Bursa Kapalı Çarşıda Senetle Para Veren Yerler ve Firmalar ADRES

04.01.2023
Bursa Kapalı Çarşıda Senetle Para Veren Yerler ve Firmalar ADRES

Acil finansmana ihtiyacı olanlar para bulma yöntemlerini kullanarak ihtiyaçlarını karşılayabilerler. Bursa’da pek çok ikrazat firması bulunmaktadır. Ayrıca senetle kredi veren firmalardan da kredi alabilirsiniz. Bursa’da tefeciler de yok değildir. Ancak vatandaşlarımızın başlarının belaya girmemesi amacı ile yasal olmayan yöntemlere başvurmaması gerekmektedir. Senetle telefon veren yerlerin adreslerini bularak buralardan telefon da alabilirsiniz. Acil nakite ihtiyacınız mı var?

Senet imzalayarak borç para almak mı istiyorsunuz? Bursa ve ilçelerinde senetle para veren firmalar, kuyumcular, cep telefonu satışı yapan mağazalar, tefeciler, faktoringler ve ikrazatçılardan nakit para temin edebilirsiniz. Bursa merkezde, kapalı çarşıda Yıldırım, Gürsu, Çekirge, Tophane semtlerinde, İnegöl’de Mudanya’da senet imzalayarak dar zamanınızda finansman imkanına kavuşabilirsiniz.

Bursa’da Senetle Cep Telefonu Satan Yerler

Bursa Kapalı Çarşı’da ve Yıldırım, Büyükorhan, Yenişehir, Gemlik, Osmangazi, Gürsu, Orhangazi, Harmancık, Orhaneli, İnegöl, Nilüfer, İznik, Mustafa Kemal Paşa, Karacabey, Mudanya, Keles, İznik, Kestel gibi ilçelerinde kredi kartsız cep telefonu satışı yapan firmalar mevcuttur. Bu firmalar bozdurma yöntemi ile senet karşılığında cep telefonu satın alabilir ve aldığınız cep telefonunu anında nakit paraya çevirebilirsiniz.

Bursa senetle borç para veren yerler

Bursa’da Kredi Kartıyla Satış Yapan Kuyumcular

Bursa kapalı çarşıda bulunan sarraflardan bazılarından senet karşılığında nakit para temin edebilirsiniz. Bazı kuyumcular kredi kartı ile altın satışı yapmakta olup, acil nakite ihtiyaç duyduğunuzda aldığınız altın veya bileziği taksitlere böldürebilir ve başka bir kuyumcu da anında paraya çevirerek, nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

 • Hat üzerinden cep telefonu alabilir,
 • Borç veren zenginlere ve iş adamlarına başvurabilir,
 • Kuyumculardan taksitle altın satın alabilir,
 • Mağazalardan kredi kartsız tablet, laptop satın alabilir ve paraya çevirebilirsiniz.

Bursa Faktoring Firmaları

BBDK’ya kayıtlı bulunan faktöring firmalarından elinizde ki senedi kırdırabilir ve vadesini beklemeden hemen paraya çevirebilirsiniz.

Bursa’da senetle borç para veren yerler hakkında daha geniş bilgi alabilirsiniz.

 • Erişim Faktoring A.Ş. – Bursa Temsilciliği Adres: Fevzi Çakmak Caddesi No:62, Göktaş İş Merkezi Kat:1
 • Yaşar Facroting (NİLÜFER) Adres: İhsaniye Mahallesi İzmir Yolu Caddesi Kristal Park No:98/2t D:1 BURSA
 • Tam Faktoring; (YILDIRIM) Ertuğrulgazi Mahallesi, Ankara Yolu No:141/B, 16310 Bursa
 • Şirinoğlu Faktoring; (OSMANGAZİ) Doğanbey Mahallesi, Kıbrıs Şehitler Cad. Şevki İpekten Plaza No:28 D:104, 16220 Bursa
 • Başer Faktoring; İhsaniye, İzmir Yolu Cad. Atalay 7 Sitesi A Blok No:112, 16120 Nilüfer/Bursa
 • Bursa Nilüfer Eko Faktoring;  Barış Mahallesi, Aysel Sok. Sertepe İş Merkezi No:6 D:17, 16140 Nilüfer/Bursa
 • Mng Faktoring; Odunluk Mahallesi, İzmir Yolu Cad. Yerkayalar İş Hanı No:85 D:5, 16110 Nilüfer
 • Ulusal Faktoring Bursa Şubesi; Bahar Mah., Ulubatlı Hasan Blv. 61/6, 06374 Osmangazi

Bu firmalar senetle para vermezler. Sadece elinizde senet var ise ve faktöring hizmetlerine uygun ise Bursa ilimizde size hizmet verebilirler.

