Sermayesi Olmayana Ücretsiz Bayilik Fırsatları (Herşey Para Değil)

Sermayesi Olmayana Ücretsiz Bayilik Fırsatları (Herşey Para Değil)

2023 yılı içerisinde yeni bir iş hayatına adım atarak özel sektöre giriş yapmak isteyen ve kendi işinin patronu olmak isteyen çok sayıda vatandaşımız bulunmaktadır. Bu vatandaşlarımız bir çoğu doğru yerlere yatırım yaparak hayallerini gerçekleştirirken belirli bir kısmı ise sermaye yetersizliğinden dolayı hayallerinin peşinden gidememektedir. Bu sebeple devlet yardımları ve KOSGEB desteklerinden yararlanarak uzun vadede sağlıklı yatırımlar yaparak kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Peki hangi sektörde ve hangi alanlarda daha başarılı olabilirsiniz. Bayilik alarak daha doğru bir adım atmış olur musunuz gibi sorularınıza cevaplar verirken Sermayesi olmayana Ücretsiz Bayilik Fırsatları hakkında da bilgiler vereceğiz.

2023 Yılında Başarılı Olabileceğiniz Sektörler

2023 yılı içerisinde kendi işini kurmak isteyen vatandaşlarımızın sağlıklı ve doğru kararlar vermesine yardımcı olmak amacı ile bu makalemizi paylaşıyoruz. Hangi alana ve hangi sektöre giriş yaparsanız daha başarılı olabilirsiniz. Bu yıl da geçmiş olduğumuz yıllarda ki gibi en çok kazandıran sektörlerin başında gıda, giyim, aksesuar, kozmetik gibi alanların başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Peki yatırım yaparken sıfır bir işletme açmak mı yoksa bayilik almak mı daha doğru olur. Bizce bayilik alarak özel sektöre giriş yapmış olduğunuzda iş hayatınıza bir sıfır önde başlayabilirsiniz. Bayilik almış olduğunuz firma daha önce den adını duyurmuş olduğu için belirli bir müşteri kitlesine sahip olacak ve işletmenin ilerleyişi konusunda büyük bir destek alacaksınız. Bu sebeple de bayilik almak en mantıklı yatırım aracı olacaktır.

2019 Yılında Başarılı Olabileceğiniz Sektörler
Başarılı Olabileceğiniz Sektörler

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

Sermayesi olamayana bayilik veren bir çok firma bulunmaktadır. Bu firmaların asıl amacı öncelikle isimlerini çok daha geniş bir kitleye duyurmak ve daha hızlı bir şekilde büyümek olduğu için bayilik verirken ücretsiz veya çok az sermaye ile iş kurma fırsatı vermektedir.

Peki bu firmalar hangileridir?

 • Pan Çiğ köfte
 • Green pık
 • Tondo Atıştırmalık
 • Mochka Accessories
 • Rav Kimlik Belgesi
 • Sabun Dünyam 

İsmini vermiş olduğumuz bu firmaları daha önce duymuş olamaya bilirsiniz. Fakat bu firmalar belirli alanlarda ismini duyurmuş olan ve hızlı bir şekilde büyümeyi hedefleyen firmalar oldukları için sermayesiz olan vatandaşlarımıza bayilik verme fırsatı sağlamaktadırlar. Eğer sizlerde kendi işinizi yapmak istiyorsanız ve nereden nasıl başlayacağınızı bilmiyorsanız üstelik de yeterli sermayeye sahip değilseniz bu firmalar ile iletişime geçerek ilk adımı atmış olabilirsiniz.

Pan Çiğ Köfte Bayilik İşlemleri

Kurulmuş olduğu tarihten bugüne kadar kendi alanında yenilikçi bir anlayışı izlemiş olduğu için ülkemizde bulunan bir çok il ve ilçe de gıda sektöründe önde gelen lezzetlerden bir tanesi olmayı başarmıştır. Pan çiğ köfte bayilik şartları aşağıda maddeler halinde yer almaktadır.

Pan Çiğ Köfte Bayilik İşlemleri
         Pan Çiğ Köfte Bayilik İşlemleri
 • Açılışa özel 300 kilogram çiğ köfte, 5000 adet el ilanı, 1000 adet magnet, kampanya brandası ve personel kıyafetleri ücretsiz olarak firma tarafından sizlere gönderilecektir.
 • Firma bayiliklerinden isim hakkı bedeli almamaktadır.
 • Anlaşma sonunda 7000 lira tutarında teminat senedi imzalanacaktır.
 • Açılacak olan bayinin hiç bir şubesine yakın olmaması gerekmektedir.
 • Yaya ve araç trafiğinin oldukça yoğun olduğu lokasyon üzerinde dükkan açılması istenmektedir.
 • Bayilik sözleşmesi imzalandıktan sonra dükkanınız aktif olarak açılmadan önce firma tarafından eğitim göreceksiniz.
 • Yanınızda çalıştıracağınız elemanınızın kılık kıyafetine önem vermesi ve pan çiğ köfte logosu bulunan kıyafetleri ile çalışması gerekmektedir.

