yolu ile gelmesini sağlayabilirsiniz. Kartınızda bulunan avans mil özelliği sayesinde herhangi bir yere  istediğiniz bir hava yolu şirketinden uçak bileti alabilirsiniz.

Türk Ekonomi Bankası’ nın alışveriş faiz oranı yüzde 1,59‘ dır. Gecikme faizi oranı ise yüzde 1,89 olmaktadır. Karttan çekilecek olan nakit avanslarda alışveriş faiz oranı üzerinden faiz uygulanacaktır. Kredi kartı aidatı 95 TL’ dir. Kartınızla yapacağınız nakit avans çekimlerinde faiz oranı dışında 5 TL nakit avans çekim ücreti talep edilecektir. World, Titanium, Bonus, Gold, Platinium gibi daha pek çok kredi kartı ürünü bulunmaktadır. Kredi kartı başvurusunda bulunmak için tıklayınız.

Vakıfbank World Card

Vakıfbank müşterilerine kredi kartı hizmeti sunan bankalar arasında yer almaktadır. Kartınızı yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinizde kartınızı kullanabilir ve taksit imkanından yararlanabilirsiniz. Kartınız ile yapacağınız alışverişler 3D secure sayesinde güvenli olacaktır. Kartınız ile 1 yıl boyunca 1000 TL harcama yapacağınıza dair bir söz verirseniz, harcamalarınız sonrası size gönderilecek olan ilk ekstrede 75 TL indirim kazanabilecek. 1500 TL harcama yapılacağına dair söz verilirse  100 TL, 2000 TL söze 250 TL indirim yapılacaktır. 10 bin TL harcama sözü verenler ise 300 TL indirim fırsatı kazanıyor.

Lukoil’ den yapacağınız akaryakıtlarda doldur geç özelliği sayesinde yüzde 5′ e varan indirimler elde edebilirsiniz. World Card ile yapacağınız alışverişlerde yüzde 1,59 faiz oranı üzerinden ücretlendirilirsiniz. Ekstrelerinizi ödemeyi geciktirmeniz durumunda yüzde 1,89 gecikme faizi işleyecektir. Başvuru formunu doldurarak kolayca kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Vakıfbank’ ın World Card dışında, öğrenciler ve takım taraftarları için sunduğu pek çok kredi kartı ürünü de bulunmaktadır. Bu kredi kartlarına banka şubelerinden ve internet üzerinden kolayca başvuru yapabilir, nakit avans çekme imkanlarından yararlanabilirsiniz.

vakıfbank-world-card
En İyi Kredi Kartı World Card Vakıfbank

Şekerbank Bonus Card

Şekerbank müşterilerine kredi kartı hizmeti sunan bankalar arasındadır. Bankanın 6 adet kredi kartı ürünü bulunmaktadır. Bonus, Bonus Emekli Personel, Emekli ve İştirak Çalışanları, Kıbrıskart, Şekerkart, Şekerkart ürünleri ile Şekerbank’ ın sunduğu avantajlı dünyanın içinde olmak isteyen müşteriler kolayca kart başvurusu yapabilir. Kartınız ile nakit avans çekebilir, alışveriş sonrası kazandığınız bonus puanlarınız ile daha sonra bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Visa ve Mastercard amblemi bulunan yurt içi ve yurt dışı iş yerlerinde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yapacağınız alışverişlerde yüzde 20′ ye varan oranlarda puan kazanabilirsiniz. Yapacağınız alışverişlerinizi kolayca taksitlendirebilir ve pek çok sektörden alışveriş yapabilirsiniz. Vereceğiniz düzenli ödeme talimatı ile faturalarınızın aksamadan ödenmesini sağlayabilirsiniz. GSM hatlarına kredi kartınız ile TL yükleyebilirsiniz. Elektrik, su ve internet faturalarını ödeme merkezlerine giderek ödeme zahmetinden bu sayede kurtulmuş olursunuz. 18 yaş altına banka ve kredi kartı veren bankalar bulunmaktadır. Bu bankalara kredi ve kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Turkcell faturalı hatlarına da otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Kartınız ile yapacağınız ilk harcamanızda 15 TL puan kazanırsınız. Puanlarınız biriktikçe bedava alışveriş yaparsınız. Güncel akdi faiz oranları yüzde 1,59 olacaktır. Standart kredi kartları için  93,33 TL yıllık kredi kartı aidatı ödemek gerekmektedir. Ek kartlarınız için ise 46,67 TL yıllık aidat ödemeniz gerekiyor. Nakit avans çekimlerinden alışveriş faiz oranı tutarında ücret talep edilmektedir.