Bursa ve İlçelerinde Senetle Cep Telefonu Satan Mağazalar

Ev-Kur mağazasından senet karşılığında kredi kartıyla veya kredi kartsız, alışverişin durumuna göre peşinatsız cep telefonu satın alabilirsiniz. Bursa’da hizmet veren mağazalar şunlardır;

 • Evkur Tuzpazarı Şubesi; Hayrettinpaşa Mah., Tuz Pazarı Cad., No:107, 14000 Osmangazi (0212) 473 46 46
 • Evkur Bursa Plaza Şubesi; Osmangazi Mahallesi, Atatürk Cd. No:67, 14000 Osmangazi
 • Evkur Alışveriş Merkezi; Osmaniye Mahallesi, Atatürk Bulv. Aybar İş Sarayı No:14, 16400 İnegöl

Bu firmalar haricinde internet ortamından ulaşabileceğiniz Çetinler AVM, Beko Bayraktar ve Mutlu Evim isimli firmalar da, senetle taksitli cep telefonu satmaktadırlar. Bu kuruluşlardan da, kredi kartsız tablet, samsung veya iphone marka cep telefonları satın alabilirsiniz.

bursa para bulma bursa ikrazat firmaları bursa senetle kredi veren firmalar senetle para veren faktoringler bursa bursa ikrazatçılar bursa tefeci senetle telefon veren yerler bursa senetle para kredi
Bursa’da senetle para veren yerler

Türkiye Genelinde Hizmet Veren İkrazat Firmaları

 • Uysal İkrazat; Mecidiyeköy Mahallesi, Büyükdere Cad. Akabe İş Merkezi No:78 D:201, 34330 Şişli/İstanbul – Avrupa Telefon: (0212) 274 79 60
 • Altan İkrazat;  Topçular Mahallesi, Kışla Caddesi Gün İş Merkezi No:41  Eyüp İstanbul Telefon: (0212) 612 25 25
 • Arda Finans; Fulya Mahallesi, Han Sokak No:86, 34387 Şişli

Bursa ve ilçelerinde ikamet ediyorsanız, Yıldırım ve Çekirge’de ki firmalara başvurabilir, İnegöl veya Mudanya ilçelerinde kredi kartı ile cep telefonu alıp acil nakite çevirebilirsiniz.

İzmir, Ankara, Adana gibi büyükşehirlerde acil para bulabileceğiniz yöntemleri sizler için araştırdık.

Bursa’da hizmet veren cep telefonu firmalarından hat üzerinden taksitle cep telefonu alıp bozdurabilir, senete, tefecilere veya kredi kartına gerek kalmadan dar zamanınızda para temin edebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Can dedi ki:

  Acil 10 bin tl ihtiyacım var. Yardımcı olmak isteyen senet imzlarım

 2. Erdem dedi ki:

  Acil 10000 bine ihtiyacim var calisiyorum borclari mi toparliycam sent le veren varsa Allah rizasi için Bi yardim edin

 3. Engin dedi ki:

  Cok acil 10000 tl ihtiyacim var kredi kullanamiyorum senetle para verebilecek bir durumda anlasarak geri odeyebilirim gercekten cok acil bir durumdayim bu paraya ihtiyacim var telefon numaram

 4. Tarik dedi ki:

  Merhaba. Acil olarak 10.000 TL ye ihtiyacım var. herşeyi kaybedicem en onemlisi ailemin guvenini.isim iyi iyi bir yerde çalışıyorum fakat ödemelerini bir türlü toparliyomuyorum.birike birike artık bunalima soktu beni.geri ödemeli borç istiyorum.bildiğiniz varsa yönlendirirseniz sevinirim.günaha girmek istemiyorum

  1. Yunus dedi ki:

   Acil 15 bin TL lazım 3aylik 5 bin ödemeli yardımcı olursanız sevinirim

1 7 8 9