Evlilik Kredisi Veren Bankalar 2023 Yılı Kampanyaları

03.01.2023
Evlilik Kredisi Veren Bankalar 2023 Yılı Kampanyaları

2023 yılında evlenmek istiyorsunuz ancak paranız yok. Ziraat Bankası, Halkbank, Garanti gibi bankalara başvurmayı düşünüyor en uygun evlilik kredisi nasıl alınır gibi hesaplama yapıyorsunuz. Peki Devlet destekli evlilik kredisi başvurusu yapmak ister miydiniz?

Nişan sonrasında düğün için hazırlıkları yapan genç çiftçilerimiz, düğün masrafları, balayı ve çeyiz gibi ödemeleri yapmak ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için düşük faizli krediler ile giderebilirler. Evlilik öncesinde ihtiyaç duyduğunuz tüm masraflarınızın giderilmesi amacıyla  Evlilik kredisi veren bankalar bulunmaktadır.

Bankalar yılın belirli dönemlerinde müşterilerinin finansman ihtiyaçlarına çözüm bulmak amacıyla çeşitli kredi kampanyaları düzenlemektedir. Bankalar tarafından yılın bahar aylarında artan düğün ve nişan merasimleri için finansman ihtiyacı içindeki gençlere bireysel ihtiyaç kredisi kapsamında evlilik kredi adı altında uygun faiz oranları ve ödeme kolaylıkları ile kredi ürünleri hizmete sunulmaktadır.

Çeyiz ve düğün masraflarınız için devlet tarafından da evlilik yapacak gençlerimiz desteklemek amacıyla çeyiz parası verilmektedir. Çeyiz parası almanın şartlarını yerine getirerek düğün masraflarınızı bu krediler ile karşılayabilirsiniz.

Evlilik Kredisi Veren Bankalar 2019 Kampanyaları
Evlilik Kredisi Veren Bankalar

Bankalar evlilik planı yapan genç çiftler için uzun vadelerde ihtiyaç kredilerini uygun faiz oranları ve ödeme seçenekleri ile veriyor.  Odeabank, Finansbank, Ing bank Kuveyttürk, Yapı kredi bankası, Albaraka Türk gibi bankalardır.

Yapı Kredi Bankası

Düğün yapacak olan çiftler düğün öncesi sıkılmasın, düğün sonrasında da bütçelerini zorlamasın diye uygun faiz oranları ile 36 ay vadeler de evlilik kredisi veren Yapı kredi bankasına başvuruda bulunarak sizde kredi imkanlarından yararlanabilirsiniz. Bankalar ihtiyaç kredisi kapsamında verdikleri krediler 36 ay  vadeli olarak vermeye başladı. Evlilik kredileri de bankaların ihtiyaç kredi ürünleri içinde olduğu için artık evlilik kredileri de 36 ay vadeler de verilmektedir. Yapı kredi bankasının da bu kredi kampanyasından yararlanarak 36 ay vadeli evlik kredisi almak istiyorsanız banka şubelerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvurularda sizden istenecek olan gelir belgesi, nüfus cüzdanı ve son 3 aya ait elektrik veya doğalgaz faturasını bankaya ibraz ederek kredi notunuzun yüksek olması şartıyla istediğiniz limitlerde evlilik kredisi alabilirsiniz.

Albaraka Türk

Albaraka Türk  %1,70 faiz oranları ile 36 ay vadeli evlilik kredisi veriyor. Evlilik kredisi başvurularında bizzat banka şubelerinden başvuru  yaparak gelir belgesi, kimlik belgesi ve gerekli diğer evraklar ile başvuruda bulunarak evlilik kredisi finansmanına sahip olabilirsiniz. 18 yaşını dolduran herkes bankalardan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir. Bankalar evlilik kredisi de dahil 18 yaşını  doldurmuş kişilerin çalışma durumlarını gösteren maaş bordrosu veya gelir belgesini istemektedir. Kredi notu yüksek olanla bu belgeler ile bankalardan kolaylıkla kredi alabilirler.  Aylık eşit taksitler ile kullanabileceğiniz evlilik kredisi için başvurunuzu Albaraka Türk şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Qnb Finansbank