BONUS boşluk T.C. kimlik numaranızı 1953‘ e göndererek kolayca kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. 0850 222 78 78 numarasını arayarak da kredi kartı talebinde bulunabilirsiniz.

şekerbank-bonus-card
Şekerbank Bonus Card

Garanti Bankası Bonus Card

Garanti Bankası’ nın kredi kartı ürünü olan Bonus Kart ile yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Banka müşterilerine her ay 300′ den fazla avantaj sunmaktadır. Aylık bin TL harcama yaparak 400 TL puan kazanabilirsiniz. Bonus üye alışveriş merkezlerinden yapacağınız harcamalarda pek çok imkandan yararlanabilirsiniz. Alışverişlerinizde hem bonus hem de money kazanabilirsiniz. Kartınız ile 5M, Migros Jet, Macrocenter’ dan yapacağınız harcamalarda indirim kazanabilirsiniz. 444 0 333 numarasını arayarak kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.

Garanti Bankası’ nın Bonus dışında pek çok kredi kartı ürünü bulunmaktadır. Flexi Card, Money Card, Amerikan Express, Miles Smiles, Money gibi kredi kartları ile de yüzde 1,59 akdi faiz oranı üzerinden harcamalar yapabilir, bu harcamaları taksitlendirerek geri ödeyebilirsiniz. Ekstrelerinizi geciktirmeniz durumunda yüzde 1,89 oranında gecikme faizi ödemek durumunda kalırsınız. İnternet üzerinden kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ayrıca Flexi kart başvurusu yaparak da pek çok avantajdan yararlanabilirsiniz. Taksitli alışveriş imkanından yararlanabilir, ayrıca kartınızın tasarımını kendiniz oluşturabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak kolayca kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Alışveriş faiz oranı yüzde 1,59‘ tır. Gecikme faiz oranı yüzde 1,89’ tir.

garanti-bankası-bonus-card
Garanti Bankası Bonus Card

Türkiye İş Bankası Maximum Card

Türkiye İş Bankası’ nın kredi kartı ürünü olan Maximum Card ile anlaşmalı olunan pek çok noktada alışveriş yapabilirsiniz. Yaptığınız alışverişleri taksitlendirebilirsiniz. Alışverişlerde Maxi Puan kazanarak bu biriken puanlarınızla bedava alışveriş yapabilirsiniz. Kartınızı Visa ve Master Card amblemi bulunan tüm yurt içi ve yurt dışı noktalarında kullanabilirsiniz. Yurt dışında yapılan alışverişlerde de puan kazanılabilmektedir.

Kartınız ile taksitli ya da nakit avans çekebilirsiniz. Kartın alışveriş faiz oranı yüzde 1,59′ tır. Nakit çekimlerinizde alışveriş faiz oranı üzerinden ücret ödersiniz. Kredi kartınız ile vadesiz TL hesaplarınıza erişebilir, hesaplarınıza para yatırabilirsiniz. Kartınız ile yurt dışında yapacağınız alışverişlerde de yabancı para birimleri üzerinden hesap özeti istemeniz durumunda, yurt dışı alışverişleri borç kaydedilecektir. Bankalarda bulunan en iyi kredi kartının hangisi olduğunu öğrenmek için linke tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Farklı yöntemler ile kart başvurusunda bulunabilirsiniz. MAXIMUM boşluk T.C. kimlik numaranızı yazarak 4402′ ye kısa mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca internet aracılığı ile ya da banka şubelerine giderek de kolayca kart başvurusunda bulunabilirsiniz. 0850 724 0 724 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak da kart başvuru talebinizi bankaya iletebilirsiniz. Maximum card’ın herhangi bir kart aidatı bulunmamaktadır. Alacağınız ek kartlarına da yıllık aidat ödemesi yapmazsınız. Ekstrenizi geciktirmeniz durumunda yüzde 1,8 oranında gecikme faizi ödersiniz.

türkiye-iş-bankası-maximum-card
İş Bankası Maximum Card

Kimlik numaranızı, gelir bilginizi ve cep telefonu numaranızı yazarak hemen kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Bankanın daha pek çok kredi kartı ürünü bulunmaktadır.

