Esnafa 6 Ay Ödemesiz 50 Bin Lira Kredi

04.01.2023
Esnafa 6 Ay Ödemesiz 50 Bin Lira Kredi

”Şekerbank Esnafın Kapısı Açık Kalsın” diye Esnafa özel 50 bin liraya kadar 36 ay vadeli 6 ay ay geri ödemesiz kredi desteği verileceği açıklandı.

TESK ile Şekerbank işbirliği kapsamında ”TESK destek paketini” hayata geçirdi. Paket kapsamında esnaflara kredi verilecek.

50 Bin liraya kadar 36 ay vadeli esnaf kredisi 6 ay ödemesiz avantajlı faiz oranları ile verilecek. TESK esnafa destek paketi ile esnaflar bu zorlu pandemi sürecini rahat atlatabilecek. İlk 6 ay geri ödemesiz çok cazip faiz oranları ile kullandırılacak olan kredinin başvuruları başladı. Kredi TESK üyesi esnaflara kullandırılacaktır.

Şekerbank ‘Kapımız Esnafa Açık’ TESK Destek Paketi

Şekerbank, “Kapımız Esnafa Açık” platformu kapsamında esnafın nakit ihtiyacını ilave avantajlar sağlayarak karşılamak üzere Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) ile büyük bir iş birliği gerçekleştirdi. TESK ile imzalanan iş birliği çerçevesinde Şekerbank’ın sunduğu 6 aya kadar ödemesiz avantajlı finansman olanaklarının yanı sıra, esnafa pek çok hizmetten de ücretsiz yararlanabilme fırsatı sunulacak.

Şekerbank Esnafa 50 Bin lira Kredi Desteği Başvuruları

Başvurular; Şekerbank Mobil Şubeden yapılabilecek. Başvuruları Şekerbank Mobil Şube linkleri üzerinden gerçekleştirilecek. Şekerbank mobil şubeyi cep telefonunuza indirerek gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru linkleri ise;

Esnafın Kapısı Hep Açık Kalsın diye Kredisi Mobilde!

TESK Başkanı tarafından esnafların pandemi sürecini en rahat şekilde atlatabilmeleri amacıyla hayata geçirilen yeni kredi paketi sayesinde esnaflar rahat bir nefes alabilecek.

İsterlerse ilk 6 ay taksit erteleme fırsatlarından yararlanarak 3 yıl boyunca kredi ödemelrini yapabilecekler.

TESK üyesi esnaf müşteriler Şekerbank mobil şubeden yapacakları başvurular ile ilk 6 ay ödemesiz taksitlendirme talep edebilecek ve 12. taksite kadar düşük tutarlarda ödeme seçeneğinden yararlanabilecektir.

Nakit desteğinin yanındaŞekerbank banka kartları da verilecek.Ücretsiz havale ve Eft işlemleri avantajları da sağlanacak olan kredinin detayları şu şekilde olacaktır.

TESK Esnafa Destek Paketi

Kredinin Detayları;

  • Faiz: Avantajlı faiz oranı
  • Vadesi: 36 ay vade imkanı
  • Ödemeler: 6 ay ödemesiz dönemli 50.000 TL ye kadar artan taksitli kredi imkanı
  • 5 bin TL’ye kadar Kredi Mevduat Hesabı
  • 5 bin TL’ye kadar Üreten/Business Kart verilecek.
  • İnternet ve mobil kanaldan yapılacak EFT/Havale işlemleri bir yıl süre ile ücretsiz
  • POS inaktiflik ücret ve Çek Karnesi ücret muafiyeti (Alınacak ilk 10 yapraklı çek karnesi için geçerlidir.

Şekerbank ile TESK iş birliği kapsamında esnafların ‘’50 bin liraya kadar olan nakit ihtiyacını karşılamak amacıyla 36 aya varan vadeler ve avantajlı faiz oranlarıyla 6 aya kadar ödemesiz avantajlı kullandırılacak olan kredi ile başvurularını kaçırmayın.

Konu ile açıklama yapan TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken;

Covid-19 salgınıyla mücadele kapsamında alınan önlemlerden olumsuz etkilenen yaklaşık 2 milyon esnaf ve sanatkarın destek taleplerinin arttığını ve bu süreçte oldukça zor günlerden geçen esnaf ve sanatkarların rahat nefes almaları ve yaşadıkları sıkıntıları asgariye indirmek için her alanda çalışma başlattıklarını açıkladı.

Esnaf kredisi için gerekli evraklar içeriğimizden de bilgi alabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.