Kefilsiz Elden Senetle Cep Telefonu Satan Mağazalar

Kredi kartı yada peşin ödeme ile cep telefonu almak yerine, kefilsiz elden senetle cep telefonu satan mağazaları araştırdık. Detaylar yazımızda.

03.01.2023
Kefilsiz Elden Senetle Cep Telefonu Satan Mağazalar

Kredi kartı kullanmayan ve bu nedenle vadeli olarak elektronik eşya almakta zorlanan müşteriler için Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa daha birçok ilde birçok mağaza peşinatsız yöntemler ile, kefilsiz elden senetle cep telefonu satışı yapmaktadır. 12 ay taksit imkanları ile elden senet yaparak hiç peşinatsız kefilsiz Media Markt, Arçelik, Teknosa, Bimeks, Forsavm, Özşanal, Beko, Beko Bayraktar, Mutlu evim ve Evkur gibi elektronik beyaz eşya ve cep telefonu satan mağazalardan cep telefonu alabilirsiniz. 2023 yılında da kredi kartsız, kefilsiz şartsız elden taksitle telefon 12 ay taksitler ile veren mağazaları ve elden taksit imkanlarını inceleyecek olursak;

Elden Taksitli Senetle Alışveriş Nedir?

Elden taksit kısaca kredi kartı kullanmayan kişilerin mağazada yapılan sözleşme ile taksitle alışveriş yapmasını sağlayan bir sistemdir. Bu sistemle satın alınacak olan cep telefonları mağazaların belirlediği taksitlerde ve vadelerde taksitlendirilir ve ödemeler banka havalesi ve mağazalardan yapılarak tamamlanabilir.

Senetle Telefon Satan Yerler

Finansal durumlarından dolayı birçok ihtiyacını ertelemek durumunda kalan tüketicilerin bu süreçte finansman sağlayabilecekleri kanallardan nakit alamamaları sebebiyle üzülmelerine gerek yok. Elden taksit seçenekleri sunarak senetle cep telefonu sağlayan firmalar arasında birçok mağazanın ismi yer alıyor. Senetle cep telefonu satan firmaları alk başlıklar halinde inceledik. İstersneiz öncelikle mutlu evim peşinatsız senetle cep telefon alma şartları ve nasıl elden taksitli cep telefonu alınır bu konulara değinelim.

Mutlu Evim Peşinatsız Senetle Cep Telefonu Alma Şartları Nelerdir?

Cep telefonu satan mağazalardan peşinatsız senetle cep telefonu alabilirsiniz. Bunun için Mutlu evim, Evkur, Teknosa, Evkur mağazaları taksitli kefilsiz olarak telefon almak için bazı şartları sağlıyor olmak gereklidir. Diğer mağazalarda olduğu gibi mutlu evim üzerinden elden taksitli cep telefon almanın da bazı şartları bulunuyor. Bu şartları sıralayacak olursak;

Bunun için düzenli bir gelire sahip olmanız istenecektir. Çalışan, memur, SGK’ lı ya da taşınmaz tapunuz olması gereklidir. Yaş sınırı şartını da sağlıyor olmanız istenecektir. 18/25 yaş aralığında ki kişilerden senetle cep telefonu satışlarında kefil istenebilir. 26 yaş üzerindekiler kefilsiz senetle cep telefonu alabilirler. Bunun yanında KKB puanının 1000 üzerinde olmalıdır. 1000 altında olanlar kefilsiz senetle kredi kullanamazlar. Bunun için ödeme düzenini referans aldıkları için mutlaka kredi notunun yüksek olması istenmektedir. Ayrıca icra dosyası ve icra takibinde olmamak gerekiyor. Bu şartları sağlayanlar bu mağazalardan peşinatsız kefilsiz cep telefonu alabilirler. Eğer bu şartları sağlamıyorsanız ve istenen kriterlere uygun değilseniz kefil göstermeniz gerekecektir. Ayrıca ödemelerin zamanında yapılması icra ve haciz işlemlerinin başlatılmaması için önem arz edecektir. Senetle alışverişlerde üst üste 2 aylık borcun ödenmemesi halinde icra takibi başlatılma durumu ile karşılaşmamak için zamanında ödeme yapılması gereklidir.

Mutlu evimden kefilsiz senetle cep telefonları sadece SGK’lı ve memur olanlara özel olduğundan; yeni işe girmiş ve ilk işi olan, kendi işi olan, Bağkur’lu ve şirket ortağı bile olunsa bu siteden ürün alamazlar. Yine düzenli geliri bulunmayan, herhangi bir gelirim olmayan askerde olanlar, çalışmayanlar, işsizlik maaşı alanlar ve ev hanımları da avukatlık icralık olanlar kefilsiz ürün alamazlar. Mutlu evim kefilsiz senetle cep telefon satışlarını almak isteyenler nasıl sipariş verecekler şimdi de diğer ayrıntılara göz atalım;

Mutlu Evim Kefilsiz Peşinatsız Cep Telefonu Nasıl Alınır?

