İstanbul’da Senet İmzalatıp Kredi Veren Firmalar (ANINDA NAKİT)

04.01.2023
İstanbul’da Senet İmzalatıp Kredi Veren Firmalar (ANINDA NAKİT)

İstanbul’da senetle kredi veren yerlere başvuru yaparak, adres ve telefon bilgileri ile en kolay yoldan iletişim sağlayarak, genelde 1 yıl olmak kaydıyla toplamda 4-5 seneye kadar borç para alınabilir. Yasal olmayan yolları tavsiye etmemekle birlikte Anadolu veya Avrupa’da nakite ihtiyaç duymakta iseniz, bu yöntemleri deneyin ve bu adresleri inceleyin.

Hiçbir Oda, Birlik ve Resmi Kuruluş senetle altın satmamaktadır. Senetle alışveriş tüketici ile mal sahibi arasında meydana gelebilecek  bir alışverişin sonucu olarak ortaya çıkabilir.

BURMA BİLEZİK

Avrupa yakasında birçok altın satışı yapan kuyumcu bulunmaktadır. Bu sarraflar genelde kredi kartı ile satışı tercih ederler. Ancak güven kazanan müşterilerine altının sonra teslim edilmesi suretiyle elden taksitle satışları da mevcuttur.

İstanbul Senetle Altın Satan Kuyumcular ve Adresleri
Ümraniye’de Senetle Altın Satan Kuyumcular ve Adresleri

Bu bölgelerde kuyumculardan elden taksitle altın alma imkanınız bulunabilir. Ancak bu adreslerde senetle altın verildiğini söylemiyoruz. Bu tamamen sarraf esnafı ile aranızda ki anlaşmaya bağlı bir durumdur.

İnternetten araştırma yaptığınızda şu firmalara da rastlarsınız:

 • Mecidiyeköy Taksitli altın satışı
 • Avrupa Yakası Altın Sepeti 
 • Arnavutköy Altıncısı
 • Senetle Altın Pendik

Bunun haricinde sizde internette “Avrupa yakasında senetle altın satan yerler” araması yapabilirsiniz.

Bağcılar ve Mecidiyeköy Borç Para Veren Veriyorum Diyenler ve Hayırseverler

Taşı toprağı altın olan bu şehirde binlerce yardımsever olduğu gibi, zor durumda olup paraya ihtiyaç duyan kişilerin ceplerinde ki 3 kuruşa göz diken tefeciler de bulunmaktadır. Zira gerçek ihtiyaç sahipleri mevzuata uygun şekilde başvuru yaptıklarında mutlaka buna karşılık bulacaklardır. Ancak tefecilere gidip başvuranlar, her türlü evrakı ve senedi imzalamak isteyenlerin zaten parayı geri ödemeyecekleri bellidir.

Eğer tüm bankalara borcunuz varsa, kredi kartlarından eksiye düşmüşseniz, siciliniz bozuksa, bankalardan, ikrazatçı kurumlardan, faktoringlerden kredi almanız çok zordur. Hatta bankaların verdiği 1.000 – 5.000 TL. arasında küçük meblağları içeren mini kredilerinden dahi olumsuz yanıt alabilirsiniz. Sizin bu durumda yapacağız en iyi yol para yardımı yapan İstanbul’da bulunan hayırsever ve yardımsever vatandaşlara başvurmaktır.

Arnavutköy  ve Şişli civarında bol olan kuyumcuların hiçbirinden elden taksitle altın ve gümüş satın alamadıysanız, elden taksitle cep telefonu satan yerler olumsuz dönüş yapmış ise başka çareniz yok gibi görünüyor.

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar

Hiçbir banka borç batağında olan bir vatandaşa kredi vermez. Bu durumda iseniz sizin için en uygunu “Kredinizi biz çekelim, taksitlerini siz ödeyin” modelidir. Bunun içinde mutlaka ve mutlaka bir firma ile anlaşma yapmak yerine bir yakınınızdan destek almalısınız. Çünkü bu kadar zor durumda olan birine faktoring şirketlerinin veya ikrazatçıların olumlu yanıt vermesi çok zordur. KKB notunuz düşük olsada 800’ün altında değilse aşağıdaki bankalara başvurabilirsiniz;

 • Enpara maaş bordrosuz internetten kredi
 • CEPTETEB Gelir belgesiz evraksız finansman
 • NKolay sicili bozuk olanlara verilen kredi
 • Tüm bankaların kredili mevduat limitleri
 • Kredi kartlarının 2.000 TL. civarındaki bakiyeleri
 • Akbank Direk 30.000 TL. internetten verilen gelir belgesiz kredi

Yukarıda yazılan 6 seçenek sizin için ŞONS ŞANS KREDİSİ olabilir. Bu sebeple iyi araştırmanızı ve bankalara mobil bankacılık hizmetleri üzerinden başvurmanızı öneririz. Eğer bankaya giderseniz sizden mutlaka gelir belgesi talep edeceklerdir. Maaş bordronuz yok ise bu yolu deneyin derim.

