Halkbank Emekli Kredi Kartları Listesi

05.01.2023
Halkbank Emekli Kredi Kartları Listesi

Halkbank emeklilere kredi vermesinin yanı sıra kredi kartı ürünleri ile de destek olmaya devam etmektedir. 50 bin TL ihtiyaç kredisi alabileceğiniz gibi mutlu emekli ihtiyaç kredisi gibi kredi kampanyalarından da yararlanabilirsiniz. Halkbank’ tan emeklilerin kredi alabilmeleri için belirlenmiş olan bir yaş sınırı bulunmaktadır. Bu kredilerin yanı sıra düşük tutarlarda kullanabileceğiz mini krediler de vardır. Emekli kredileri müşterilerin maaş durumlarına göre belirlenmektedir. Bu kredilerin yanı sıra banka müşterileri kredi kartı da alabilirler. Halkbank’ ın emeklilerin de kullanabileceği kredi kartı ürünlerini ve kart detaylarını içeriğimizde bulabilirsiniz.

Halkbank Emekli Kredi Kartları

Emekli kredi kartı var mı? diye düşündüğünüzü duyar gibiyim. Kredi kartları sadece çalışanlara değil emeklilere de bazı durumlarda ilaç gibi olabiliyor. Pek çok bankanın emekli kredi kampanyaları bulunsa da emekli kredi kartı bulunan bankalar da yok değildir. Halkbank’ ın emekliler olarak geliştirdiği özel bir kredi kartı ürünü yoktur. Ancak şüphesiz ki pek çok kredi kartı ürünü vardır. Bu kredi kartlarından emekli müşteriler de yararlanabilir.

Halkbank Emekli Kredi Kartları
Halkbank Emekli Kredi Kartları

Emekliler bankalar tarafından güven veren kişiler olarak algılandıklarından dolayı kendilerine yönelik olarak çalışmalar yapmaları oldukça normaldir. Öğrenciler ve ev hanımları gibi geliri olmayanlara dahi kredi veren bankalar elbette ki emekli müşterilerini de unutmayacaklardır. Emeklilere belirli bir yaş sınırı dahilinde kredi verildiğini biliyoruz. Kredi üst limitleri ise maaşlarına göre belirlenecektir.  Düzenli gelire sahip olan kişiler olduklarından dolayı elbette ki kredi kartı almaları da mümkün olmaktadır. Kredi kartlarının limitleri genel olarak belirlenmiş olan kural gereği maaşların 2 katı olmaktadır. Ancak kartın kullanılmaya başlandığı 2. yıl kart limitleri artırılacak 4 katına çıkmaktadır. Maaşa göre kredi kartı limitlerini inceleyerek detaylı bilgiyi içeriğimizden edinebilir, maaşınıza göre limit hesaplaması yapabilirsiniz.

Şayet emekli ekstrelerini aksatmadan ödüyor ise kredi yükseltme talebinde bulunabilir. Çünkü ödeme durumuna göre banka müşterilerinin talebi üzerine kredi kartı limitlerini artırma yetkisine sahiptir. Denizbank, QNB Finansbank gibi bankaların emekliler için geliştirdiği kredi kartı ürünleri olsa da Halkbank tarafından geliştirilen kredi kartları sayesinde emekliler de çeşitli kampanyalardan yararlanabilir. Şayet emekli maaşınızı Halkbank’ tan alıyorsanız kredi kartı başvurusu için de bu bankaya gidebilirsiniz. Çünkü prosedür gereği bankaların kredi kartı başvurularında talep edecekleri pek çok evrak olacaktır. Emekli maaşınızı bu bankadan alıyorsanız sadece T.C. kimlik belgeniz ile kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Halkbank Paraf Card

Halkbank’ ın en popüler ve klasik olarak tabir edilebilecek olan kredi kartı Paraf’ tır. Kartınızı yurt içinde ve yurt dışında güvenle kullanabilirsiniz. Kartın yıllık aidat ücreti 32 TL olup isteyenler ek kart da çıkarabilir. Ek kartlar için ödenecek olan tutar ise 16 TL olacaktır. Kredi kartı başvurusunda bulunmak için banka şubelerine gitmenize gerek yoktur. PARAF boşluk T.C. kimlik no boşluk gelir bilgi yazılarak 3452‘ ye gönderebilir ve kolayca kredi kartı başvuru yapabilirsiniz. 0850 222 0 400 numarasını da arayarak kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.

Halkbank Paraf Card
Halkbank Paraf Card

Kartınız ile yapacağınız alışverişlerinizden paraf para kazanabilirsiniz. Biriken paralarınız ile üye iş yerlerinden bedava alışveriş yapabilirsiniz. Zor durumda kalmamanız için borcunuzu ödeyemeyecek durumda olmanız halinde ekstrelerinizi erteleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kartınızdan taksitli avans da çekebilirsiniz. Akdi faiz oranı %1,40 olup çekeceğiniz avanslarda bu faiz oranı geçerli olacaktır. Faturalarınıza otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı vermeniz durumunda sizden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Kredi kartınızın avantajlarından yararlanmak için hemen kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi kartı başvurusu yapmak için tıklayınız.