Mutlu evim’ de İphone dahil tüm telefon modelleri (Apple iPhone, Samsung, Galaxy, Casper Via, General Mobile, Vestel, Xiaomi, Asus, Huawei, LG, Lenovo, Htc, Zte Nubia, Sunny, Nokia, Reeder) 12 ay taksitle senetle satışa sunuluyor. Senetle telefon satışı yapan Mutluevim.com.tr internet sitesi üzerinden sipariş vermek için mutlaka siteye üye olunması gerekiyor. İstenen tüm kriterler uygun görülürse sipariş onaylanacak olup mutluevim sevkiyat ekibi tarafından adrese teslim olarak yapılacak olan teslimat sırasında satış sözleşmesi imzalanıp 1 Adet taksit peşinatı alınarak ürün teslim edilecektir. Mutlu evim senetle cep telefonu alan ama ödemeleri geciktiren müşterilerinin zamanında ödeme yapmamaları ve ödemelerinin gecikmesi durumunda 5 günden sonra aylık yüzde 5 vade farkı yansıtarak ödeme tahsilatını yapacaktır Yine üst üste 2 taksitin geciktirilmesi halinde tüm borç müeccel olacak ve icra takibi ve haciz işlemleri avukatlar tarafından başlatılacağından ödemelerin zamanında yapılması gereklidir.

Teknosa Senetle ING ve YKB Üzerinden Telefon Nasıl Alınır?

Teknosa mağazasından da senetle telefon satışı yapılabiliyor. Android ve iPhone iOS telefon modelleri Teknosa ile senetle alınabiliyor. Ing Alışverişçi ile alışveriş kredisi ile cep telefonları taksitler ile satışa sunuluyor.

Teknosa’ dan ING Alışverişçi veya Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile 1.800 ila 31.000 lira arasındaki verilen cep telefonu siparişlerinde ING ve yapı Kredi alışveriş kredisinden yararlanarak 12 aya varan vadelerde taksitlendirme imkanlarından yararlanarak ING veya YKB müşterisi olan herkes bu kredilere anında başvuruda bulunarak masrafsız ve ödeme kolaylıklarından yaralanarak cep telefonlarına sahip olabilecekler. Peşin fiyatına 12 ay taksit imkanları ile cep telefonu almak isteyenler Teknosa Mağazalarına giderek kefilsiz peşinatsız cep telefonları almak isteyenler vadeli almak istediği ürünün siparişlerini sepete atarak ödeme ekranında  alışveriş kredisi sekmesinde YKB ya da ING Alışveriş seçeneğinden ”öde” seçerek internet şubesi şifresi ile giriş yaparak işlemlerini hızlı ve kolay alışveriş deneyimiyle tüm alışverişlerini kolaylıkla tamamlayabilirler. Modeller incelemek için tıklayınız.

Peşinatsız Senetle cep telefonu satan mağazalar buradan da inceleyebilirsiniz.

Sahibinden Senetle Telefon

Peşin parası olmayan ve kredi kartı da kullanmayan tüketiciler mobilyadan züccaciye cep telefonundan beyaz eşyaya birçok ürünü zincir mağazalardan senetle kefilsiz bir şekilde alabiliyor. Ancak bazı mağazalar geciken ödemelere yüksek faiz uyguladıkları için bu mağazalardan alınan cep telefonlarının geri ödemelerinde sorun yaşamadan gecikmeye girmeden zamanında yapılması önem kazanıyor. Tüketicinin taksit ödemelerinde gecikme yaşaması durumunda yükse faiz oranlarının uygulanacağı sözleşmelere eklenerek satış prosedürlerinin içine eklenen bu maddeler ödemelerde gecikme yaşayan tüketicileri bir hayli zor durumda bırakıyor. Bu tarz satışlarda çok fazla mağduriyet yaşandığı için elden senetle cep telefonu yapan sahibinden satılığa çıkarılan cep telefonları da her geçen gün tercih edilen yöntemler arasında yer alıyor. kredi kartı olmayan ya da kredi kartı kullanmayan kişilere senetle yapılan bu satışlar çok cazip geldiğinden dolayı sözleşmeye bakmadan satış işlemlerinin sözleşmesinin imzalanmaması ve sonrasında çıkacak faiz farklarından mağdur olunmaması için senetle satışlarda çok dikkatli olunması gerekiyor. Sahibinden senetle telefonlar da ise satış karşılıklı söze dayanarak yapıldığından çok fazla mağduriyetlik söz konusu olmuyor ve bu yöntemle halen cep telefonu alımı yapılmaya devam edilmektedir. Yine doğrudan satıcıdan satışta ki cep telefonu modelleri için tıklayınız.

