Peşinatsız Senetle Cep Telefonu Satan Yerler 2023

02.01.2023
Peşinatsız Senetle Cep Telefonu Satan Yerler 2023

Hiç peşinatsız senetle telefonu almak istiyorum diyenler için içeriğimizde peşinatsız senetle cep telefonu nereden alınır? Hiç peşinat ödemeden Teknosa, Bimeks, Beko, Mutlu evim, Wowwo senetle telefon alma şartları nelerdir? Peşinat ödemeden sahibinden senetle telefon almanın yöntemleri nelerdir? tüm merak edilenler yazımızda.

Hiç Peşinat Ödemeden Elden Senetle Cep Telefonu Mağazalar

Sahibinden, Teknosa, Media markt, Bimeks, Arçelik, Evkur gibi yerlerden cep telefonu alabilir ve daha sonra taksit taksit ödeyebilirsiniz. Bu yöntem ile cep telefonu satan pek çok firma bulunmaktadır. Ayrıca online olarak elden taksitle cep telefonu satan yerler de bulunmaktadır. Günümüzde, paraya ihtiyacı olan vatandaşın acil para ihtiyacını gidermesi amacıyla başvurduğu bir yöntemdir. Senetle alınan cep telefonları, normal şartlarda satılan fiyatlarından çok daha yüksek ve senet ile satış neticesinde pazarlık ve indirim imkanı bulunmamaktadır. Vatandaş bu telefonları pahalı bir fiyata peşinatsız satın alarak, aynı gün içerisinde ikinci el fiyatına satmaktadır.

senetle cep telefonu satan firmalar
Peşinatsız elden taksitle cep telefonu satan firmalar

Elden Taksitle Senet Karşılığı Cep Telefonu Alıp Satmak (Telefon Bozdurma)

Büyük firmalar pahalı ve popüler cep telefonlarını, piyasa da ki satış fiyatlarının %30 üzerinde peşinatsız olarak satarlar. Örnek vermek gerekirse, şuan popüler olan bir iPhone 11 marka cep telefonu piyasada yaklaşık 7.000 TL. iken peşinatsız olarak 8.000 – 9.000 TL aralığında fiyata satın alabilirsiniz. Arada ki 1.000 TL fiyat farkı, vatandaşın peşin para ödememesi, kredi kartı olmaması ve borcu ödeyip ödemeyeceğinin kestirilememesinden kaynaklıdır. Çünkü senet karşılığı satış yapan firmalar bu şahısların bir kısmının borcunu ödemeyeceği bilmektedir. Firmaların borçların toplanması ve icra aşaması içinde sabit çalıştıkları yasal temsilcileri bulunmakta olup, senet vadesini bir ay geçiren borçlular hakkında icra takibi başlatmaktadırlar.

Cep telefonu alıp bozdurmak istemezseniz, İstanbul, İzmir ve Ankara illerimizde borç para veren firmaları inceleyebilirsiniz.  İzmir’ de cep telefonu satan mağazalar İzmir ilimizde çok sayıda bulunmaktadır.

Kefilsiz elden senetle cep telefonu satan yerler link üzerinden inceleyebilirsiniz.

Faturalı Hatta Cep Telefonu Satan Operatörler

Türkiye genelinde birçok ilimizde  taksit taksit kredi kartsız cep telefonu satan mağaza ve iş yerlerine ulaşmak mümkündür. Bu mağazalar haricinde cep telefonu mobil şebekeleri olan, Türk Telekom (eski Avea), Vodafone ve Turkcell gibi firmalarda, genelde faturalı müşterilerine peşinatsız, kredi kartsız, aylık fatura ödemelerine ilave edilmek kaydıyla cep telefonu satışı yapmaktadırlar. Ayrıca bunun için herhangi bir senet imzalamanız da gerekmiyor.

Faturalı hatta kredi veren bu operatörlerden cep telefonu alma şartlarını sağlayanlar bu firmalara başvuru yaptıklarında satış esnasında müşterinin kaç yıldır faturalı hat kullandıklarını olduğunu ve borçlarını düzenli olarak ödeyip ödemediğini kontrol ederler. Maddeler halinde sıralamak gerekirse;

 1. Faturaya ekletmek istediğiniz telefonun, aylık ödemenize maliyeti,
 2. Daha önce temerrütte düşen fatura borcunuz olup olmadığı,
 3. Findeks sisteminden yapılacak kredi notu sorgulaması,

Bu üç işlem sonucunda vatandaşın taksitle aldığı cep telefonunu ödeyebileceğini kanaat getirilirse, Vodafone, Turkcell, Türk Telekom, TTNET satış mağazalarından kredi kartsız, peşinatsız cep telefonu alınabilir.