 • Şişli’de 19 Mayıs, Meşrutiyet, Bozkurt, Halaskargazi, Teşvikiye, Maslak, Pangaltı, Mecidiyeköy semtlerinde,
 • Bağcılar’da ; Güneşli, Kemalpaşa ve Mahmutbey bölgelerinde,
 • Avrupa Üsküdar’da; Beylerbeyi, Altunizade, Kandilli, Mimarsinan, Acıbadem
 • Anadolu Maltepe: İdealtepe, Küçükyalı, Zümrütevler
 • Sultenbeyli ve Samandıra’da Necipfazıl ve Mimar sinan bölgelerinde para yardımı yapan hayırsever vatandaşlarımızın olduğu, bu bölgede bulunan dernekler ve vakıflardan da belirli miktarlarda ekonomik yardım alınabileceği bilinmektedir.

Bu firma ve kuruluşlar yılında birçok vatandaşa acil para bulma yöntemi sağlamıştır. Bankalardan özellikle 18 yaşında küçük olan, geliri olmayan, kredi kartı veya herhangi bir kredi ödemenizde sorun yaşayarak zamanında ödeme yapamayan ve kredi notu düşük olan, başvuru yapılan kredi limitinin aile gelirinden ve aylık gelir bütçesinin %50 sinden daha fazla olması nedeniyle kredi çıkmayan kişiler bu yollara başvuru yaparlar.

Elden Taksitle Kredi Bulunur mu?

İstanbul’da senetle kredi veren kuyumcular olduğu gibi, elden taksitle otomobil alma imkanı, ev-kur benzeri alışveriş merkezlerinden taksitli alışverişi paraya çevirme imkanları mevcuttur.

Dha da fenası avukatlık olup icralık durumda olan ve bu nedenlerden dolayı kredi geçmiş sicili bozuk sayılan ve kredi notu düşürülen ve bankaların kara listede yer alan veya başka finansman kuruluşundan alınan kredi nedenleri gibi birçok farklı nedenlerden dolayı kredi finansmanına erişiminin önünde engeller bulunan, kredi alamayan  vatandaşlarımız için borç para bulabilecekleri firmalar ve Kredi Çekemeyenlere Borç Para İmkanı sunan firmaları araştırdık.

Anadolu ve Avrupa Yakası

Bankalar ile geçmişte sorun yaşamayan, kredi notu yüksek olan ve kredi sicili temiz olan 18 yaşını dolduran ve gelir belgesine sahip olan sabit düzenli bir geliri bulunan kişiler bankalardan ve finansman kuruluşlarına başvuru da bulunarak nakit ihtiyaçlarını yasal olarak kolaylıkla karşılamak için bankaların ihtiyaç kredisi, taşıt ve konut kredisi ürünlerine başvuruda bulunarak finansman sahibi olabilirler.

En yaygın senetle kredi verilen Semtleri şunlardır:

 • Kağıthane
 • Bağcılar
 • Ümraniye
 • Üsküdar

Bunun haricinde bankalardan kredi çekemeyen özellikle de sicili temiz olmayan ve kredi notu düşük olan İstanbul’ daki işletme sahipleri, kobi esnaf ve tüccar olan vatandaşlarımız borç para veren yerler ve senet karşılığında borç veren finansman kuruluşlarına mecburen başvuru yaparak borçlarını ödeme imkanı bulmaktadır. Borç para veren yerler aylık taksitler halinde yüksek faiz oranları ile istenilen vadelerde ve miktarlarda aylık senet düzenleyerek elden borç para vermekte ve ödemelerin zamanında yapılmasını talep etmektedir. Kredi notu düşük be kara listedeki kişilerin çoğunlukla tercih ettiği bu firmalardan borç para alırken özellikle ödeme günlerine dikkat edilmelidir. Aksi takdirde daha da zor durumlarla karşılaşılabilmektedir.