Beko Bayraktar Kredi Kartsız Senetle Cep Telefon

Beko Bayraktar mağazası da kefilsiz peşinatsız senet karşılığında cep telefonu satan mağazalar arasında yer alıyor. Apple, Samsung, Nokia, HTC, LG, General Mobile, Sony mobile, Lenova, Asus, Evo marka cep telefonlarını 12 aya varan taksitler ile peşinatsız kredi kartsız satışa sunuluyor. Ücretsiz kargo, hızlı gönderim, ücretsiz değişim, kredi kartsız  elden taksitli ve  senetli cep telefonu alışverişi yapmak isteyenler Beko ana bayilerinden sipariş vererek anında cep telefonuna sahip olabilirler.

Kredi kartsız kefilsiz taksitle cep telefonu satışı yapan Beko sosyal medya hesabı üzerinden kampanyaları buradan takip edebilir uygun fiyatlardan senet karşılığında cep telefonuna sahip olabilirsiniz. Ayrıca Beko Yetkili bayisi olan bayraktar bayisinin www.kredikartsiz.com tüm marka ve modellerdeki cep telefonları uygun fiyatlarda 12 aya varan vadeler ile satışa sunuluyor. 0212 945 5454 telefon numarasından bilgi alabilirsiniz.

Evkur Senetle Cep Telefonu Almak İstiyorum

Evkur mağazaları kredi kartı kullanmayan ve senetle cep telefonu almak istiyorum diyen müşterilerine özel elden taksit seçenekleri ile cep telefonu satan mağazalar arasında yer alıyor. Samsung, Realme, Oppo,  Xiaomi, Lg, Alcatel (tüm modeller için tıklayınız.) marka cep telefonlarını almak için Evkur mağazalarına gelen müşterilerine özel elden taksitli senet karşılığında cep telefonu satışları uygun vadelerde ve ödeme kolaylıkları ile halen satışta. Bunun için en yakın ev kur mağazasına gitmek ve ürünleri inceleyerek istediğiniz modeller seçmek size kalıyor. Sonrasında mağaza çalışanları senet sözleşmesini imzaladıktan sonra isterseniz kargo ile isterseniz elden teslimat ile cep telefonunuzu alabilirsiniz. 6 ve 12 ay taksit imkanları ile cep telefonu alma fırsatından yararlanmak için en yakın Ev kur mağazalarına gitmeniz yeterli.

Fors Avm Elden Taksitli Cep Telefonu

Forsavm üzerinden Huawei, Samsung,  Xiaomi model telefonları kredi kartsız elden 10 ay taksit imkanları ile Forsavm.com.tr ‘ den internetten sipariş vererek alabilirsiniz. Havale/EFT, kredi kartı ve 6 Ay taksit seçeneklerini seçerek 2.500 ile 31.000 TL fiyat aralığında satışa sunulan cep telefonları elden senetle almak için tıklayınız. Kredi kartsız elden taksitli alışveriş sürecinde ilk adımda ürünlerini taksit seçenekleri seçerek sepete ekleyip siparişleri onaylayarak fatura teslimat ve kimlik bilgileri girdikten sonra işleme onay verdikten sonra müşteri temsilcisi arayıp sipariş onayı verdikten sonra ister mağazalardan ister adrese teslim şeklinde ödemeleri banka havalesi ya da mağazalardan yaparak istediğiniz modelde cep telefona sahip olabilirsiniz. Fors Avm elden taksit imkanları ile satılacak olan telefonları almak için bazı şartları sağlıyor olmak gereklidir. Fors Avm kredi kartı kullanmayan tüketicilere kolaylık sağlamak amacıyla elden taksitli alışverişlerde istediği şartlar şu şekilde olacaktır.

  • T.C Vatandaşı olmak.
  • İzmir, Manisa ve Balıkesir’ de ikamet ediyor olmak.
  • 19-55 yaş arası olmak.
  • Sigortalı çalışan, Bağ-kurlu veya devlet memuru olmak.
  • Sicilin temiz olması Kredi notu düşük olmamak (kara listede olmamak) aranan şartlardır.

Bu şartları sağlayanlar siteye üye olduktan sonra alışverişlerini tamamlayarak elden taksitle cep telefonu alabilirler.

Özşanal Kredi Kartsız Elden Taksitli Cep Telefonu Nasıl Alınır?