Yapı Kredi World Card

Yapı Kredi World Card ürünü ile müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını karşılıyor ve yapılan alışverişlerde taksitlendirme imkanı sağlıyor. Kartınız ile yapacağınız alışverişlerde World puan kazanabilir ve bu kazandığınız puanlar ile bedava alışveriş yapabilirsiniz. Kartınız ile Turkcell hatlarınıza TL yükleyebilirsiniz. Kart ile taksitli avans kullanarak acil finansman ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Taksitli avans çekme işlemlerine en az 5, en fazla 12 taksit uygulanmaktadır. 444 0 444 numarasını arayarak kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Allianz bireysel emeklilik ödemelerinizi kredi kartınız ile yapabilir, yıllık kart aidatınızı biriken World puanlarınız ile ödeyebilirsiniz.

yapı-kredi-world-card
En İyi Kredi Kartı Yapı Kredi World Card

Kredi kartınız ile havale ve EFT işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Şayet hesabınızda TL yoksa, para gönderebilirsiniz. Ödemelerinizi maksimum 12 taksit ve yüzde 1,99 faiz oranı ile yapabilirsiniz. Kartın alışveriş faiz oranı yüzde 1,59‘ tır. Ekstrelerinizi vaktinde ödememeniz durumunda yüzde 1,89 gecikme faizi uygulanır. Kredi kartınızdan ilk yıl herhangi bir ücret talep edilmemektedir. İlk yıldan sonra asıl kartlarınız için 104  TL, ek kartlarınız için ise 52 TL ücret talep edilecektir.

İNG Bonus Card

İNG Bankası müşterilerine Bonus Card, Premium, Platinium, Business gibi kredi kartı ürünleri sunmaktadır. En avantajlı kredi kartlarından olan Bonus kart ile puan kazanabilir ve kazandığınız puanlar ile bedava alışveriş yapabilirsiniz. Kartınız ile ilgili istediğiniz soruları asistan hizmetine sorabilir, çilingir, acil sağlık hizmeti gibi pek çok hizmeti ücretsiz olarak katınız ile karşılayabilirsiniz. Kartınızın e-ticaret ya da mail order sistemleri isteğe bağlı olarak açılmaktadır. Kartınızı teslim almanız durumunda bu hizmetlerin kapalı olduğunu görürseniz bankanız ile iletişime geçiniz.

ing-bonus-card
En İyi Kredi Kartı İNG Bonus Card

Kredi kartınızın güncel kampanyaları hakkında bilgi almak için tıklayınız. Kartınız ile çekeceğiniz nakit avanslarda yüzde 4 oranında komisyon talep edilecektir. Ayrıca kartınız ile yapacağınız alışverişlerin akdi faiz oranı yüzde 1,59′ tır. Gecikme faiz oranı ise yüzde 1,89‘ tir.

Bonus kredi kartı başvurusu yaparak hemen puan kazanmaya başlayabilirsiniz.

QNB Finansbank Card Finans

Finansbank’ ın kredi kartı ürünü olan Card Finans ile yapacağınız alışverişlerden hediye para kazanabilir ve 1500 TL’ ye kadar bedava alışveriş yapabilirsiniz. Kolay taksit imkanı ile 50 TL ve üzerindeki harcamaları taksitlendirmeniz mümkün olmaktadır. Kefil talep edilmeden ve herhangi bir formaliteye gerek kalmaksızın acil finansman ihtiyaçlarınızı çekeceğiniz nakit avans ile karşılayabilirsiniz.