GREEN PIK Bayilik

Organik ve sağlıklı beslenmenin ve daha bilinçli nesiller yetiştirmenin ve organik olan ürünlere olan talebin arttırılmasını hedefleyen Green pık organik ürün pazarında son dönemlerde hızlı bir şekilde büyüyen solucan gübresi üretimini arttıran ve çiftçiler tarafından çok fazla tercih sebebi olan bu ürünün bulunmuş olduğu sektörde bir numara olmayı hedeflemiştir. Ve  bu sebeple de çıkmış olduğu bu yolda başarılarına başarı katacak olan iş ortaklarına ihtiyaç duymaktadır. Organik gübre bayiliği yapan bu firma bayilik için aşağıdaki şartlara uyum sağlamanızı istemektedir.

 • Girişimci ruhuna sahip olan
 • Yeniliklere açık olan
 • İnsan ilişkilerine önem veren
 • Organik yaşamı hayatının odak noktası haline getirmiş
 • Sorumluluk sahibi olan iş ortaklarına ihtiyaç duymaktadır.

Sizlerde yukarıdaki maddelere uyum sağladığınızı düşünüyorsanız eğer firma ile iletişime geçebilir ve sermayesiz olarak bayilik alabilirsiniz.

Tondo Atıştırmalık Bayilik Şartları

Tondo atıştırmalık 2015 yılının Nisan ayı içerisinde İzmir’de kurulmuş olan bir firmadır. Gıda sektörü içerisinde Paneli ürünler konusunda lider olmayı vizyon edinmiş olan bu firma lezzetli ve sağlıklı ürünlerini daha çok bölgede tanıtmak ve hızlı bir şekilde büyümek için yeni iş ortaklarına ihtiyaç duymaktadır. Firma bayilik için aşağıdaki şartları ön görmüştür.

 • Dürüst ve güvenilir olan
 • Takım ruhuna sahip olan
 • Güler yüzlü ve müşteri odaklı olan
 • Kendini geliştiren ve yeniliklere açık olan iş arkadaşları ile çalışmayı hedeflemektedir.
 • Firmanın bayiliğini almak için sermayenizin olmaması önemli değildir.

Bayilik başvurusu yapmak için tıklayınız.

Mochka Accessories Bayilik Aşaması

Takı ve aksesuar üzerinde bayilik veren bu firma ürün kalitesi ve bol çeşitliliği sayesinde çok fazla tüketicinin dikkatini çekerek müşteri kitlesini oldukça yüksek tutmaktadır. Firma’nın toplamda 6 bayisi bulunmaktadır. Fakat firma iki yıl içinde en az 80 bayiye ulaşmayı hedeflemektedir. Firma bayilik almak isteyen girişimcilerden hiç bir şekilde isim hakkı bedeli ve sermeye talep etmemektedir. Bu firma ile çalışmak için ön başvuruda bulunabilir ve yetkili kişiler ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bayilik veren firmaları inceleyerek bayilik hizmeti veren diğer firmalar ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Mochka Accessories bayilik başvurusu için tıklayınız.

Rav Kimlik Belgesi Bayilik Alma Şartları Nelerdir?

Rav Kimlik Belgesi Mühendislik üzerine kurulmuş olan bir firmadır. Bu firma Enerji kimlik belgelerinin lisanslaştırılması için harekete geçmiştir. Ankara’da kurulmuş olan bu firma Türkiye genelinde adını duyurmak istemektedir. Bu firma ile çalışmak istiyorsanız eğer firma ile iletişime geçerek bayilik için başvuruda bulunabilirsiniz.

Bayilik alma şartları aşağıdaki gibidir:

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
 • Vergi Mükellefi olmak.
 • Emlak, proje hizmetleri hakkında bilgi sahibi olan ve daha önce bu alanlarda çalışmış olan proje çizim konularına hakim olan elemanlar ile çalışabilmek.
 • Ofis veya dükkanlarında en az 5 metre karelik bir alanda kimlik belgesi temsilciliği için yer ayırmış olmak gerekecektir.

Sabun Dünyam Bayilik Şartları Nelerdir?

Sermayesi bulunmayan vatandaşlarımız bayilik alabileceği bir diğer firma ise sabun dünyam adı ile ismini duyurmuş olan ve doğal sabun üretimi yapan bu firmadır. Firma ürün çeşitliliği ve ürün kalitesi ile çok sayıda tüketiciye ismini duyurmayı başarmış ve sanal ortamda da hızlı bir şekilde büyümeyi başarmış olan bir firmadır.

Sabun dünyam iletişim bilgileri için tıklayınız.

Firma daha kısa sürede daha bir çok ilde ismini duyurmayı hedeflemiş olduğu için iş ortaklarına ihtiyaç duymaktadır. Eğer sizde bu sektörde başarılı olabileceğinizi düşünüyorsanız firma ile iletişime geçerek bayilik hakkında geniş kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.