Avrupa Yakası mı? Anadolu mu?

Anadolu yakası ve Avrupa yakasında yer alan ilçelerde ikamet eden ve borç paraya sıkışmış olan vatandaşlarımız öncelikle bankaların ihtiyaç kredilerinde başvuruda bulunarak kredi alma yolunu denemelidir. Yukarıda saydığımız nedenlerden ötürü kendilerine kredi çıkmayanlar ise mecburen de olsa borç para veren yerler ile iletişime geçerek borç para bulabilirler. Bağcılar, Ümraniye, Kadıköy, Beşiktaş, Büyükçekmece, Fatih, Esenler gibi semtlerde kara listede olanlara kredi veren birçok firma mevcuttur.

Artan nüfus yoğunluğu nedeniyle yaşam şartlarının her geçen gün eskisini aratan ve mega kentimiz. Dolayısıyla Anadolu ve Avrupa yakasında birçok işletme ve kobilerimiz mevcut. Bankalardan herhangi bir nedenden dolayı kredi alamayan esnaf, memur yada işçilerimize alternatif olarak birçok nakit finansmanı sağlayacak danışmanlık şirketleri mevcuttur. BDDK ile anlaşmalı olarak borç para veren faktoring şirketlerinin  adres ve telefonlarına ulaşabilirsiniz.

İstanbul Kredi Çekemeyenlere Borç Para İmkanı
İstanbul Kredi Çekemeyenlere Borç Para İmkanı

İstanbul’da faaliyet gösteren faktoring firmaları faturalı alacakları için işletmelerin her zaman yanında yer alan faktoringler ile faks ve EFT yolları ile üzerinden de ülkemizdeki diğer illerdeki İzmir, Ankara’da faaliyet gösteren tüccarlarımız için hizmet vermektedir. Şirketler ve bireysel müşteriler için kredi imkanı sağlayan bu firmalardan danışmanlık hizmeti alarak borç para bulmanın yollarını deneyebilirsiniz.

Faturalı Senetleri Mevzuata Uygun Olması Durumunda Paraya Çevirebilen Yasal Faktöring Şirketleri İletişim

Faktoring şirketlerinden bazıları şunlardır:

 1. Acar Faktöring; İçerenköy Mahallesi, Alanaldı Cad./sibel Sok. No:19, 34752 Ataşehir
 2. Şirinoğlu Faktöring; Levent Mahallesi, Büyükdere Caddesi, Yapı Kredi Plaza, C Blok Kat: 14 Beşiktaş,
 3. Tam Faktoring Şubesi:  Hürriyet Bulvarı No: 14/15 SKYPORT Residence, Beylikdüzü (GENEL MÜDÜRLÜK ADRESİ : Cemal Sahir Sok. 26/28 Profilo Plaza A Blok K.2 Mecidiyeköy Şişli)
 4. Tuna faktöring; Hobyar Mahallesi, Ankara Cad. Monero İş Merkezi D:221, 34112 Fatih
 5. Lider Faktöring; MuratPaşa Mah. Uluyol Cad. No:17-19 Istanbul Tower K:4 D:16, Bayrampaşa
 6. Çözüm Faktöring; Gülsuyu, E-5 Yanyol Kartal İş Merkezi No:63, 34848 Kartal

 ve daha birçok faktöring şirketi ülkemizin çeşitli illerinde yer alan işletme sahiplerinin, Kobilerin  ve Esnaf ve tüccarların acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak üzere borç para vermektedir.

Tarımsal faaliyetler için hayvan kredisi çekmek isterseniz eğer, borç şeklinde almanız mümkün değildir.

Çeşitli ilçelerde da ikamet eden birçok esnaf, tüccar ve KOBİ gibi işletme sahipleri ve bireysel olarak nakite ihtiyaç duyan kişiler borç para veren yerlerden senetle para almak isteyenler ihtiyacınız olan miktarı ve geri ödeme gücünüzü çalıştığınız mesleğinizi yazarak ilan bırakabilir ve 300, 400 lira gibi düşük komisyonlar ödeyerek istediğiniz meblağlarda senetle borç para bulabilirsiniz.