Kredi kartınız ile yapacağınız akaryakıt alımlarında ve market harcamalarında yüzde 5′ e varan indirim kazanır, otomatik ödeme talimatı vererek, faturalarınıza vereceğiniz ücretsiz ödeme talimatı ödeme noktalarına gitme derdinden kurtulmuş olursunuz. Kredi kartı borcunuzun asgari tutarını ödedikten sonra 6,9 ya da 12 taksit yapabilirsiniz.  Kredi kartınız ile yapacağınız alışverişlerde uygulanacak akdi faiz oranı yüzde 1,59 olacaktır. 

qnb-finansbank-card-finans
En İyi Kredi Kartı Card Finans

HSBC Advantage Kredi Kartı

Bankanın müşterilerine sunduğu pek çok kredi kartı ürünü bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Advantage karttır. Standart kartınız ile Visa ve MasterCard amblemi bulunan yurt içi ve yurt dışı noktalarından alışveriş yapabilir ve yaptığınız alışverişleri taksitlendirebilirsiniz. Kartınız ile nakit avans çekebilirsiniz. Üstelik HSBC ATM’ si aramanıza gerek yoktur. İstediğiniz bankanın ATM’ sine giderek kartınız ile acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için para çekebilirsiniz. Kartınız ile yapacağınız alışverişlerden nakit puan ya da tatil puan kazanabilirsiniz. Kayıp ve çalıntı durumlarında ücretsiz olarak kart yenileme talebinizi bankaya iletebilirsiniz.

Limit olmaksızın ek kart çıkarabilir ve bu kartlardan nakit çekme durumunu kendi isteğinize göre ayarlayabilirsiniz. Avis’ ten kiralayacağınız araçlarda ve Prago transferlerinden yüzde 25 indirim kazanırsınız. 0850 211 0 111 müşteri hizmetlerini arayarak kolayca kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Kartınızdan yapacağınız nakit çekim işlemlerinde alışveriş faiz oranı olan yüzde 1,59 oranı kullanılacaktır.

Asıl kartınız için ödeyeceğiniz yıllık kart aidatı 136 TL’ dir. Ek kartlarınız için ayrı ayrı 62 TL ödemeniz gerekmektedir.

hsbc-advantage-kredi-kartı
En İyi Kredi Kartı Advantage Kredi Kartı

Odeabank Banko Card

Odeobank da müşterilerine pek çok kredi kartı hizmeti vermektedir. Banko Card ile yapacağınız alışverişlerinizden chip para kazanabilir ve kazandığınız puanlarınız ile bedava alışveriş yapabilirsiniz. Kartınız ile üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerinizi 3 taksit halinde ödeyebilirsiniz. Kartın akdi faiz oranı yüzde 1,59’tır. Diğer bankalara nazaran bu oran oldukça düşüktür. Ziraat Bankası’ ndan ve katılım bankalarından sonra faiz oranı en az kredi kartı olduğunu söylemek mümkündür.

Kartınız ile Turkcell hattına ait işlemlerinizi yapabilir, cep telefonunuza TL yükleyebilirsiniz. Atlas Card ile yapacağınız alışverişlerden uçak mili kazanabilirsiniz. Hızlı kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Anadolubank World Card

Anadolu Bank World Card isimli kartı ile müşterilerinin alışverişlerini taksitlendiriyor ve acil nakit ihtiyaçlarını karşılıyor. Üye iş yerlerinden yapılacak olan alışverişlerde World Puan kazanabilir ve bu puanlarınız ile bedava alışveriş yapabilirsiniz. Kartınızı sadece yurt içinde değil Visa ve Mastercard amblemi gördüğünüz iş yerlerinde kullanabilirsiniz. Kartın akdi faiz oranı yüzde 1,59‘ tır. Klasik kartınızın yıllık kullanım ücreti 75 TL’ dir. Kartın yıllık aidatı ekstrenize yansıtılacaktır.

Kredi kartı 3 yıl geçerli olmaktadır. Ek kart çıkarabilir, ailenize ve yakınlarınıza bu kartı kullanmaları için verebilir ve kartın limitini kendiniz ayarlayabilirsiniz. Kart ödemeleriniz için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Yapacağınız alışverişlerinizde World Puan kazanabilir ve bu puanlarınız ile bedava alışveriş yapabilirsiniz. Yut içi ve yurt dışında Visa ve Master Card amblemi gördüğünüz her noktada alışveriş yapabilirsiniz. Kazandığınız her World Paun 0,005 TL ‘ ye tekabül edecektir. Ülkemiz içinde kartınızdan nakit avans çekebilir ve yurt dışında bulunduğunuz ülkelerde, o ülkelerin para birimlerinden nakit avans çekebilirsiniz.

anadolu-bank-world-card
En İyi Kredi Kartı Anadolubank World Card

Kart başvuruları Anadolu Bank şubelerinden alınmaktadır.

