Adana’da Senetle Kredi Borç Para Veren Yerler

03.01.2023
Adana’da Senetle Kredi Borç Para Veren Yerler

Adana’da kredi veren aracı kurumlar ve senetle altın satan kuyumcular bulunmaktadır. Tefeci arıyorum diyenlere ise tamamen yasal olan yollara başvurmalarını öneriyoruz. Borç para veren hayırseverler, senetle kredi veren bankalar, senetle para veren ikrazatçı firmalardan da finansman elde edebilirsiniz. İçeriğimizden senetle para ve kredi veren yerler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu Devirde Kim Kime Borç Verir ki?

Adana’ da ikamet eden ve bankalardan bazı nedenlerden dolayı kredi alamayan ve acil nakit ihtiyacı içinde olan kişiler Adana da senetle kredi ve borç para veren yerlerden senetle yüksek faiz oranlarına maruz kalarak para bulabilirler. Adana ilimiz haberlere de konu olan kabarık dosyası olan ve ülkemizde en  çok  suç işlenen şehirler arasındadır. Adana’da Senetle Kredi Borç Para Veren Yerler her geçen gün borç para verenler artış göstermekte özellikle de tefeciler ve senetle borç veren kişiler bu ilimizde oldukça fazla olsa da tam anlamıyla adres ve telefon numaralarına ulaşmak buradan yazıldığı kadar kolay olmamaktadır. Bu nedenle yazımızda yasal olarak senetle borç ve kredi veren yerler ve borç para verenlerin nerelerde olduğuna ilişkin detaylı bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Seyhan Sosyal Yardımlaşma Vakfı : Reşatbey Mahallesi, Ordu Cd. Yeğenağa Apt. 23/1, 01120 Seyhan/Adana

Borç para veren ve kredi veren yerler bankalardan kredi alamayan bu kişilerin bu zor durumlarından yararlanarak yüksek komisyon ve faiz oranları uygulayarak borç para arayan kişilere yardımcı olmaktadır. Özellikle de kara listedeki kişilerin daha fazla tercih ettiği bu yerlerden para bulmak isteyenlere bankanın vermediği krediyi verdikleri için de mutlaka yüksek faiz oranları uygulayarak kişileri zor durumlarında da bir de onlar yararlanmaktadır. Bankaların kredi vermediği kişileri ihya ettiklerini düşündüklerinden bu yerlerden para alan kişiler mutlaka aldıklarının geri ödemeleri günü gününe yapmak mecburiyetindedir. Aldığınızı geri vereceksiniz ki bu kişiler ile sıkıntı yaşamayın.

Adana ilimizde bulunan esnaf ve tüccarlar acil nakit ihtiyaçlarını bankalar ile halledemediklerinde özellikle faktoring şirketler ile çalışmayı tercih etmektedir. Hiç kimse tefecilerin ağına düşmeyi tercih etmeyecektir. Özellikle kredi sicili bozukluğu ve kredi notu düşüklüğü nedeniyle istenilen limitlerde kredi alamayan Adanalı esnaf ve tüccarlar yasal olarak borç para ve kredi veren şirketleri ilk tercihlerinin arasına almalıdır. Bddk ile onaylı olarak yasal olarak kredi ve borç para veren faktoring şirketlerin yoğun olarak bulunduğu İstanbul şirketlerinden borç para ve kredi alarak senet karşılığında para bulmak en çok tercih edilen para bulma yöntemleri arasındadır. Sonuçta yasal olarak para bulmak için açılan bu yerler kişilerden sadece yüksek faiz oranları uygulayarak yararlanırken, yasal olmayan tefecilerin eline düşmekten daha iyidir diyerek kişileri İstanbul’daki faktoring şirketlerinden para bulmalarını tavsiye ederiz. Faktoring şirketler direk olarak borç para vermezler nihayetinde düzenlenen senetlerin çoğu artık karşılıksız çıkmakta ve vadesinden önce bozdurmak isteyenler bu şirketleri tercih etmektedir. Sizde vadesi gelmemiş senetleriniz varsa ve bunları vadesinden önce kırdırmak istiyorsanız bu şirketlerden senet karşılığında senedinizi bozdurarak para alabilirsiniz.