Kredi Kartsız Taksit Taksit Cep Telefonu Satan Hat Sağlayıcılar
Kredi Kartsız Taksit Taksit Cep Telefonu Satan Hat Sağlayıcılar

Senetle Cep Telefonu Satan Mağazalar ve Adresleri

Aşağıda cep telefonu satan firmaların adresleri ve iletişim bilgileri yer almaktadır.

1- Mutlu Evim Senetle Cep Telefonu Satışı

Firma adresi; Necip Fazıl Mahallesi, Alemdağ Caddesi No:573 Çetinkaya Alışveriş Mağazası İçi Dudullu Ümraniye İSTANBUL Telefon Numarası: (0216) 622 74 74

Ankara, İzmir, Bursa ve İstanbul’da Elden taksitle cep telefonu satan yerler ile anlaşarak telefon alabilirsiniz.

Mutlu Evim Senetle Cep Telefonu Satışı Yapılan İllerimiz;

AfyonBilecik
ÇankırıEskişehir
AnkaraNiğde
BalıkesirIsparta
BursaKaraman
BurdurSakarya
ÇanakkaleKırıkkale
ÇorumSinop
DenizliYalova
EdirneTekirdağ
KastamonuDüzce
NevşehirUşak
AksarayKarabük
Kırklareli 

yukarıdaki illerine satış yapılır. Mutlu evim mağazasından taksitle telefon almak için hakkınızda açılmış herhangi bir icra ve takip davası olmaması, KKB kredi notunun çok düşük olmaması ve düzenli olarak SSK lı çalışma şartlarını yerine getirmek gereklidir.

Firmadan alabileceğiniz cep telefonu çeşitlerini mutlu evim kredi kartsız elden taksitle telefon bölümünden inceleyebilirsiniz.

2-Beko Senetle Telefon Alma

Bayraktar Mağazası Elden Taksitli senetle cep telefonu satışı yapan firmalar arasındadır. Bayraktar firması peşinatsız satış yaptığı gibi, ücretsiz kargo, ücretsiz iade ve değişim, hızlı gönderim gibi seçeneklerde sunuyor. Firmanın mağazasında iPhone (Apple) Samsung, Evo, Asus, Lg, Sony, Htc, Venüs, General Mobile markalara ait cep telefonları peşinatsız, kredi kartsız 24 ay taksitle satılmaktadır.

Senetle telefon sayfası üzerinden buradan bütün bilgilere ulaşabilirsiniz.

 • Mağaza Adresi: Çamlık Cd No:39,  Siyavuş Paşa Mah. Çamlık Cad. No 39 Bahçelievler / İstanbul
 • Telefon Numarası: (0212) 553 79 98- (0212) 677 70 51

3 – Çetinler A.Ş. Senetle Kredi Kartsız Cep Telefonu Satışı

İstanbul’da hizmet veren Çetinler isimli firma dan kredi kartsız cep telefonu satın almak isteyen kişilerden peşinatsız tüm mobil cihazları taksit taksit ödeme imkanı sunuyor. Ayrıca firma, sadece İstanbul’da değil, Türkiye’nin 4 bir köşesine kargo ile cep telefonunu ulaştırıyor.

Atatürk Mahallesi, Alemdağ Cd. No:76, 34764 Ümraniye/İstanbul (0216) 481 12 12 no’lu numaradan ve buradan tüm firmalara ulaşabilirsiniz.

Senetle Cep Telefonu Alma Şartları Nelerdir?

Bu yöntemle cep telefonuna sahip olmak isteyen kişilerin cep telefonu almaları için bazı seçenekler bulunmaktadır. Bunlar;

 • Cep telefonu satılan mağazaya giderek elden taksit seçeneği talebinde bulunmak
 • İnternet üzerinden telefon satışı yapan yerleri başvurmak ( Evkur, Mutluevim gibi)
 • GSM operatörleri üzerinden hat almak için mağazaya başvuruda bulunmak gerekir.

Bu seçeneklerden birini tercih eden kişiler her türlü senetleri imzalamak durumunda kalmaktadır. Senet üzerinden cep telefonu almak isteyen kişilerde aranan şartlar aşağıda sıralanmıştır.

 • 18 yaş ve üzeri olunması
 • Kredi puanının yüksek olması(800-900 Bandında)
 • Kimlik bilgilerinin açıkça belirtilmesi
 • İkametgahının sabit olması
 • Başvurulan mağazanın ilinde ikamet edilmesi
 • Gelir belgesine sahip olunması
 • Daha önceki alışverişlerde ödemelerinin tamamlanmış olması gibi bazı şartların sağlanıyor olması gerekir.

