Sicili Bozuk Olanlara Kredi Kartı Veren Bankalar 2023

Sicili bozuk olan, kara listede olan, KKB notu 800 puan ve altında olan kişilerin kredi kartı kullanması biraz sıkıntılı olabilir. Sicil affı yasası ile bu durum biraz da olsa değişmiştir. Buna göre kara listede olan kişiler 5 yıl beklemeden kredi kartı başvurusu yaparak düşük limitli kredi kartı alabilir. İçeriğimizden sicili bozuk olanlara kredi kartı veren bankalar ve başvurularını görebilirsiniz.

02.01.2023
Sicili Bozuk Olanlara Kredi Kartı Veren Bankalar 2023

Sicili bozuk olanlara bazı bankalar tarafından kredi kartı verilmektedir. Kişinin bankalara oluşan borçlarında gecikme olması halinde kredi sicili olumsuz olarak etkilenir. Daha önce kredi ve kredi kartı borcu, düzensiz ödemeler sebebi ilse kredi notu düşer ve olumsuz etkilenir. İcralık veya kara liste durumlarında ise geçmiş son 5 sene baz alınarak sicilin o zamana kadar silinmesi mümkün değildir. Bu sebeple nakit paraya ihtiyaç duyan kişiler bankalardan sicillerinin bozuk olmasından dolayı kredi başvurusu yaptıklarında reddedilir, kredi kartı istediklerinde ise onay verilmez ve kredi kullanamazlar. İçeriğimizde sicili bozuk olanlara kredi kartı veren bankalar 2023 yılında hangileridir, kara listeye kredi kartı veren bankalar hakkında bilgi alarak sicili bozuk olana kredi kartı başvurusu yapacak bankaları görebilir ve başvuru sağlayabilirsiniz.

Kara Listede Olan Biri Kredi Kartı Alabilir mi?

Bankalar kara listeye girmiş olan bir kişinin kredi kartı almasında biraz tereddütte olabilir. Fakat bazı bankalar bu konuda diğer bankalara göre daha esnek olabiliyor. Kampanyalar yaparak kredi botu düşük, sicili bozuk, kara listede olan kişilere belirlediği aralıklarda kredi kartı hizmeti vermektedir. Özetlemek gerekir ise kara listeye girmiş ve kırmızı kalem yemiş olan birinin kredi kartı yada kredi kullanması biraz zordur. Ancak bankaların belirli zamanlarında vatandaşlara karşı yaptığı bu özel indirimler sayesinde belirli limit ile kredi kartı alabilirsiniz.

Kara Listede Olana Kredi Kartı Başvurusu 2023

Kara listede yada kırmızı kalem yemiş olan kişilere belirli limit aralığında kredi kartı veren bankalar aşağıdaki gibidir:

 • Denizbank
 • Türkiye İş Bankası
 • ING Bank
 • Türkiye Ekonomi Bankası
 • Vakıfbank
 • CEPTE TEB
 • Burgan Bank
 • Enpara.com
 • Finansbank
 • HCBC Bankası
 • Garanti Bankası
 • ICBC Bank

Bankalar doğrultusunda 500 TL ile 1.500 TL aralığında kredi kartlarına kara listede de olsanız görüşerek başvuru yapabilirsiniz. Uygun görülen miktar ve verilen kredilerde, aylık geliri düşük olan kişiler ise yüksek rakamlı kredi kartlarından yararlanamayacaktır.

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Kartı Veren Bankalar 2023

Sicili bozuk olanların kredi kartı alma olanakları neredeyse yoktur diyebiliriz. Normal şartlarda bankalar KKB notu düşük olanlara, icralık, avukatlık olanlara kart vermez. Fakat yürürlüğe giren kredi sicil affı yasasından yararlanan vatandaşlar kredi notlarının yükselmesi ve düzelmesi halinde bankaların inisiyatiflerinden yararlanacak kredi kartı başvurusu yapabilirler. Sicili bozuk olanlar düşük limitlerde kredi kartı alarak KKB notlarını yükseltebilir, sicilini düzeltebilir ve ihtiyacı olan limit kadar kredi kartına sahip olabilirler. Sicili bozuk olan ve kara listede olan kişiler bloke teminatlı kredi kartı çıkarabilir. Bir miktar parayı ipotek göstererek kredi kartı sahibi olabilir ve ödemelerini düzenli olarak yaparak kısa süre içinde kredi kartı alabilir. Sicili bozuk olana kredi kartı veren bankalar 2023 yılında:

 • Odeabank
 • Fibabanka
 • Finansbank
 • Burgan Bank
 • CEPTE TEB kredi kartı
 • ICBC Bankasından kredi kartı alabilirsiniz.

Belirttiğimiz bankalara sicili bozuk olan kredi kartı başvurusu yapabilir ve düşük limitli 500 TL ile 1.000 TL arasında kredi kartlarına sahip olabilirsiniz.

Sicili bozuk vatandaşlar dışında işsizlere kredi kartı veren bankalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Kartı Veren Bankalar

Kredi notu düşük olan vatandaşlar belirli aralıklar ile kredi kartı veren bankalar ve kartlar:

BankalarKredi Kartı Türü
TEBBonus Kredi Kartı
AkbankAxess Free Kredi Kartı
DenizbankBonus
QNb FinansbankCardFinans
Garanti Bankası Bonus Flexi
İş BankasıMaximum Aidatsız Kredi Kartı
Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Kartı Veren Bankalar

800 puan ve altında olanların kredi kartı ve kredi imkanlarından yararlanabilmeleri için özel bazı şartlar mevcuttur. Bu şart 6 ay içerisinde bütün borcu yapılandırmak yada kredi notunuzu düşüren borcunuzu bir kerede tamamını ödemenizdir. Bu ödeme sonrasında findeks ve KKB kredi notu kayıt bürolarının, 5 yıl süresinde temizledikleri puanlama sisteminden sicil affı başvurusu yaparak, 5 yılı beklemeden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. İş Bankası, Akbank, Halkbank, Garanti Bankası, Vakıfbank, Ziraat gibi Devlet bankalarının, QNB Finansbank, Denizbank, Yapı ve Kredi Bankası, gibi özel bankaların kredi notu düşük ve sicili kötü olanlara, sicil affından yararlananlara, KKB geçmişi olanlara kredi kart başvurusu yaptığında onay vermesi bankanın inisiyatifine bağlıdır.

