1 Saat İçinde Borç Para Veren Yerler (İSTANBUL ANKARA İZMİR)

03.01.2023
1 Saat İçinde Borç Para Veren Yerler (İSTANBUL ANKARA İZMİR)

Acil finansman ihtiyacı olanların artık kapı kapı gezmesine gerek yok. Sizlerle paylaşacağımız nakit bulma yöntemleri ile İstanbul, Ankara, İzmir, Adana gibi illerimizde 1 saat içinde para bulabilirsiniz. Çok sıkıştım para lazım diyenler, acil para yardımı arıyorum diyenler detayları içeriğimizde bulabilir. İnternet üzerinde borç para veriyorum şeklinde pek çok ilan bulunmakta ve bu şahısların telefon numaraları yer almaktadır. Bu şahıslar kötü niyetli de olabileceği için yasal olmayan yollara itibar edilmemesi gerekmektedir.

1 Saat İçinde Borç Para Veren Var mı?

Duyduğumuz en klişe sözlerdendir, para ile huzur olmaz, ancak parasız da olmaz. Ne kadar para gelirse ne yazık ki şu zamanda artık daha fazlası gidiyor. Bu ay ucu ucuna idare edeceğim derken ortaya çıkan acil bir ihtiyaç hesapları değiştirebiliyor. Tabi eşten dosttan para da almak her zaman kolay olmuyor. Çünkü günümüz insanları birbirine güvenmiyor. Ya da daha evvel birilerine tabiri caizse borç takarak ödemediyseniz adınız çıkıyor dokuza inmiyor sekize. Nasıl ki bankalar borçlarını geri almak istiyorsa, eşiniz dostunuz da bir gün çalıyor kapınızı. Böylece kendi kredinizi kendiniz bitirmiş oluyorsunuz. Babanın dahi oğluna güvenip para vermediği şu coğrafyada kime gideyim diye kara kara düşünüyorsunuz.

1-saat-içinde-para-bulmak
1 saat içinde para bulmak

Acil finansman ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile borç para vereceğini iddia eden pek çok şahıs var. Hatta yoldan geçerken dağıtılan el ilanlarında dahi ihtiyacı olan şahıslara finansman sağlanabileceği yazıyor. Bu ilanların da çok doğru olduğunu söylemek mümkün değil. En başta bu durum yasal değil. Çünkü kanunlarımızda yer aldığı ifadesi ile gelir ve kazanç elde etmek için para ticareti yapmak yasaklanmıştır. 

Borç Para Veriyorum Diyenlere Dikkat Edin!

Nakit para bulmak için icat edilmiş pek çok yöntem vardır. Çok sık gördüğümüz ve hayretler içinde kaldığımız bir durumu sizler ile paylaşmak istiyorum. İnternet üzerinde böbreğimi satmak istiyorum ne kadar eder vb. pek çok ilana rastlıyoruz. Öncelikle organ ticareti yapmanın yasaklanmış bir durum olduğunu bildirelim. Diğer bir husus ise böbreğinizi almayı taahhüt edecek kişinin muhtemelen organ mafyası olabileceği ihtimalidir. Elbette para önemsiz bir meta değil. Ancak canınızdan da değerli hiçbir şey yok şu hayatta.

İş adamı ya da hayırsever kisvesi altına bürünüp finansman sağlayacağını taahhüt eden pek çok şahıs var. Bu şahıslar da elbette gökten inmiş birer melek değil. Çünkü bu şahıslar para kiralayarak gelir elde ediyorlar. Anlaşma dahilinde size bir komisyon ya da faiz oranı sunuyorlar. Borçlarınızı vadesi içinde öderseniz belki sıkıntı olmuyor. Ancak ödemeyi geciktirmeniz durumunda hiç de mantıklı olmayan bir sistem işliyor. Faizler yüzde 100, yüzde 200‘ lere varan oranlarda artıyor ve zaten borç batağında olduğunuz o dönemde bu bataklık sizi daha da içine çekmeye başlıyor. Hatta bir kısmını ödesem abi diyerek sağdan soldan da borç alıyorsunuz.