Elden Taksit İmkanıyla Telefon Satan Firmalar

Turkcell ve Türk Telekom gibi mağazalardan telefon satışı haricinde Evkur, Arçelik, Beko, Bosch, Vestel ve Profilo gibi mağazalar ile birlikte bazı iletişim merkezleri de elden taksitle cep telefonu satışı yapan firmalar arasında yer almaktadır. Ülke genelinde her ilde yetkili bayi ve özel bayileri bulunan Arçelik ve Vestel gibi büyük firmalardan ikamet ettiğiniz şehirde bulunmakta olan, Evkur, Arçelik veya popüler beyaz eşya mağazalarından herhangi birini ziyaret ederek, peşinatsız, elden taksit imkanları ile cep telefonu satın alabilirsiniz.

Arçelik Senetle Telefon Veriyor mu?

Cep telefonu almak isteyen ama çeşitli nedenlerden dolayı yalnızca elden taksitli telefon alacak kişilerin başvuracakları adreslerin başında Arçelik mağazaları gelmektedir. Arçelik mağazalarından cep telefonu satın alacak olan kişinin elden taksitli alışverişi için güvenilirlilik adına kefil getirmesi istenmektedir. Bol taksitli bir alışveriş için kefil getirilmesi şartı mağazalar tarafından belirtilmektedir. Arçelik cep telefonu almayı düşünenler buradan istedikleri marka akıllı telefonların fiyat listelerini görüntüleye bilirler.

Teknosa Senetle ING ve YKB Üzerinden Cep Telefonu Alma Şartları

Teknosa mağazasında da elden taksitle cep telefonu alabilirsiniz. Teknosa mağazalarında satıştaki tüm markaların fiyat listesini buradan görüntüleyerek istediğiniz fiyatta ve modelde ki cep telefonunu bu yöntem ile alabilirsiniz. Teknosa ING ve YKB alışveriş kredileri ile peşin fiyatına taksit imkanları ile mağazalardan sunulan çeşitli marka ve modellerde cep telefonlarını incelemek için tıklayınız.

Evkur’dan Elden 6 Ay Taksitli Telefon

Her ilde mağazası Evkur’un elden taksit imkanı ile bir çok ürünü satışa sunulmaktadır. Senet karşılığında ve elden ödemeli olarak gerçekleşen alışverişlerin başına gelen evkur vatandaşlar tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. E- ticaretin yayılmasıyla birlikte yalnızca mağazalarda değil online sistem üzerinden de alışveriş gerçekleştirilmektedir. İnternet sitesi üzerinden alışveriş için öncelikle kayıt işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Peşinatsız Cep Telefonu Satan Yerler

Satın alınacak olan cep telefonu online sepet içerisinde yer aldıktan sonra onay verilmesi halinde satın alma süreci başlamaktadır. Belirli bir süre sonrasında sisteme giriş yapılan T.C kimlik numarası ile kredi notu sorgulama işlemi yapılabilmektedir. Evkur tc ile ürün sorgulama yaparak aldığınız telefon için Evkur taksit ödeme fırsatlarından yararlanarak Evkur iletişim adreslerinden hangi mağazadan telefon almak istiyorsanız o mağazanın telefon numarası ile iletişime geçtikten sonra Evkur teslimat şartlarını öğrenerek cep telefonu sahibi olabilirsiniz. Kredi notu sorgulamasında herhangi bir sorun bulunmuyor ise 4 iş günü içerisinde satın alınmış olan ürün kişiye teslim edilir.

Evkur’dan cep telefonu satın almak için tıklayınız.

Taksitli 2.el Telefon Nereden Alınır?

gittigidiyor üzerinden Bimeks telefon fiyatları 2023 buradan görüntüleyebilirsiniz.

Sahibinden senetle telefon fiyatlarını buradan görerek  elden taksitli ve 2. el telefon modellerinden istediğiniz model ve marka telefonu doğrudan satıcı ile iletişime geçerek satın alabilirsiniz.

Wowwo taksitle cep telefonu almak için tıklayınız.

Ankara Elden Senetle cep telefonu satan yerler ve İzmir senetle cep telefonu satan mağazaların adresleri incelemek için tıklayınız.

YORUMLAR

 1. sedat dedi ki:

  Ben almak istiyorum

 2. musa dedi ki:

  belediyede memurum paraya ihtiyacım var yardımcı olabilen var mı

1 3 4 5