 • Elden taksitle cep telefonu satın alın. (Evkur, Bayraktar AVM, Çetintaş gibi firmalara başvurun.)
 • Elektronik ürün satın alın. (Elden taksitle Arçelik, Beko, Vestel, Bosh gibi firmalardan elektronik ürün alın.)
 • Kredi kartınız var ise nakit avans ve kredili mevduat limitini kullanın.
 • Siciliniz bozuksa, bankaların mobil uygulamalarından evraksız En Hızlı Kredi gibi kampanyalarına başvurun.
Elden Taksitle Kredi İmkanı

ELDEN TAKSİTLE SATIŞ YAPAN EV-KUR ŞUBELERİ VE ADRESLERİ

Ümraniye Evkur Şubesi: Atatürk Mahallesi, Alemdağ Cd. No:106, Ümraniye

Kadıköy Şubesi : Söğütlüçeşme Cad. Direkli Han, No:21, Kadıköy

Parseller Şubesi: Yenigün Mahallesi, Bağcılar Cd. No:179, Bağcılar

Mehmet Akif Ersoy Mah. Fatih Bulvarı, No:139, Sultanbeyli

Avcılar Merkez: Merkez Mahallesi, Marmara Sk. No:25, Avcılar

Yenigün Mahallesi, Bağcılar Cd. No:179, 34200 Bağcılar

Ömer Avni Mh., Selmanağa Bostanı Sk. No:28, 34660 Üsküdar

Gültepe: Ortabayır Mahallesi, Talatpaşa Cd. 92/A-B, 34403 Kağıthane

İstanbul da Senetle Satış Yapan Ev-kur Mağazaları
Ev-kur Mağazaları

Gaziosmanpaşa evkur: Bağlarbaşı Mahallesi, Bağlarbaşı Cd. No:35, Gaziosmanpaşa

Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi, Halk Cad. No:4, 34672 Üsküdar/Istanbul

Sancaktepe Mahallesi, Çarşı Sk. No:61, 34200 Bağcılar / Güngören

Nine Hatun Mahallesi, Davutpaşa Cd. No:18, Esenler

Bozdurma Telefon Alan Merve Hanımın Tavsiyesi;

Ben  avrupa yakasında oturuyorum. Geçen yıl paraya ihtiyacım vardır ve senetle telefon aldım. Önceleri bnakaların hepsini dolaştım. Yukarıda yazılan bankalar var ya, Odebank, HSBC, Akbank gibi tüm bulunan 10 civarı bankayı gezdim. Bu bankaların hepsinden olumsuz yanıt aldım. Çünkü benim kredi notum çok düşüktü. Daha sonra tefeciler var dediler ve bende tefecileri ziyaret etmeye karar verdim. Şişli, Sarıyer ve Mecidiyeköy bölgesinde çok tefeci varmış. Ancak bunlarında faiz oranları aylık %4 civarında imiş. Denize düşen yılana sarılır misali gittim görüştüm ama onlarda bir sürü senet imzalatıp beni zor duruma sokmaya çalışıyorlar.

Maddi olarak sıkıntıda olduğum bu günlerde bir olarak çareyi mağazalar ve taksitli satışta buldum. Burada elden taksitle alışveriş imkanı sunan bir sürü mağaza var. Evkur mağazaları ve bayraktan alışveriş buna örnek teşkil ediyor. İsmini vermeyeyim Üsküdar‘da böyle bir mağazadan senetle telefon aldım. Telefonun o zaman ki değeri 3.000 TL. civarında idi. Mağazadan 24 ay taksitle aldığım için bana baya pahalıya geldi. İşin aslı ben bin lira fazla verdim ve 4 bin liraya satın aldım. Önceleri bir süre kullanmayı da düşündüm ama fiyatı düşer diye kutusunu bile açmadım. Ne de olsa İstanbul’dayız, kim kime, dum duma. Cihazı alıp hemen telefonculara gittim. Merter, Eminönü, Üsküdar, Beşiktaş, Maltepe hemen hemen tüm semtler de sizinde bildiğini gibi telefoncular çarşıları var. Maksat acil paraya ihtiyacımı gidermek olsa da, zarar etmemek için hem Avrupa yakasında, hemde Anadolu yakasında bir sürü telefoncudan fiyat aldım.

En yüksek veren telefoncuya senet imzalayarak 4 bin liraya satın aldığım telefonu 2.500 TL.’ye sattım. Henüz telefon 4 günlüktü. Bu süre zarfında kendimce ufak bir hesaplama yaptım.