Polis tarafından tefecilere yapılan baskınlar basına yansıyor. Silahlar, tüfekler vb. ekipmanlar ele geçiriliyor. Borcunuzu ödemediğinizde işte bu namlular aslında size doğruluyor. Bu sebeple yasal olmayan yollara ve bu şahıslara bulaşmayın, canınızı bağışlamaları için aman dilemek zorunda kalmayın.

borç-para-veriyorum
Borç para veriyorum

Nakit Para Bulmanın Yolları

Para bulmanın pek çok yolu vardır. Ancak bu yöntemlerden en doğrusu bankalara giderek ihtiyaç kredisi kampanyalarına başvurmaktır. Bankalardan kredi alabilmek için başvuru sonrası üzerinde inceleme yapılacak olan kredi geçmişinizin olumlu sonuçlanması gerekmektedir. Bu anlamda kredi notunuz yüksek olmalı, siciliniz temiz olmalı ya da herhangi bir kredi, kredi kartı borcunuz olmamalıdır. Bankalarda genel olarak yapılan bu incelemeler uzun sürmektedir. Acil finansmana ihtiyaç duyanların kredi notu yüksek ve gelirlerini belgeleyebiliyor iseler, bankaların oluşturdukları e-kredi kampanyalarına başvurmalarını öneriyoruz. İnternet üzerinden alınacak kredi başvuruları şubelere göre daha kolay sonuçlanmaktadır.

Ancak kara listede olanlar için durum hiç de zannettiğimiz kadar kolay değil. Bu şahısların bankalara yapacakları kredi başvuruları reddedildiği için farklı yöntemler arıyorlar. Şayet ihtiyaç duyduğunuz meblağ çok yüksek değilse bu şahıslar kredi kartlarından, kartlarının limitleri kadar nakit avans çekerek de acil finansman ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Kredi kartlarının nakit avans ya da taksitli avans yöntemlerinde akdi faiz uygulanmaktadır. Ancak taksitli nakit avans seçeneğinin tercih edilmesi durumunda masraflar çok fazla olacaktır. Bu sebeple nakit avans yönteminin tercih edilmesi ve borcun hemen kapatılması önem arz etmektedir.

nakit-para-bulmanın-yolları
Nakit para bulmanın yolları

Senetle Para Veren Yerler Var mı?

Senetle para vereceğini iddia eden pek çok firma ya da şahıs bulunmaktadır. Bu şahıslardan nakit aldığınızda vade kadar senet hazırlanır. Daha sonra borçlarınızı kapatırken taksit ödemesinden sonra bu senetleri almak gerekmektedir. Bu işin riskli tarafı aslında senetlerin üzerine tutarların yanlış yazılabileceğinin olması ihtimalidir. Böyle durumlar için uyanık olmak ve okumadan herhangi bir evrak hazırlamamak gerekiyor.

 1. İzmir’de acil para bulma yöntemleri
 2. Ankara’da senetle para veren yerler
 3. Bursa Kapalıçarşı’da senetle para veren yerler
 4. Antalya Muratpaşa’da senetle para veren yerler olduğu gibi bu uygulamalar ülkemizin her ilinde yapılmaktadır.

Bozdurma Cep Telefonu Alıp Satmak

Cep telefonu ya da elektronik eşya bozdurma son zamanların en kolay finansman bulma yöntemleri arasında yer almaktadır. Eskiden kredi kartlarına taksit yapılmadığı için bu durumun söz konusu olabilmesi adına geliştirilmiş çok farklı yöntemler mevcuttu. Elden taksitle, senetle, GSM operatörlerden cihaz alarak, kısa süre içerisinde bu cihaz satılıyor ve nakte çevriliyordu. Bu sayede düşük meblağlarda da olsa finansman ihtiyaçları giderilebiliyordu. GSM operatörlerinden cep telefonu almak için faturalı bir hatta sahip olunması gerekmektedir. Telefon bozdurma yöntemi ile ilgili hazırladığımız içeriği inceleyerek senetle ya da elden taksitle cihaz alabileceğiniz mağazalara ulaşabilirsiniz.

Beyaz eşyalarda da bu durum geçerlidir. Arçelik, Vestel, Beko, Evkur vb. mağazaların elden taksitle ürün sattıkları görülmektedir. Taksitle alacağınız bu ürünleri hemen satarak finansman ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ankara’da senetle cep telefonu satan pek çok mağaza bulunmaktadır.

Senetle Altın Almak Mantıklı mı?

