İzmir’de Senetle Cep Telefonu Satan Mağazaların Adresleri

İzmir’de senetle cep telefonu satan mağazaların adreslerini ve detaylı bilgileri yazımızda sizler için derledik.

05.01.2023
İzmir’de Senetle Cep Telefonu Satan Mağazaların Adresleri

Vatandaşlarımız finansman ihtiyaçlarının karşılanması için çok çeşitli yollar deniyor. Bu yöntemlerin başında peşinatsız senetle cep telefonu almak geliyor. Senetle cep telefonu nereden alabilirim diye merak edenler için içeriğimizde mağaza adreslerine yer verdik. Arçelik, Özşanal gibi mağazalarda senetle cep telefonu satışı yapılmaktadır.

İzmir’de Senetle Cep Telefonu Nereden Alabilirim?

Kredi kartı alıverişlerinde yapılan son düzenlemeler ile cep telefonlarının artık kredi kartına taksit imkanları ile satışı kısıtlanmıştır. Getirilen kısıtlama ile kredi kartına yapılan taksitlendirmelerin artık yapılamaması mağazaları elden senetle satışına yöneltmiştir. Elden senetle, kefilsiz ve evraksız olarak kredi kartsız cep telefonu satan yerler araması son zamanlarda artış göstermiştir. Hal böyle olunca elden taksitle telefon almak isteyenler için İzmir ve civarında senetle telefon satan mağazalar nerede sayfamızda yer bulmuştur. İzmir’de Kredi Kartsız Cep Telefonu Nasıl Alınır? şartları nelerdir detaylar haberimizde..

Elden Taksitle Telefon Almak İstiyorum

Elden taksit düzenleyen teknoloji mağazaları son model akıllı cep telefon satışlarını kişilerin kredi notlarına bakarak risksiz grupta gördükleri müşterileri için yapmaktadır. Elden taksitle cep telefonu almayı düşünen tüketiciler Bimeks gibi, evkur gibi teknoloji mağazalarına giderek elden senetle alışveriş yapmak istediklerini ileterek müşteri yetkililerine kimlik belgelerini vererek kredi notları sorgulayan yetkilinin onay vermesi halinde alabilirler. Sizde oldukça basit olan yöntem sayesinde elden senet düzenleyip, düzenlenen senetin zamanında ödemesini yaparak son model cep telefonuna sahip olabilirsiniz.

Kredi Kartsız Taksit Yapan Teknoloji Mağazaları

Kredi kartsız elden senetle taksit yapan teknoloji mağazaları herkesin bildiği üzere Bimeks, Vatan bilgisayar, Evkur PTT, Avea Vodafone gibi mağazalardır. Bu mağazalara elden taksit yapma isteğinizi ileterek kefilsiz evraksız 24 ay ve 36 ay vadeli olarak cep telefonunuzu alabilirsiniz.

Bu mağazalar Paytrust ile yaptığı anlaşma ile size elden senet düzenleyerek cep telefonu satışını yapacaktır. Paytrust ile anlaşmalı olan Genpa, Avea Vodafone hat sağlayıcı mağazalardan kredi kartsız taksitle KKB kredi notunuza göre cep telefonunuzu rahatlıkla alabilirsiniz.

Senetle Telefon Evkur

Ülkemizde büyükşehirlerde ticari faaliyet gösteren Evkur mağazası  da cep telefonları elden senet düzenleyerek satışı yapmaktadır. Evkur mağazalarından elden senetle kolaylıkla son model hayalinizdeki cep telefonuna sahip olabilirsiniz.

İzmir'de Kredi Kartsız Cep Telefonu Nasıl Alınır
İzmir’de Kredi Kartsız Cep Telefonu Nasıl Alınır

İzmir Evkur Mağazaları İletişim

Evkur Gaziemir Şubesi Mağaza ; Gazi Mahallesi, Önder Cd. 95/A-B, 35410 Gaziemir/İzmir · (0212) 473 46 46

Evkur Alışveriş Merkezi ; Köyiçi Mahallesi, Anadolu Cd. No:814, 35640 Aosb/Çiğli/İzmir

Evkur Bozyaka şubesi; Bozyaka Mahallesi, Eski İzmir Cd. 173/A, 35140 Karabağlar/İzmi Mağaza Karabağlar/İzmir (0212) 473 46 46