Fibabanka Ücretsiz Kart

Fibabanka müşterilerine ücretsiz kredi kartı hizmeti sunan bankalar arasında yer almaktadır. Kartınız ile yurt içi ve yurt dışı alışveriş merkezlerinde alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca kredi kartınıza bağlı olarak ek kart çıkarabilir ve bu kartın limitinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Acil finansman ihtiyaçlarınız için kartınızdan nakit avans çekebilirsiniz. Kartınızdan herhangi bir ücret talep edilmemektedir. 444 88 88 numarasını arayarak ya da banka şubelerine giderek kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kartın akdi faiz oranı yüzde 1,59’tır. Kayıp ve çalıntı durumlarında kartlarınızı yenileyebilirsiniz. Ek kartlarınız için 5 TL kart yenileme ücreti talep edilecektir.

Albaraka World Klasik Kart

Albaraka Türk Katılım Bankası müşterilerine World Card ismi ile kredi kartı hizmeti sunan bankalar arasında yer almaktadır. Kartınız ile yapacağınız alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz. Alışverişlerinizden puan kazanabilir ve kazandığınız puanlarınız ile alışveriş yapabilirsiniz. Temassız özelliği sayesinde kart çekimine gerek kalmadan kolayca ödeme yapabilirsiniz. Kartın yıllık aidatı 70 TL’ dir. Ek kartlarınız için ise 35 TL ödeme yapmanız gerekir.

Kartın gecikme faizi oranı yüzde 1,89′ tir. 

albaraka-world-klasik-kart
World Klasik Kart

Kuveyt Türk Sağlam Kart

Kuveyt Türk, Sağlam Kart ile herhangi bir kart ücreti ödemeden 5 taksit imkanı sunmaktadır. Eğitim ve sağlık sektöründe harcamalarınızı kartınız ile yapabilirsiniz. Sigorta ödemeleri, cep telefonu cihazı alımı, market, kuyum ve akaryakıt harcamalarınız dışında tüm alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz. Kartın asgari ödeme diye bir özelliği yoktur. Hesap kesim tarihinde kart sahipleri borçlarının tamamını ödemek durumundadır.

Kart ücreti ödemeden, acil finansman ihtiyaçlarınızı nakit avans özelliği sayesinde karşılayabilirsiniz. Yıl boyunca 200 TL ve üzeri harcama yapacak olan banka müşterilerine 50 TL değerinde puan verilmektedir. Puanlarınız ile bedava alışveriş yapabilirsiniz. Kartın Klasik, Gold ve Platin özelliklerini de kullanabilirsiniz. Üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde indirim kazanarak tasarruf yapabilirsiniz. Kartın akdi faiz oranı yüzde 1,59 ‘dur.

kuveyttürk-sağlam-kart
Sağlam Kart Kuveyt Türk

Türkiye Finans Happy Card

Happy Card ile yapacağınız alışverişleri taksitlendirebilir ve puan kazanabilirsiniz. Kartın bonus özelliği sayesinde biriken puanlarınız ile alışveriş yapabilirsiniz. Sadece ülkemizde değil yurt dışında da kartınızı kullanabilir ve bu puanlarınızı biriktirerek bedava alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. 0850 222 2244 müşteri hizmetlerini arayarak kart başvurusunda bulunabilirsiniz. HAPPY boşluk T.C. kimlik numaranızı yazarak sms aracılığı ile de kart başvurusu yapabilirsiniz. Online olarak kart başvurusunda bulunmanız da mümkündür.

Siz de bu kredi kartlarından herhangi birine başvurarak harcamalarınızı taksitlendirebilir, nakit avans ya da taksitli avans çekebilir, yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da alışveriş yapabilirsiniz. SMS ya da internet bankacılığı aracılığı ile başvuru yapabileceğiniz gibi, size en yakın banka şubelerine de gelir belgeniz ve kimlik fotokopiniz ile giderek kolayca kredi kartı talebinde bulunabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.