Senetle altın almak da en çok tercih edilen yöntemlerden bir tanesidir. Çoğu kuyumcu yasal bir dayanağı olmadığından dolayı bu uygulamayı yapmıyor. Ancak tanıdık kuyumcular vasıtası ile senetle ya da elden taksitle altın alınabiliyor. İşte alacağınız bu altınları daha sonra yine kuyumcuya satarak nakite çevirebiliyorsunuz. Bu şekilde elinize para geçmiş oluyor. Kuyumcular senetle borç para verir mi isimli içeriğimizden konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

senetle-altın-almak
Senetle altın almak

Faktoring Şirketler

Yine yasal olmakla birlikte Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından denetim altında olan bu firmalardan da belirli koşullar dahilinde nakit alabilirsiniz. Ayrıca eskilerin daha iyi bildiği ikrazat firmaları da vardır. Bu meslek artık çok yaygın değildir. Ülkemizde çok az sayıda ikrazat firması faaliyet göstermektedir. Senetle nakit veren ikrazat firmaları içeriğimizden detaylı bilgi alabilir ve bu firmalara ulaşabilirsiniz. İkrazat firmaları senet usulü ile çalışmaktadır. Ellerinde ödenmemiş çek, senet olanlar bunlar ile faktoring firmalara başvurabilir.

Peşinatsız Ticari Araç Alımı

Bazı galeriler ya da otomotiv firmaları da senetle ve peşinatsız bir şekilde araç sattıklarını ifade etmektedir. Buralara giderek almak istediğiniz aracı belirlediğinizde senet düzenlenmekte ve vadeler belirlenmektedir. Tüketiciye bu şekilde ödeme planları hazırlanmaktadır. Üstelik bu firmaların alımlarda peşinat talep etmemesi acil finansman ihtiyacı olanlar için vali nimet sayılmaktadır. Aldığınız bu araçları hemen satarak finansman ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz. Peşinatsız araç satan galerileri inceleyerek buradan ticari araç alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Senetle ve  peşinatsız araç alımı yüksek meblağlara kısa sürede ihtiyaç duyanların başvuracakları yöntemlerin başında gelmektedir.

Hayırseverlerin Kapısını Çalmak

Ünlü iş adamlarının holdinglerinin internet sayfalarında maddi yardım bölümleri bulunmaktadır. Buralardan yardım alabilmeniz için karşı tarafa ciddi manada ihtiyacınız olduğunu kanıtlamanız gerekmektedir.

Borç Para Verenlerin Telefon Numaraları Doğru mu?

Borç para verenlerin telefon numaraları ve iletişim adresleri internet üzerinde en çok sorgulanan konuların başında gelmektedir. Bu işlemlerin yasal olmamasından dolayı size adres bilgisi ya da cep telefonu numarası veren kişilere itibar etmeyin. Elinize Tefeci Mustafa, Tefeci Ali vb. telefon numaraları geçse dahi bu kişiler ile irtibat kurmadan yukarıdaki yöntemlere başvurun. Ülkemizde tefecilik faaliyetleri ile ilgilenenlere hapis ve adli para cezası şeklinde yaptırımların uygulanması söz konusu olmaktadır.

Aslında yukarıdaki yöntemler şahıslar için tamamen kazançlı olmamaktadır. Sadece acil finansman ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile mantıklıdır. Örneğin bozdurma telefon alımlarında bu cep telefonlarını piyasa fiyatının çok üzerinde vadeli olarak alırsınız. Ancak zarar etmek de ticaretin bir gereği olsa gerek.

En güzeli ise kimseye muhtaç olmadan, dilenmeden, el açmadan ya da eyvallah etmeden artık ne derseniz diyin, ihtiyaçlarınızı karşılamış olursunuz.

YORUMLAR

 1. Serkan dedi ki:

  Maddi destek sağlayabilirim. Mailden ulaşabilirsinİZ

  1. Levent dedi ki:

   Bana 70000 Bintl lazım

   1. Selam dedi ki:

    Benimde acil paraya ihtiyacım var 80 90 bin kadar ben ve eşim çalışıyoruz borçları tek çatı altında toplamak istiyorum aylık 4 bin ödeme yapabilirim

  2. Ayse dedi ki:

   Nasıl

  3. Seval dedi ki:

   Yardımcı olabiliyor isebiz numaran

  4. Bilal dedi ki:

   Öğrenciyim bu sene malum koronadan dolayı zor geçti ben de toplam 4bin tl borç aldım arkadaşlardan. Şimdi geri istiyorlar ve elde avuçta bişey yok. Yüzlerine bakamıyorum elimde olsa veririm ama günde 1 öğün yemek yiyorum. Durumum hiç iyi diyil

  5. Nuray dedi ki:

   İyi günler cok acil nakite ihtiyacım var 30 bin tl ucraligim onu kaldırmak istiyorum bankadan kredi alamiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  6. Fatih dedi ki:

   Banada acil pra lazım çok kötü durumdayım

  7. İsmail dedi ki:

   10000 bine ihtiyacım var bana yardımcı olabirmisiniz

 2. Serhan kaya dedi ki:

  Nasil aldiniz bir numara aylasirmisiniz bizde lsak

 3. poyraz dedi ki:

  arkadasşalar bana kredı konusunda bu arkdasş yardımcı oldu sayesınde borclarımı odedım ıcram vardı halletı dolandırmadan hemde alın nosu sıfır nolu telefondan ulasabılırsınız whatsaptan mesaj atın

  1. Sadık dedi ki:

   Numarası nydi kardeş arkadaşın

  2. Yavuz dedi ki:

   Numara yollarmisin

 4. Serap dedi ki:

  Merhaba.
  80.000 TL ihtiyacım var. Bu konuda gereken şartlarınız ile ilgili bilgi rica ediyorum.