İzmir Balçova Şubesi; Onur Mahallesi, Ata Cd. 80/A, 35330 Balçova/İzmir

Ezgi Home / ezgim.com.tr’de elden taksitle kredi kartsız iphone

Ezgi Home firması elden taksitle kredi kartsız iphone 11, iphone se ve samsung, xioami telefonlar veriliyor. 15 ay taksit senetle

Kredi Kartsız Taksitli Cep Telefonu Bimeks

Bimeks teknoloji mağazası da İzmir ve civarında kredi kartsız taksitli cep telefonu almayı düşünenler için elden taksitle cep telefonu satışı yapan mağazalardan biridir. Elden taksit düzenleyen Bimeks mağazasında hayalinizdeki son model cep telefonunuzu elden taksit düzenleyerek satışını yaptığından Bimeks mağazalarına uğrayarak telefonunuzu kredi kartsız taksitli olarak alabilirsiniz.

Bimeks kredi kartsız taksitli cep telefonu iletişim;

Yeni Havaalanı Cad. K: Zemin D: Z08, Kipa Alışveriş Merkezi No: 40, Çiğli, 35630

Bimeks Bornova Forum; Kazımdirik Mahallesi, 372. Sk. A4 Blok D:32-Z, 35100 Bornova/İzmir

Kredi Kartsız Taksitli Cep Telefonu Bimeks
Kredi Kartsız Taksitli Cep Telefonu Bimeks

Vodafone Hat sağlayıcısı Üzerinden Taksitle Cep telefonu Nasıl Alınır?

Cep telefonu mobil şebekeleri olan Türk Telekom, Vodafone, Turkcell, Pttcell gibi hat sağlayıcıları üzerinden de taksitli cep telefonu almakta mümkündür. Bu hat sağlayıcıları faturalı hat müşterilerinin aylık fatura ödemelerine ilave edilmek şartıyla  peşinatsız, kredi kartsız  herhangi bir senet imzalamanız da gerek kalmadan cep telefonu satışı yapmaktadır. Bu hat sağlayıcıları faturalı  hat sahibi müşterilerine faturalarına ilave olarak taksitle cep telefonu almak için müşterilerinin kredi notlarına bakarak taksitle cep telefonu satışı yaparlar. Kaç yıldır faturalı hat kullandığınızı, fatura borçlarınızı aksatmadan zamanında ödeyip ödemediğiniz, faturaya  ilave edilecek son model cep telefonun, aylık ödemenize eklenecek olan maliyetini daha önce temerrüte düşen fatura borcunuz olup olmadığı,
Findeks sisteminden yapılacak kredi notu sorgulaması yaparak taksitle elden cep telefonu satışı yapmaktadır. sizde faturalı hat sahibi iseniz bu hat sağlayıcılarından faturanıza cep telefonu taksitlerini ilave ettirerek cep telefonu sahibi olabilirsiniz.

Peşinatsız senetle cep telefonu satan yerleri inceleyebilir ve buralardan da cep telefonu alabilirsiniz.

Bu firmalar haricinde, Arçelik, Beko, Vestel,  Bosch, Profilo gibi meşhur mağazalar ile birlikte, Bayraktar, Soylu Ev,Beko, Telpa, Dinçler Simport, gibi senetle elden taksitle cep telefonu satışı yapan firmalardan taksitle cep telefonu alabilirsiniz. İzmir ilinde bulunmakta olan, Evkur, Arçelik veya popüler beyaz eşya mağazalarından herhangi birini ziyaret ederek, peşinatsız elden senetle cep telefonu satın alabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Bekir dedi ki:

  Acil 20 bin TL ihtiyacım var senetle öderim fazlasıyla memurum

 2. Ezgi Home dedi ki:

  Merhaba
  Ezgi Home / ezgim.com.tr’de elden taksitle kredi kartsız iphone 11, iphone se ve samsung, xioami telefonlar veriliyor. 15 ay taksit senetle. Onu da listeye eklerseniz çok memnun olurum. Teşekkürler

  1. Murvet dedi ki:

   Ezgi HOME izmirde nerde var? Karabağlar yada konağa bağlı en yakın nerde?

 3. Mehmet yilmaz dedi ki:

  Ven tenis taksitle not 4 almak istiyorum ikinci el olabilir