Böyle Firmalar Var mı?

Adana da senet ile para almak için bu firmaları bulmanız önemlidir. Senet düzenleyerek üzerine de yüksek faiz ve komisyon ekleyerek istediğinizden daha fazla limitlerde de kredi ve borç para bulabileceğiniz bu yerlerden alacağınız paranın geri ödemesi aylık olarak düzenlenen senetler karşılığında ödeyerek para bulabilirsiniz. Aylık senet ödemelerinizin gününü kaçırmadan, düzenli bir şekilde ödeme yaparak senetle kredi ve borç para bulabilirsiniz.

Adana'da Senetle Kredi Borç Para Veren Yerler
Adana Merkez Maddi Destekler

Türkiye Genelinde faktoring adı verilen kuruluşlar ve kuyumcular da senet karşılığında nakit para vermektedirler. Adana’ daki acil nakite sıkışan kişiler; Senetle para veren kuyumculardan, senet bozdurmak için yasal faktoring şirketlerinden, senetle  ve taksitle beyaz eşya ve elektronik eşya satan mağazalardan , yasal olmayan bazı döviz bürolarından ve yeni nesil sanal tefecilerden Adana ve civarında borç para bulabilirsiniz.

Adana’da Faktoring Şirketleri

 • Reşatbey Mahallesi, Atatürk Caddesi Reşat Bey Mah. No:45, Seyhan/Adana
 • Merkez Mahallesi, Namık Kemal Cad. YIldız Sitesi No:24
 • Sultan Caddesi, Yeni Mah. Hasan Polatkan Bulvarı Tansu Sitesi NO:42 Merkez Adana

Zor durumdaysanız farklı yöntemler ile para arayış içerisine girdiyseniz ve Adana’da senetle kredi borç verenler ile irtibata geçmek istiyorsanız, yazımız üzerinden borç para veren firmalar ile, senet karşılığında kredi ve borç para alabilirsiniz. Adana’ da bu durumda olan kişiler için senet karşılığında borç para ve kredi kişiler ile ilanlar üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca borç para veren kişilerin ilanlarına da yazımızdan ulaşabilirsiniz. Siz siz olun ne kadar zor durumda kalırsanız kalın sizden faydalanmak isteyen dolandırıcı olan kişi ve kişilere karşı çok dikkatli olun. Karşılıklı iletişime geçtikten sonra sözleşme imzalayarak ve senet düzenleyerek bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra yasal olarak bir belgeye imza attıktan sonra kredi alabilirsiniz. İnternet üzerinden para ararken sanal ortam olması nedeniyle, sizin nakit ihtiyacınızı gidereceğini söyleyerek sizden dosya masrafı, danışmanlık ücreti vb bahanelerle 50TL, 100TL, 250TL gibi paralar isteyenlere itibar etmemelisiniz.

Sizde Adana’da Senetle Kredi Borç Para Veren Yerler ve firmaları borç para almak için arıyorsanız ilan vererek istediğiniz meblağ nedir? geri ödemeyi nasıl yapacaksınız ilan yazımız üzerinden ilan vererek borç para bulabilirsiniz. Dolandırıcılara ve daha fazla komisyon isteyenlere dikkat ettiğiniz sürece istediğiniz borç paranıza kavuşabilirsiniz.

Yüreğir SYDV: Cumhuriyet Mahallesi, 788. Sk. 10/A, 01280 Yüreğir/Adana

Kadirli Kaymakamlığı: Şehit Halis Şişman Mahallesi, 1389. Sk. No:117, 80760 Kadirli/Osmaniye

Peşinatsız senetle cep telefonu alıp daha sonra bozdurarak da düşük limitli ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Fatih dedi ki:

  25000 lazım

 2. Mahsum dedi ki:

  150000 acil nakit ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

 3. İbrahim dedi ki:

  50 bin ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

1 7 8 9