Özşanal Mağazalarının internet alışveriş sitesi olan özsanal.com üzerinden elde taksitle Apple,Casper, General Mobile, Huawei, Mobile OPPO, Samsung, Vestel, Xiaomi marka ve yeni modellerde cep telefonları satışta. Kredi kartsız taksitli alışveriş imkanı sağlayan özsanalcom.tr internet alışveriş sitesine üye olan müşterilerine özel 12 ay varan taksitler ile elden taksitle cep telefonu satan  mağazaların adreslerini inceleyebilir, internet sitesi üzerinden sipariş vererek % 10’a varan indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.  Kredi kartsız elde taksit ödeme seçeneği ile siparişler sepete eklenerek sepet adımında sisteme gerekli girişlerin yapılması sonrasında mağazalara siparişler iletilerek sonrasında onay verilmesi durumunda müşteri temsilcileri ile iletişim sağlanarak son adım olan sipariş onayı kısmında sipariş teyit edilir  Alışverişler sırasında kimlik bilgileri olarak nüfus cüzdanı fotokopisi, ihtiyaç duyulması halinde maaş bordrosu, kefil bilgisi istenebilir. Tüm bu adımları tamamlayarak siparişleri ister mağazalardan ister adrese kargo ile teslimatı gerçekleştirilir. Ödemeler site üzerinden yapılacak olup sisteme TC kimlik numarası yazılarak sipariş numarası üzerinde banka hesap bilgileri üzerinden banka havalesi ve mağazalardan aylık taksit ödemeleri yapılacaktır. Ödemelerin zamanında yapılması ve gecikmeme yaşanmaması sonrasında yüksek faizlere ve icra takibine düşmemeniz için önem arz edecektir.

Yiğit Alışveriş Merkezleri Senetle Cep Telefonu

Ülkemizin çeşitli bölgelerinde mağazaları bulunan Yiğit avm mağazalarında cep telefonları senetli kredi kartsız elden taksitle www.yigitalisveris.com.tr internet sitesi ve mağazalarından satışa sunuluyor. Taksit ödemelerini kredi kartı ile ödeme servisi üzerinden buradan yapabileceğiniz gibi mağazalardan yapma imkanı sunuluyor. Bütün telefon modellerini elden taksitle almak isteyen müşteriler için mağaza adreslerine öğrenerek senetle istedikleri model ve marka telefon satışı yapılacaktır.

Elden Senetle Peşinatsız Arçelik Cep Telefonu Veriyor

Arçelik mağazalarından Xiaomi, Apple, Huawei, Samsung gibi çeşitli marka ve modellerde özellikle İphone marka telefon almayı düşünenler hiç tereddüt etmeden mağazalardan elden taksit imkanları ile istedikleri modellerde ki telefonları satın alabilirler. Fiyatlar için tıklayınız. Arçelik mağazalarından sunulan senetli cep telefonlarını almak isteyen müşterilerin kredi notlarının yüksek olması isteniyor. KKB puanı yüksek olan müşterilere sunulan elden taksit imkanları yine hiç kredi notu bulunmayan kişiler için de sağlanmaktadır. Arçelik mağazalarından elden taksitler ile  daha önce alış veriş yapmış güvenilir bir kefil bulmanız halinde taksitli cep telefonu alabilirsiniz.

Soylu Avm Elden Taksitle Cep Telefonu

Soylu Avm’ de Apple, Hauwei, Samsung, Vestel , Xıaomı marka ve modellerde cep telefonları Soylu Avm den almak isteyenler kefilsiz kredi kartsız elden 15 ay taksit imkanları ile sunulan telefon modellerini inceleyebilirsiniz. Online taksit ödeme seçeneklerini kullanarak ödeme yapılabileceği gibi mağazalardan da zamanında ödeme yaparak senetle cep telefonlarına sahip olabilirsiniz.

Media Markt Denizbank İle Anlaşmalı Cep Telefonu Nasıl Alınır?

Media Markt ile Denizbank aralarında yaptıkları anlaşma ile 36 ay vadeli olarak alışveriş kredisini onaylatması halinde 1.800 liradan 31 bin TL’ ye kadar alışveriş imkanı sunuyor. Denizbank alışveriş kredisinden yararlanmak isteyenlere en yüksek 12 ay vadeli sunulurken başvuruları da 2 şekilde yapılıyor. İlk seçenek Media Markt mağazalarındaki kupon ile yapılabilirken ikinci seçenek ise hemen buradan gerekli formu doldurarak her iki yöntem ile de başvuru işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Media Markt cep telefonu hariç tüm ürünlerin satışlarında kredi kartsız taksitli alışveriş imkanı sunuyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.