 5. Senetle kredi aldım dedi ki:

  Çok teşekkür ederim. yarım saatte kredim onaylandı. 30 bin lira aldım.

  1. ibrahim özdemir dedi ki:

   iyi günler benim 30 bin borcum var sicilim temiz tüm ödemelerim tam ama dağınık olduğu için zorlanıyorum 30 bine ihtiyacım var borcum olsuğu için banka onay vermiyor çok başvurdum
   telefonum sizden haber bekliyorum
   lütfen

 6. Emir dedi ki:

  Mrhb arkadaslar nakite ihtiyaci olanlar bana ulasabilir

  1. Serhat dedi ki:

   Emir abi bana ulaşabilir demişsiniz nasıl ulaşıcam numaramı yazıyım siz beni arayın olur mu 0531

  2. Onur dedi ki:

   Nasıl ulasicaz

  3. Yasin dedi ki:

   Nasil ulasirim size cok acıl lazim

  4. Mehmet dedi ki:

   Hayırlı günler emir bey bu sıkıntılı günler de geçecek biliyoruz ama biz biraz sıkıntılı geciriyoruz çok fazla sikintilarimiz var borç olmak kaydıyla bana 8000 tl lazım yardımcı olursanız çok memnun olurum

  5. Mehmet koyupinar dedi ki:

   Nasıl ulaşcaz başkan

  6. Kry dedi ki:

   Acil 10bin tlye ihtiyacim var bana ulasabilir misin sigortali calisiyorum 4yildir ayni yerde ayda bin tl.odeme yaparim

  7. Dünyagüzel dedi ki:

   Merhaba nakite ihtiyacım var nasıl yardımcı olabilirsiniz

  8. Umran dedi ki:

   Numara alabilirmiyim Emir bey size nasıl ulasacagiz

  9. Hatice dedi ki:

   Iyi gunler
   Nakit ihtiyacimiz var 50.000 tl
   Borc olarak tabiki.
   Bankalara borcluyuz kredi notu dusuk icralik borclar var kredi kullanamiyoruz.
   Emekli ogretmenim.Icralari kapatip yeni gelecek olan bir icralik borcu odemek zorundayim.Kiradayiz.Emekli maasimi 2 yildir kesintiler icralar sebebiyle alamiyorum.Geri odemeye ancak 6 ay sonra aylik olarak baslayabilirim.Hala nakit yardimi yapiyormusunuz bilmiyorum.

  10. Özge dedi ki:

   Emir bey bana 15000 TL nakit ihtiyacım var. Bana ulaşabilir misiniz ?

  11. Yusuf inan dedi ki:

   4000 tl ye ihtiyacım var kiramı ödeyemedim bankaya borcum var onay vermiyor

  12. İsmail dedi ki:

   10000 bine ihtiyacom var bana yardımcı olabilirmisiniz

 7. Hakan karaer dedi ki:

  Hakan karaer ben İstaNbul da ikamet ediyorum yaklasik olarak 180bin tl borcum var bobregimi satmak istiyorum ciddi kislier irtibat lutfen besyuz elli uc

 8. Merve dedi ki:

  1000 tlye ihticim var

 9. Ali dedi ki:

  Slm ben ali borclarim var.acil odemem lazim.acil 20.000 bine ihtiyacim var.yardimci olabilirmisiniz.
  Numaram.

  1. Mehmet faruk artık dedi ki:

   Merhaba bana acil para lazim

 10. fatih dedi ki:

  Acil 5000/10000 arasi para lazim cok zor durumdayim . Yardimci olun lutfen odemelerime sadece bir kac gun kaldi hayatimmahvolacak lutfen..

 11. Fatma dedi ki:

  Bana 10 bin tl lazım allahh rızası için yardım edin kızım için istiyorum hasta yardım edin daha 9 yaşında.

 12. Fatma dedi ki:

  Bana 10 bin tl lazım aşlah rızası için yardım edin kızım için istiyorum hasta yardım edin daha 9 yaşında.