 • 3.000 liralık telefonu 4 bin liraya senetle satın aldım. 1.000 TL ZARAR ETTİM.
 • 4.000 TL.’ye aldığım telefonu 2.500 TL.’ye sattım. 1.500 TL. ZARAR.
 • Gittim geldim, yol parası vs. harcamalar içinde 200 TL. zararım oldu.
 • Tüm bunları topladığımızda bu ticaretten 24 ay taksitle 2.700 TL. zararım oldu.

Şuan ben 24 ay taksitle 4.000 TL.’ye satın aldığım telefonun borcunu ödüyorum. Ama şöyle bir durum söz konusu oldu. O gün benim paraya çok ihtiyacım vardı ve ne bir bankadan, ne tefeciden, ne de amca dayı halamdan para alamadım. İnsan zor duruma düşünce tüm kapılar yüzüne kapanıyor. Bir sürü zarar etsem de o gün ihtiyacım olan parayı buldum ve şuan taksit taksit geri ödüyorum.

Bunun külli zarar olduğunu bende biliyorum ama ilk başta da dediğim gibi denize düşen yılana sarılıyor. Hele hele buralarda oturuyorsan, iyice battın demektir.

Bozdurma Cep Telefonu Satan Çok Sayıda Mağaza Mevcuttur!

2.500 TL. için senetle elden her ay 167 TL. ödeme yapıyorum. 2 sene sonunda 4 bin lira borcumu ödemiş olacağım. Sağolsunlar firma 3-5 gün gecikme içinde herhangi bir şey söylemiyor. Eğer bir bankadan kredi çekseydim şöyle bir tablo ortaya çıkacaktır.

Eğer herhangi bir bankadan 2.500 TL. kredi çekseydim aylık faiz oranı muhtemelen %2,5 civarında olacaktı. Benim bu oranla ihtiyaç kredisi çektiğimi düşünün. Hangi bankaya giderseniz gidin ortalama faizler şuan için böyledir.

Bu kredi için ortalama 100 TL. dosya masrafı ve 200-300 Tl. sigorta masrafı ödeyecektim. Ayrıca 4 yıllık bir kredi olduğu için her yıl bu sigorta ve benzeri giderler yenilenecek ve benden her yıl ARALIK ayında telefon ederek ücret keseceklerini söyleyeceklerdi. Bunun sonunda ortaya şu tablo çıkacaktı.

2.500 liranın 48 ay taksitli aylık %2,5  faizli taksit ödemesi 98,94 TL. olacaktı. 4 sene sonunda geriye ödeyeceğim taksit miktarı ise şudur; 4,749,12 TL

Çevrem beni bozdurma telefon alıp tefeciye para kaptırdığımı düşünüp yadırgasa da, ben her türlü alıp satarken ticaret konusunda zararda olsam da şu açıdan kâr ettim.

 1. KİMSEYE FAİZ ÖDEMEDİM. (Pahalı almam ucuz satmam ticaretin bir gereğidir)
 2. KİMSEYE BOYUN EĞMEDİM (Borç istemedim, dilenmedim, yalvarmadım)

Bu hesaplama sonucunda bangır bangır bağıran ve düşük faizli kredi verdiğini söyleyen bankaların ne kadar hesapsız olduğunu gördüğünüzü düşünüyorum.

YORUMLAR

 1. Mahsum dedi ki:

  Bana borç para lazım senetle 10 bin lazım 1 ay içinde öde yaparım

 2. Emre dedi ki:

  Merhabalar İstanbul gaziosmanpaşa da oturuyorum acilen 20 bin TL ye ihtiyacım var Mercedes otobüs fabrikasında çalışıyorum 16 bin gelirim var

 3. Sinan dedi ki:

  Merhaba İstanbul Sultangazi de esnafım banka larda kredi notum düşük olduğu için kredi çekemiyorum 150 bin TL acil paraya ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz bana

 4. emre dedi ki:

  10 bin tl kredi kullanmak istiyorum 7250 gelirim var belgeleri gösteririm

 5. Ümüt dedi ki:

  Ben ümüt tantan benim kıredi kullanmak istiyorum borçlarımı kapatmak için acil sakarya serdivan yaşıyorum maaş yedim bin TL telefonum

 6. Umut dedi ki:

  Merhaba benin 200 bin tl nakite ihtiyacım var borçları temizlemek istiyiyorum geri ödemesininin 3 sene gibi ödeyebilirim zor durumdayım yardım edebilicek biri olursa çok sevinirim ödemelerimi zamanında yapar hiç aksatma yapmam

1 30 31 32