Paraf Gold

Halkbank’ ın diğer kredi kartı ürünü olan Paraf Gold’ u da kullanabilirsiniz. Kartınız ile yurt içinde alışveriş yapabileceğiniz gibi yurt dışında da kart kullanımı mümkün olmaktadır. Üstelik paraf para kazanarak üye iş yerlerinden bedava alışveriş yapabilirsiniz. Kartta mevcut olan pek çok özellik vardır. Sonra taksit yapma özelliğinin yanı sıra taksitlerinizi ödeyemediğiniz durumlarda taksit erteleme özelliğini de kullanabilirsiniz. Yıllık kart ücreti 52 TL olup ek kartlarınız için 26 TL ücret ödersiniz. Alışveriş faiz oranı %1,40 olup avans çekimlerinizde uygulanacak olan faiz oranı da yüzde 1,70 olarak belirlenmiştir. Ziraat Bankası emekli kredi kartlarına da başvuru yaparak çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Paraf Gold
Paraf Gold

Kartınız ile faturalarınıza otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Bunun yanı sıra HGS ödemelerinizi de bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kartınız ile en az 200 TL en fazla da 15 bin TL taksitli avans çekebilirsiniz. bu durumda uygulanacak olan faiz oranı akdi faiz oranı olacaktır. Nakit avans borcunuzu 3,6,9 ve 12 taksit seçeneklerinden yararlanarak taksitlendirebilirsiniz.

Paraf Platinum

Halkbank’ ın diğer kredi kartı ürünü Paraf Platinium’ dur. Asıl kart yıllık ücreti 83 TL olacaktır. Ayrıca ek kart da alabilirsiniz. Bu kart için ödeyeceğiniz aidat ise 41 TL olacaktır. Kart başvurusu yaparak emekli banka müşterileri de platinium kartın avantajlı dünyasından yararlanabilirler. Halkbank tarafından belirlenen bir kural gereği düzenli ödeme yapan müşterilerinin limitleri %100 artırılmaktadır. Örneğin 2000 TL kredi kartı limitiniz var. Ödemelerinizi düzenli olarak yapıyorsunuz. Limit artırma talebinde bulunmanız durumunda 4000 TL’ ye kadar artırım sağlanabilmektedir.

Paraf Platinum
Paraf Platinum

Kredi kartının pek çok avantajı bulunmaktadır. Öncelikle kartınızdan nakite sıkıştığınızda avans çekebilirsiniz. Taksit erteleme özelliği sayesinde zor durumda kalmadan taksitlerinizi bir sonraki aya erteleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra yaptığınız alışverişlerden puan kazanırsınız. Biriken puanlarınızla bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Parafly

Halkbank’ tan alabileceğiniz kredi kartlarından bir diğeri Parafly‘ dır. Bu kredi kartının da pek çok avantajı bulunmaktadır. Kartın yıllık ücreti 65 TL olup ek kart da talep edebilirsiniz. Bu durumda ödeyeceğiniz yıllık aidat tutarı 32 TL olacaktır. Üstelik banka şubelerine gitmeden kolayca kredi kartı başvurusunda da bulunabilirsiniz. Kartın temassız özelliği de bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde 90 TL’ ye varan alışverişlerinizde kartsız işlem yapabilirsiniz. Ayrıca kartınızdan HGS yüklemesi, otomatik ödeme talimatı gibi pek çok özelliği kullanmanız da mümkündür.

Parafly
Parafly

Kredi kartınızdan nakite sıkışmanız durumunda avans da çekebilirsiniz. Karttan çekilecek olan avans limiti 500 TL olacaktır. PARAFLY boşluk T.C. kimlik numarası boşluk gelir bilgisi yazarak 3452‘ ye göndermeniz durumunda da kolayca kart başvurusu yapabilirsiniz. Bankalar arasında en çok puan veren kredi kartını inceleyerek kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

Halk Card

Diğer bankalarda olduğu gibi Halkbank tarafından da geliştirilen ücretsiz bir kredi kartı bulunmaktadır. Kartınızı hiçbir aidat vb. ödemeden yurt içinde ve yurt dışında kullanabilirsiniz. Yapacağınız alışverişlerde paraf para kazanır ve paraf paralar ile bedava alışveriş yapabilirsiniz. Kartın temassız özelliği de bulunmaktadır. Ücretsiz olarak faturalarınıza otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Borç taksitlendirme özelliği sayesinde borçlarınızı %1,40 faiz oranı ile 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. En az taksit seçeneği olan 6 taksiti de tercih edebilirsiniz. Kartın diğer özelliklerini inceleyerek ücretsiz olarak kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

halk card
Halk Card

Halkbank’ ın pek çok kredi kartı ürünü bulunuyor. Bu kredi kartları emekliler için de uygundur. Kart başvurusu yaparak güncel kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca kredi kartını emekli maaşınızı aldığınız bankadan talep etmeniz de mantıklı olacaktır. Başvuru esnasında sizden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Kart aidatı ödemek isteyenler ücretsiz kartları kullanabilecekleri gibi emeklilerimiz Paraf Card ürünlerinden herhangi birine sahip olarak çeşitli avantajlardan yararlanabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.