Kredi Sicili Bozuk Olanlar Düşük Limitli Kredi Kartı Başvurusu Yapabilir mi?

Eğer KKB’nin sisteminde notunuz ile ilgili bir engelleme söz konusu ise, birçok banka düşük limitli de olsa kredi kartı almanıza engel olacaktır. Ancak, kredi notuna bakmayan bankalar, internet üzerinden veya mobil internet hizmetleri üzerinden yapılan başvuruya olumlu yanıt gönderebileceklerdir. Kredi puanı düşük olmasına rağmen, aylık harcamalarını ödeyecek miktarda maaş alan ve gelir belgesi (maaş bordrosu) bulunan kişiler, başka kartları yok ise, maaş aldıkları bankadan kart başvurusu yapabilirler.

YORUMLAR

 1. Enes dedi ki:

  Selamın aleyküm memur olmadan 3 yıl once kartım vardı askere gittim kartım ödenmedi sicilim bozuldu şimdi memurum ama sicilim bozuk kredi kartı almak istiyorum

 2. Hava dedi ki:

  Kredi kartı istiyorum

  1. Havvana dedi ki:

   Kiredi kartı istiyom

  2. Ahmet Alev dedi ki:

   Kredi karti istiyorum vergi mukellefiyim

 3. Ayhan dedi ki:

  30bin ihtiyaç im var yardımcı olursanız

 4. Allahin kulu dedi ki:

  Buradan kimse kimseye yardim etmez keza ülkemizde yardim edecek musliman insan sayisi o kadar az ki. ELHAMDULILLAH muslimaniz.dusunce yapisi borca girerken banami sordunuz,calis ulan bizde çalışarak kazaniyoruz, parayi versek kimbilir nerde ne yapacak gibi zengin dusunceleri oldugu surece borçluyu kimse düşünmez . Ama unutmayin ölüm var. Fatih sultan mehmet han istanbulu aldi o bile öldü istanbulu koyamadilar kabrine.ama hayir dua aliyor hala.oldugunuz gun o paraniz sizi cennete goturmeyecek.kabrinize konsa curuyecek. O gun hesap gunu geldiginde ben hakkimi helal etmeyecegim tum zengin züppelerden ve zengin efendilerden mutevazi zengin davranis sahibi gorgusuzlerden.Meden ummayi kesin guclu olun yalaka olmayin para guctur ama iman ondan daha gucludur.buraya gelip .yazdiklarinizi okuyacak karakterde degildir onlar. Cunku ZENGINLER VE KIBIRLI VE CIMRILER.
  Allah yardimcimiz olsun.

 5. Hakan dedi ki:

  Benim porcum bitti ancak sicile işlemiş olduğu için bana kredi vermiyorlar ve kredi kar bile vermedi ler bana suan 10000.tl lazim bu konuda bana yardımcı olabilirmi siniz acaba bir cvp bk şimdi den teşekkür ederim

 6. YILMAZ YALÇIN dedi ki:

  2017 İTİBARI İLE HİÇ BİR KURUM KURULUŞA BORCUM YOK AYRICA 5 YILDAN BERİ AYNI BANKADAN MAAŞ ALIYORUM.BIRAKIN KREDİ KARTINI ARTI PARA BİLE TANIMLANMIYOR..SİCİL AFFI HİKAYE ,,SADECE İNSANLARI ÖDEME YAPMAYA YÖNLENDİRİYORLAR..

 7. mustafa dedi ki:

  tüm kredi sorunlarınız aynı gün çözüne kavuşturulur 0541

  1. Mehmet dedi ki:

   Nasıl

 8. Bülent dedi ki:

  Ben icralıgım bana icralık oldugum için ne kredi kartı veriyo nede kredi ben nasıl kredikart alabilirim banklardan bana yol gösterin bankada sicilim bozuk bana yardımccı olun ne yapmam lazım kredi kartı almam icin

  1. Ceren dedi ki:

   Kredi için yardım edermisiniz

 9. ÜMİT dedi ki:

  10.000 ihtiyacım var yardımcı olursanız cok sevinirimm LÜTFEN

  1. İhsan Duman dedi ki:

   Benim acilen 30.000 liraya ihtiyaç kredisi ihtiyacım var şu anda Corona virüsü ile Dolasıyla çalışamıyorum her ay 5000 lira maaşım vardı şimdi acilen bu krediye ihtiyacım var Acaba hangi zamanda bu krediye alabiliriz benim bankada puanlarım yok sicilim bozuk herhangi bir banka bono ihtiyaç kredisi vermiyor bana ne yapmam lazım

 10. Ahmet dedi ki:

  40bine ihtiyacım var ilgilenn varsa ihtibata gecın lütfen çoook açil

 11. Nezaket çakan dedi ki:

  50 bin acil krediye ihtiyazcim var acil lütfen yardımcı olun

 12. Sinem dedi ki:

  20bin tl ihtiyacım var kara listede değilim sadece uç dortay gecikmeli yaptırdım.