Evlilik kredisi veren bir diğer bankada Finans Bankasıdır. Evlilik yolundaki genç çiftlerin büyük hayallerini gerçekleştirme yolundaki en büyük engel olan para sorunlarına çözüm bulan 36 ay vadelerde kullandırdığı evlilik kredisi ile bütçelerini zorlamadan ödeme kolaylığı da sunmaktadır. Düşük faiz oranları ile evlilik kredisi veren bu bağlamda en çok tercih edilen Qnb Finans Bankasından sizde evlilik kredisi almak için Qnb Finansbank şubelerine uğrayabilir ayrıca müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. (0850 222 0900)

Odeabank Evlenenlere Kredi Fırsatı

Evlilik yolundaki genç çiftlerin en büyük sıkıntısı olan finansman ihtiyaçlarına çözüm sunan Odeabank uygun faiz oranları ile 36 ay vadelerde verdiği evlilik kredisi ile gençlerin önündeki en büyük engeli ortadan kaldırıyor. Odeabank evlilik kredisi %1,97 faiz oranları ile 36 ay vadelerde veriliyor bu imkanlardan yararlanmak için sizde evlilik öncesinde banka şubelerine uğrayabilir, kredi talebinde bulunabilirsiniz.

Kuveyt Türk

Maddi imkansızlıklar nedeniyle evlilik hayallerinizi ertelemeyin. Kuveyttürk maddi olanaksız yüzünden evlenemeyen e finansman ihtiyacı içindeki evlilik yolundaki gençlere 36 ay vadeli krediler veriyor. Sizde Kuveyttürk bankası şubelerine uğrayarak uygun faiz oranları ile 36 ay vadelerde verilen evlilik kredisi alarak düğün masraflarınız bu krediler ile karşılayın.

Kuveyttürk-evlilik-kredisi
Kuveyttürk Evlilik Kredisi

Yuvanızı kurarken en büyük destekçiniz olacak Kuveyt Türk’ten  evlilik kredilerini aldıktan sonra, düğün sonrasında da uygun ödeme kolaylıkları sunan bankaya geri ödemelerde bütçenizi zorlamadan 60 ay vadelerde kolaylıkla ödemeleri tamamlayın. Düğün salonu tüm düğün öncesi masraflar ve balayından evinizin eşyalarına kadar ihtiyaç duyduğunuz finansmanı Kuveyttürk yardım başvurusu yaparak giderebilirsiniz.

ING Bank

Evlilik kredileri uygun ödeme kolaylıkları ile verilirken ING Bank 3 ay ertelemeli olarak verdiği evlilik kredisi ile dikkat çeken bir diğer bankadır. ING bankasından 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli uygun faiz oranları ile verilen evlilik kredisi alarak düğününüzü değil, ödemelerinizi erteleyin. Bankaya uğrayarak başvuruda istenen belgeleri ibraz ederek başvuruda bulunabilirsiniz bunun için size en yakın İNG Bank şubesine giderek kredi talebinde bulunmanız yeterli. Tüm düğün masraflarınızı  bu krediler ile hafifletmek için bankaların şubelerine giderek başvuru yapabilirsiniz.

FAİZSİZ EVLENME KREDİSİ hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sizde evlilik yolundaysanız bankaların 36 ay vadeli evlilik kredisi imkanlarından yararlanarak ihtiyaçlarınızı evlilik kredisi ile giderebilirsiniz. Üç ay ertelemeli evlilik kredisi veren bankalar da sizler için uygun olabilir. Yazımızı okuyarak ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yeni Evlenenlere Devlet Desteği verilmektedir. Bununla birlikte beyaz eşya almak isteyenlere Beyaz eşya kredisi veren bankalardan kredi alabilirsiniz.

Evlilik Kredisi Çekmek İçin Gerekli Şartlar Nelerdir?

  • 18 yaşından büyük olmak,
  • Kredi notunuzun düzgün olması ve kara listede olmamanız,
  • Evlenme şartlarına haiz olmanız,
  • Çekeceğiniz evlilik kredisinin aylık ödemesi maaşınızın %70′ ini geçmemesi,
  • Gelir belgesi veya maaş bordrosu ibraz edebilmeniz gerekmektedir.

Ayrıca bankalardan çeyiz hesabı açmanız durumunda da 20 bin TL’ ye varan tutarlarda devlet desteği verilecektir.Destek oranı ise yüzde 25 olacaktır. Ancak destekten yararlanmak için 3 yıl hesaba düzenli olarak para yatırmak gerekmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.